Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy jest tu ktoś kto miał obie konsole i jest w stanie potwierdzić jakieś fakty? Czy tylko gadanie o cyferkach z YT?

Fakt 1 - masz pro i tv 4K = gry z 4K wyglądają za(pipi)iście. Jesteś mega zadowolony.

 

Fakt 2 - masz pro i tv FullHD = niektóre gry wyglądają nieznacznie lepiej przez supersampling, ale różnica jest niewielka i zwracaez pro do sklepu :P

 

Można się rozejść ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, wszystko testowałem na żywo, takie gry jak TR, D2 czy U4 (same nowe tytuły) chodzą i działają lepiej na PRO  i żaden filmik na YT tego nie odda, to trzeba zobaczyć na własne oczy, także dla chcącego nic trudnego Ci co chcą wykorzystują moc nowej konsoli, robią to kolejny dowód na dniach FFXV a trzeba pamiętać, że geir pisanych typowo pod hardware PROsiaka jeszcze nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było, ale ten vertical stand do slima działa wporzo z Prosiakiem. Na pudełku jest nawet napisane, że CUH - 2000 i CUH - 7000. W pudełku mamy podstawkę i dwie przejściówki - jedna do pro druga do slim. Cały czas myślałem, że pro dostanie dedykowaną podstawkę, ale jak widać to ta sama co od jakiegoś czasu zalega w saturnach.

 

51EWnyy.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie czy jest tu ktoś kto miał obie konsole i jest w stanie potwierdzić jakieś fakty? Czy tylko gadanie o cyferkach z YT?

Fakt 1 - masz pro i tv 4K = gry z 4K wyglądają za(pipi)iście. Jesteś mega zadowolony.

 

Fakt 2 - masz pro i tv FullHD = niektóre gry wyglądają nieznacznie lepiej przez supersampling, ale różnica jest niewielka i zwracaez pro do sklepu :P

 

Można się rozejść ;)

 

Majac Tv full HD mozna sie cieszyc z korzysci jakie daje PRO. Ja widze znaczaca roznice w Bf1; obraz jest ostry, klarowniejszy, wyrazniejszy w 1080p. A co najwazniejsze, plynnosc rozgrywki jest bardziej zauwazalna ( mimo pogorszenia fps po patchu, to wciaz o niebo lepiej, niz na zwyklym ps4). No i fantastycznie wyglada Rise of The Tomb Raider w 60fps! Zabawne, przelaczam na opcje 30fps/lepsza grafa, i tej lepszej grafy w ogole nie widze! Meczy mi sie wzrok w niskim frame rate, ktory przypomina past-geny. Odpalam z powrotem 60fps i jest miod. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a kto jeszcze z tematu niby nie testowal obu ? Ja mialem obydwie i dla BF'a po patchu majac TV FullHD w zyciu bym tej konsoli nie kupil...

Przed patchem, to ciezko mi bylo wylapac roznice miedzy PC z ustawieniami na High (jasne wciaz zdazaly sie dropy, ale byly akceptowalne) a teraz to dziala ciut lepiej, czyli nadal gownianie!

Czekam na promke Soniakow 4k i chyba kupie dla samych sportowek.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

prosiak dla sportowek? pes ma betonowe 60fps przeciez juz na zwyklej, fifa dropi? bo nie rozumiem sensu

Ludzie hypuja natywne 4k. Podobno ta rozdzielczosc "to nowa generacja" - ja tam nie wiem, nie widzialem. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie ma tv 4k z hdr to lepiej te dwa lata poczekać, odłożyć pieniądze i kupić przed premierą ps5 wyżej wymieniony tv który wtedy na pewno będzie tańszy. Gdzieś kiedyś czytałem w necie, że Japonia zamierza emitować igrzyska olimpijskie w 2020 w jakości 8k więc ciekawe czy w przyszłej generacji też czekają nas polgeneracje co zaczną 8k obsługiwać.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...