Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maciucha napisał:

Ja ostatnio gram tylko w gry podczas których mogę sobie puścić jakiś podcast. Civ 6, nba 2k22, rocket league...

Kusi troche spróbować tego całego farming simulatora. 

 

Wspaniałe uczucie. Ja sobie w Gearsach Tactics przysiadam do komputera, nic mnie nie goni, czillera total. Taki gaming szanuję.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Shen napisał:

Mnie brak czasu zniecheca do grania, z 1-2h jak mam wolne w tygodniu w ciagu dnia to jest dobrze, a że lubie rozbudowane gry jak rpg, to mi sie poza weekendami nawet nie opłaca odpalac konsoli.


Też to mam i praktycznie od premiery ciągnę Horizon Forbidden West, ale walczę :D
Z tym, że jeszcze w międzyczasie odpalam Ghost Recon Breakpoint, a kiedy mam wolny wieczór to przeważnie z ziomkiem ciśniemy w PUBG, które uwielbiam.
Jakbym potrafił odmówić sobie multi i skupił się na jednym tytule to pewnie bym już miał zaliczone i z czystym sumieniem odpaliłbym coś innego.
W każdym razie jako takiego "niegrania" u mnie nie ma, bo im mniej mam czasu tym chcica większa.

Odnośnik do komentarza

Dlatego od dłuższego czasu nie tykam open-worldów. Gears Tactics, MtG Arena, Halo Infinite PvP, Returnal, Forza Horizon 5, end-game WoWa. Te gry łączy to, że w jednostce czasu mogę przejść kilka krótkich partyjek i mam poczucie satysfakcji z dobrze spędzonego czasu.

 

Jak przysiadam do Death Stranding to nim Kodżumbo zrobi sobie dobrze do własnych cut-scenek, a ja przygotuję trasę i paczkę to już jestem zmęczony po całym dniu wypełnionym aktywnościami. Jedynie w weekend coś więcej można w tym temacie ugrać.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

ale Days Gone, najlepszy ex na sonke z poprzedniej generacji mam nadzieje, ze ograny :lapka:

 

Odpaliłem - gość włączył tryb detektywistyczny, potem trafiłem na wioskę gdzie musiałem zbierać złom i wyeliminować siedlisk potworów i gra poleciała z dysku jak ptak. Kwintesencja najgorszych elementów ubigierki, nie na moją cierpliwość. :/ 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wredny napisał:

Jedyny tytuł tak bardzo zbliżony klimatem do RDR, a tak go szkalujesz...:frog:

Bo dla mnie to totalny średniak i do to tego słabo zrobiony a jak porówna się go z innymi exami sony to w ogóle wypada jak gra z cybermychy.

ALE

i tak wole days gona od horizona bo chociaż jako tako się grało, model jazdy motorkiem mega fajny, pomysł na hordy też ( niestety nieźle oszukali dla zagrajmera i takie duże to może są z 3) najbardziej chyba dziwi mnie na tymm forum jaranie się bohaterami i historią xD już dawno w grach nie widziałem takiej sztampy jak w days gone xD jakby ryan ich nie usadził to może 2ka okazała by się dobrą grą no ale chyba już się o tym nie dowiemy :shieeet:

A rdra to ja tam nigdzie nie wyczułem :czezky:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak mówiłem przez 3-4 lata na pececie, zresztą i tak mając słaby komp a potem brak karty. Jednak mimo to, siedzenie X godzin przed monitorem i klikanie w pixelki jako robota, to się odechciewa klikać w pixelki w grach.
Ręcę palce bolą od ciągłego klikania myszką i operowania nią. Nawet padzik do pc zbytnio nie pomógł.
Mam stosik zainstalowany a i tak parę razy na początku odpalone i sobie są na partycji:blink:

Brak czasu... Ja też mam brak czasu. Właśnie po to wolałem konsole. Mam spokój.
Praca pracą na pc a granie po pracy na konsoli przed północą i siusiu i spać.

Teraz małe porządki na strychu po wymianie blachy na dachu i walnięty napoik bo plecy bolą i Horizon sobie leci chyba z 2 godzinkę:unknown:

A sam myślałem, że mam syndrom "zgreda" wypalenia gracza, a tu jednak nie. Musiała być inna mobilizacja. Konsola u mnie sprawia, że zapominam o pewnych rzeczach na kompie i jest tylko TV konsola i gra i tylko ona jest na dysku. Nic więcej. A że mało ich jest to większe skupienie by grać i dokończyć:unknown:

Zawsze albo praca albo gra przewijanie, lub w tle coś pracowało i nigdy pełne skupienie na każdej z obu rzeczy. Myszka też mnie wymęczyła, że miałem dość klikania. Pad sprawia, że mnie palce pracują:D

A open Worldów to ja tylko od Ubi nie cierpię
Nie wiem Jak Days Gone, choć mam dosć tych zombii gier i filmów. Ale jak ciągle to samo z miejsca na miejsce to sobie odpuszczę. Dla mnie Horizon to relaks zwiedzania, niż zbierania i szukania czegokolwiek. Po prostu 0 jarania się, że jest w tym coś WOW, po prostu podchodzę z wywalenie na wszystko i patrzę na świat;):i_am_so_happy:

Edytowane przez Soyokaze
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...