Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w grach multi przypadkiem mialo nie byc zadnych korzysci zeby prosowcy nie mieli przewagi?

 

No właśnie ciekaw jestem jak to rozwiążą bo także żadna gra nie może chodzić na Pro poniżej 1080p, a w tej chwili na PS4 jest przyjmijmy umownie 900p (dynamiczne 900-1000p pomiędzy), a fps lata strasznie 40-60fps. Gra nie ma wysokich wymagań na PC do 1080p betownowe 60fps wystarczy 970GTX, więc Pro jest w stanie spokojnie to uciągnąć.

 

Przeglądałem forum bf1 i reddit i na razie 0 info o patchu, dacie wydania

 

Zaczyna się HypEEEE!

 

yxqkxvfbj6wx.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Demedż kontrol prosów widze blyskawiczny :cool:

???

 

 

Czy nowy sprzęt Sony realizuje zapewnienia marketingowe? W większości punktów - tak. W najlepszych przypadkach otrzymujemy wrażenia zgodne z natywnym 4K. Jeśli zestawimy obok siebie Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro z wersją PC w tej rozdzielczości, nie dostrzeżemy większych różnic, co dla sprzętu za 1800 zł jest niebywałym osiągnięciem.

Zadbano o to, by PS4 Pro działało sprawnie w świecie 4K, ale premierowe produkcje pokazują, że transformacja nie jest zawsze płynna. Wiele gier operuje bliżej 1440p, co wydaje się bardziej pasować do bazowej specyfikacji technicznej sprzętu. Fakt, że Uncharted 4 nie dociera nawet do 1800p nie wygląda zbyt dobrze, skoro ma to być flagowy tytuł Sony i pokaz możliwości konsoli. Gra nadal prezentuje się bardzo ładnie, ponieważ współczesne techniki renderowania obrazu sprawiają, że większa liczba pikseli na ekranie nie przekłada się już automatycznie na ładniejszą oprawę.

Spodziewamy się, że zastosowanie możliwości Pro będzie coraz sprawniejsze wraz z upływem czasu, co zapowiadają prezentowane już Horizon Zero Dawn czy Days Gone od zespołów Sony. Te pozycje prezentują się fenomenalnie, ale innym deweloperom podobna transformacja może zająć więcej czasu. Jednak ogólnie, nawet teraz, przy tylu różnych rozdzielczościach i pomysłach, jedno jest jasne - niewiele więcej pieniędzy kupuje znacznie więcej mocy.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konsoli PlayStation i chcecie zainwestować, to Pro powinno być oczywistą decyzją. Dostajemy dwa razy mocniejsze GPU, szybszy procesor i przyszłościowe wsparcie dla multimediów i telewizorów - oraz większy dysk twardy. Obecna cena jest na tyle atrakcyjna, że trudno wyobrazić sobie, jak atrakcyjny musiałby być zestaw, który skłoniłby nas do sięgnięcia po standardowe PS4.

Ale jeśli posiadacie już PS4, wybór jest trudniejszy. Nie ma tytułów na wyłączność, biblioteka gier jest taka sama, a istniejące tytuły zadziałają lepiej wyłącznie, jeśli w łatkach zadbają o to deweloperzy. Jeśli w salonie stoi ekran 4K, to aktualizację możemy polecić, ale starszy sprzęt na pewno nie straci na wartości. Przy liczbie sprzedanych egzemplarzy zbliżającej się do 50 milionów, to chyba dobra wiadomość. Jesteście jednak czytelnikami Digital Foundry i jeśli cenicie jakość obrazu i płynność działania tak samo jak my, to trudno nie zauważyć, że na rynku pojawia się sprzęt lepszy od tego, który aktualnie posiadacie. Jeśli więcej tytułów pójdzie w ślady Rise of the Tomb Raider, decyzja o zakupie będzie coraz prostsza.

reszta - http://www.eurogamer.pl/articles/2016-11-07-playstation-4-pro-test

 

Podsumowując, takich gier jak TR będzie więcej, a już nie mówię o grach które dopiero wyjdą. Takie Days Gone już teraz przez wielu określane jest jak najładniejsza gra w historii jaką widzieli. Sony znów zamiata, sprzętem za 1800zł :obima:

 

 

Starh, jak już się pokazałeś, to może w końcu mi odpowiesz, co złego jest w wyborze ustawień w takim TR czy Niohu. Co takiego zabija konsole, że teraz mamy wybór między płynnością, a grafiką.

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeglądałem forum bf1 i reddit i na razie 0 info o patchu, dacie wydania

 

 

Przeciez juz od 4 dni wiadom kiedy bedzie patch do bf1 wiec bardzo slabo szukasz :facepalmz:

 

Here’s the list of games that will be optimised for PS4 Pro on launch day :

 

Battlefield 1

 

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/11/03/heres-the-list-of-games-that-will-be-optimised-for-ps4-pro-on-launch-day/ Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Panowie tu nawet nie chodzi czy na zwykłej będzie chodziła w 40 a w PRO 60, w BF1 mamy dynamiczną rozdziałkę i umówmy się nie raz dalszy obraz jest rozmyty więc osoba na PRO nie mająca takiego efektu już będzie miała przewagę.

 

Jak ktos ma na bagnie 60 klatek, a ktos ma spadki do 30-40 no to przewaga jest ogromna dla pierwszej osoby, niestabilny framerate zauwazalnie wplywa na input naszych komend w kontrolerze.

Odnośnik do komentarza

Jednym słowem jesteśmy zdani na łaskę devow. Optymalizowanie nowych gier pod kątem zwyklej PS4 i Pro może zajmować im więcej czasu więc i więcej kasy na produkcję. Nie chcę po prostu sytuacji, że posiadając Pro muszę każdorazowo czekać na łatki poprawiające wydajność i rozdzialke. Jak pisze DF duża część obecnych gier oferuje skalowanie do 4k bo natywne ma chyba TLoU Remastered, Mantis Burn Racing i Skyrim SE.

 

No i temat głośności konsoli trochę mnie zaniepokoił.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Jak bedzie zasilacz wewnatrz to zawsze konsola bedzie glosna. Mialem 4 rozne PS4 i kazda po jakims czasie/apdejcie/nie wiem z jakiego powodu, wyla przy wymagajacej grze. PS3 rowniez potrafilo wejsc na glosniejsze obroty.

 

Najcichsza konsola to byl xbox 360 i xbox one a teraz nawet eska Microsoftu jest ciiiiiiichutka. A jest jechana dziennie przez Girsy 4. Takze Sony nie umie i huy.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

 

No ja wezmę w czwartek (starą sprzedaje synowi kolegi). Dziś tv kupiłem. Zobaczymy co to za shit. Może nie do końca w tym temacie ale odpalaliście na zwyczajnej PS4 U4 i TLoU z paczami na HDR? Przynajmniej u mnie wygląda to tragicznie. Jestem ciekaw jak u innych.

I co światło z tv razi w oczy?

Nie ziarno jest w twojej sra ce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...