Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się zastanawiałem nad zakupem prosiaka, ale wyszedłem na dwór, dotleniłem kopułę i doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu.

O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć ludzi nie mających PS4 chcących zakupić PRO (slim to szmelc m.in. z powodu braku optyka), tak przesiadka z fata na PRO jest wydawaniem kasy na siłę. Niektórzy piszą, że zmieniają konsolę z powodu głośności starej sztuki... a nie lepiej wymienić w starej pastę na procku i mieć ciszę?

Jedyna przyczyna głośnej pracy PS4, to fatalnej jakości pasta termoprzewodząca i tyle. Jeśli Sony nie zmieniło dostawcy pasty, to na PRO po miesiącu będziecie mieć takie samo tornado jak na facie.

 

Po mojemu lepiej się z tym wstrzymać i spokojnie sobie czekać do kolejnej generacji. Być może sprzęty będą na tyle silne, że dostaniemy natywne 4k, a nie jakieś dziwolągi. Same telewizory też na bank potanieją i będą bardziej dopracowane.

Wtedy taka przesiadka z PS4/XO i TV FHD na next gena i OLEDa 4k hiper ultra HDR da nam oczekiwanego jakościowego strzała w pysk :P

 

Teraz wydacie na sprzęt grube tysiące PLNów, a dostaniecie półśrodek. Chyba nie warto :)

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ Gmeru

 

 

Jak grasz na trybie gra to będziesz miał te 100 nitów na sdr a jak odpowiednio ustawisz tv do dobijesz do 500 ba nawet 600 w zależności od modelu. Wiem, że to nie HDR no, ale jednak.

Wówczas różnica światła już będzie tylko ponad 2x.

 

Ja rozumie, że nowa technologii itd. no ale jaranie się tak tym, na dodatek osobie zajmującej się tv na co dzień wręcz nie wypada.

Ja tego tego nie kupuje bo widziałem ostatnio w akcji parę tv z dobrym HDR i porównywałem z W829 sdr odpowiednio ustawionym.

 

Spoko jesteś gmeru, ale musiałem to napisać bo mi nie dało.

 

Tak ale zjaśnia Ci się cały obraz a to jest kiepski pomysł... więc 100 nitów ma latarka w takim ustawieniu jak być powinno. Możesz oczywiście zrobić jaśniej cały obraz ale co to da? Będzie wszystko mega jasne. Nie da się tego zasymulować. Dlatego w samym trybie HDR różnica naprawdę jest kolosalna na tych najbardziej wypasionych telewizorach jak DX900, KS9500 czy ZD9. To trzeba zobaczyć.

 

Gmeru - odnośnie gier w Londynie, czy widziałeś Days Gone i możesz coś napisać o tym demie? 

Ze wszystkich zapowiedzianych gier Sony ten tytul najbardziej mnie interesuje :)

 

Tak ale to była tylko chwila (nie mogłem pograć tylko patrzeć). Więc nie wypowiem się :( Ale wyglądała naprawdę dobrze. Jednak nie śledziłem tak bardzo tego tytułu wcześniej.

Gmeru, sprawdźcie proszę imput laga na Soniaczach z HDR, wczoraj wyszła łatka która miała go poprawić. 

 

Dzisiaj sprawdziłem laga w HDR na ponad... 80 TV O_O mam całą bazę, będę uzupełniał tabelę na hdtvpolska na dniach.

 

 

te 100 nitów na sdr a jak odpowiednio ustawisz tv do dobijesz do 500 ba nawet 600 w zależności od modelu. Wiem, że to nie HDR no, ale jednak.

No właśnie, to nie jest HDR. Słowo klucz.

 

 

Tak, to już nie będę drugi raz pisał tylko to co wyżej koledzy odpisałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...