Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się czy nie chcesz wersji bez mopa, bo w sumie dla mnie te mopowanie to pic na wodę i więcej z tym zachodu niż wyciągnięcie mopa i przetarcie samemu. Zmiana pojemnika, potem musisz go opróżnić, bo nie może zostać, bo woda kapie na podłogę, a u mnie na jednym razie i tak całego mieszkania nie zrobi, więc dwa razy muszę to wszystko robić. W tym czasie już dawno porządnie to zrobię sam mopem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, WisnieR napisał:

Zastanów się czy nie chcesz wersji bez mopa, bo w sumie dla mnie te mopowanie to pic na wodę i więcej z tym zachodu niż wyciągnięcie mopa i przetarcie samemu. Zmiana pojemnika, potem musisz go opróżnić, bo nie może zostać, bo woda kapie na podłogę, a u mnie na jednym razie i tak całego mieszkania nie zrobi, więc dwa razy muszę to wszystko robić. W tym czasie już dawno porządnie to zrobię sam mopem.

 

Jeśli znajdę taką bez mopa (z pewnością tańszą) to wiadomka. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Co do małego AGD to od dawna zbierałem się do zakupu saturatora wody, a akurat sie trafił black week i Sodastream 199 zł za full zestaw.

 

Wizja braku noszenia co kilka dni 6-pakow minerałki i wywalania tony zuzytego plastiku miesięcznie napawa. Może jakiś żółwik przez to nie polknie butelki pływając sobie spokojnie :sweat:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, WisnieR napisał:

O też miałem kupić saturator ale chyba trzeba skończyć z tymi zakupami bo coś mi od(pipi)ało ostatnio i zaraz wydam oszczędności....

 

No ja na listopad praktycznie nic nie zaplanowalem by kupować, a wyszło jak zawsze xD 

 

9 godzin temu, krupek napisał:

A jak działa taki saturator? On jakoś mineralizuje wodę, czy tylko nagazowuje? Ja cały czas kupuję zgrzewkę Murzynianki co tydzień, bo jak pije tylko kranówę to mam skurcze i słabo się nawadniam.

 

Z tego co widze to jak starodawny syfon u naszych babć. Masz nabój z CO2, dwa naciśnięcia i masz litr gazowanej kranowianki uprzednio przepuszczonej przez Britę. Jeden nabój starcza na ~60l napoju, można doładowywać samemu z butli lub w punktach sprzedających gaz. Wydaje sie przydatne bo lubimy wszyscy wodę z bąbelkami, a jak taka polezy otwarta to szybko traci walory. No i kwestia ciaglego noszenia zapasów i odpadów z plastiku. Ale minerałów jest tyle co w kranie :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ej, a jeszcze w kwestii tego robota sprzątającego. Też mam xaiomi pro z mopem.

 

Widziałem takie przyciski, którymi można sterować urządzeniami. https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/inteligentny-dom/inteligentne-sterowniki/xiaomi-23952-xiaomi-mi-wireless-switch-23952 

Tylko do działania tego trzeba mieć huba, tak?

O tego? https://allegro.pl/oferta/centralka-xiaomi-mi-smart-home-hub-v3-10706355970 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

Co do małego AGD to od dawna zbierałem się do zakupu saturatora wody, a akurat sie trafił black week i Sodastream 199 zł za full zestaw.

 

O, czekam na opinie. Moja druga połówka ma tak, że nie pije wody niegazowanej. Saturator chodzi mi po głowie od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

Ej, a jeszcze w kwestii tego robota sprzątającego. Też mam xaiomi pro z mopem.

 

Widziałem takie przyciski, którymi można sterować urządzeniami. https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/inteligentny-dom/inteligentne-sterowniki/xiaomi-23952-xiaomi-mi-wireless-switch-23952 

Tylko do działania tego trzeba mieć huba, tak?

O tego? https://allegro.pl/oferta/centralka-xiaomi-mi-smart-home-hub-v3-10706355970 


Po co taki przycisk do mop pro? Przecież go się steruje i odpala z appki Xiaomi Home? 

Odnośnik do komentarza

No żeby nie szukać za każdym razem telefonu. 

 

Czy tam, żeby nie instalować aplikacji każdej osobie, która opiekuje mi się kwiatkami jak musze wyjechać na dłużej, a chciałby sobie posprzątać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra przywieźli mi dziś tę suszarkę. Ogólnie no ciuchy jednak pogniecione o wiele mniej niż z pralki, ale nie powiedziałbym, że jest jakoś super i koszulki to np. widać, że nie są prasowane jak się je zakłada. Na pewno fajne jest to, że nie muszę już rozstawiać suszarki na pranie i ręczniki rano wyprane, wieczorem już z powrotem są używane w łazience. Ciuchy też takie jakieś bardziej puszyste i miłe w dotyku z tej suszarki. Teraz tylko muszę przerobić szafę bo na razie stoi w salonie. Tylko wanny tu brakuje i można mieszkać w jednym pokoju.

20211127_102007.jpg

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...