Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

-o hurrrrrrrrrrrrwa ale dzisiaj będzie grane ku,rwa mać!<scroll-scroll po fpe>

-o a co tam GONCIARZ WRZUCIŁ NA KANAŁ

<patrzy na zegarek> - no ch,uj trza iść spać

Nigdy nie zrozumiem, jak można marnować czas na takie bzdurne klikanie. Lepiej wziąść książke, ale sobie walnąć drzemkę :P
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

-o hurrrrrrrrrrrrwa ale dzisiaj będzie grane ku,rwa mać!<scroll-scroll po fpe>

-o a co tam GONCIARZ WRZUCIŁ NA KANAŁ

<patrzy na zegarek> - no ch,uj trza iść spać

Nigdy nie zrozumiem, jak można marnować czas na takie bzdurne klikanie. Lepiej wziąść książke, ale sobie walnąć drzemkę :P

 

 

A ja nie rozumiem jak można <wstaw co tam lubisz robić> 

 

ziew

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to już powrót do grania na dobre, ale wkrecilem sie w hyper light drifter. Sciagnalem tez troche mniejszych gier jak Kings Quest, Virginia, Gone home, The witness i pare zaleglosci od telltale. Jedna gra, nie zaczynam wiecej, jakos mnie nie ciagnie teraz do AAA, chociaz FFXV rozgrzebane, w kolejce Persona, Nioh, Horizon i Yakuzy ;/

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

 

Sciagnalem tez troche mniejszych gier jak Kings Quest, Virginia, Gone home, The witness i pare zaleglosci od telltale.

no spoko, ściągnij jeszcze kilka to na pewno z tego wyjdziesz :lapka:

 

Nie zaczalem w nie grac, wprowadzilem zasade, ze tylko jedna gra w danym momencie :lapka: skoncze hyper light drifter to wezme sie za kolejna. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Sciagnalem tez troche mniejszych gier jak Kings Quest, Virginia, Gone home, The witness i pare zaleglosci od telltale.

no spoko, ściągnij jeszcze kilka to na pewno z tego wyjdziesz :lapka:

 

Nie zaczalem w nie grac, wprowadzilem zasade, ze tylko jedna gra w danym momencie :lapka: skoncze hyper light drifter to wezme sie za kolejna. 

 

 

Wprowadzanie zasad jest pierwszym stopniem do ponownego niegrania w gry :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Sciagnalem tez troche mniejszych gier jak Kings Quest, Virginia, Gone home, The witness i pare zaleglosci od telltale.

no spoko, ściągnij jeszcze kilka to na pewno z tego wyjdziesz :lapka:

 

Nie zaczalem w nie grac, wprowadzilem zasade, ze tylko jedna gra w danym momencie :lapka: skoncze hyper light drifter to wezme sie za kolejna. 

 

 

Wprowadzanie zasad jest pierwszym stopniem do ponownego niegrania w gry :lapka:

 

podobnież zaczynanie kilku gier na raz :lapka: akurat zasada, żeby ogrywać jedną (2,3, zależy od człowieka) gier na raz, to bardzo dobra zasada. 

Odnośnik do komentarza

no to inny przypadek, mowię tu o sytuacji w której grasz w kilka gier na raz, bo Ci się podobaja. Nie wiem jak innych, ale mnie takie granie zacyzna w końcu męcyzć i zacyznam mieć zaległości w jednej grze na rzecz innej, aż w końcu zapominam co się w tym innym tytule działo i grać mi się odechciewa :dunno: jak grasz w crapa i chcesz po prostu zmienić gierkę, to jasne, problemu nie ma

Odnośnik do komentarza

Nie po to sciagalem pudelko z uk mimo posiadania cyfry, zeby je sprzedac teraz.

Kurde, dosc ciezka gra, albo ja zdziadzialem.  Tak czy inaczej, wychodze z niegrania powoli. 

 

Gdzie poszedłeś najpierw? W sensie zachód / płn / wschód? Bo gra jest nieliniowa i w zależności od tego gdzie się pójdzie na początku można mieć zupełnie różne wrażenia z poziomem trudności.

Odnośnik do komentarza

Również wybrałem się na śnieżną północ, następnie do zachodnich lasów, wschodnich mokradeł i skończyłem na deszczowych stepach. Najtrudniej było mi poruszać się po wschodzie i zachodzie. Wschodniego bossa oznaczę jako najłatwiejszego, reszta była dość wymagająca. Chcę spróbować swoich sił z czarną peleryną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...