Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, WisnieR napisał:

Teraz tylko muszę przerobić szafę bo na razie stoi w salonie.

 

Czyli już wiadomo jak to będzie. Nie weźmiesz się za to teraz, bo już zaraz koniec miesiąca, potem grudzień to święta, po świętach trzeba odpocząć, potem sylwester to nie, to może długi weekend na 3 Króli? Niee, bo to ciemno szybko się robi, a i człowiek zmęczony świętami jeszcze. Potem Luty to ferie dzieciaków, przyjdzie marzec i wiosenna verva do porządków, ale człowiek sobie pomyśli, że w sumie przez te 3 miesiące to nie przeszkadzała w salonie, a i się wszyscy przyzwyczaili to niech stoi. W sumie, to mieszkanie, więc tu się mieszka, a nie pokazy wystroju robi.

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

LG RC90. Mam ja dwa dni więc nie wiem. W sumie jak już ją mam to nie prasuje dla zasady przecież nie po to ją kupiłem żeby prasować. Jak się od razu wyciąga i składa to jest ok. Największy plus, że już nie muszę rozstawiać suszarki w korytarzu. Wszystko po praniu od razu do suszenia i gotowe. Ręczniki rano wyprane, a wieczorem już się w nie wycieram. Pościel to samo można rano uprać a wieczorem założyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, WisnieR napisał:

LG RC90. Mam ja dwa dni więc nie wiem. W sumie jak już ją mam to nie prasuje dla zasady przecież nie po to ją kupiłem żeby prasować. Jak się od razu wyciąga i składa to jest ok. Największy plus, że już nie muszę rozstawiać suszarki w korytarzu. Wszystko po praniu od razu do suszenia i gotowe. Ręczniki rano wyprane, a wieczorem już się w nie wycieram. Pościel to samo można rano uprać a wieczorem założyć.

 

Dzięki, a czym kierowałeś się wybierając akurat ten model? cena promocja? robiłeś researach, patrzyłeś jakieś testy?

Pytam bo zastanawiałem się pomiędzy Electroluxem a jakimś Boschem, ten LG ponad 3k widze tak? nie mało

 

Gdybyś kiedy mógł zrobić małą fotorelacje z cicuhów wyjętych zaraz po suszeniu byłoby nieźle.

Chodzi mi jak wychodzą bluzy, t-shity i jeansy - stan pogniecenia :kaz:

 Nie trolluje, pytam poważnie, pewnie i Balon zostawi plusika, hej

Odnośnik do komentarza

Podobno nie ma sobie równych jeśli chodzi o trwałość i ewentualną obsługę pogwarancyjną gdyby coś się zepsuło. Ma też samoczyszczący się filtr i filtr na kłaki nie stoi w wodzie jak u innych producentów, co prowadzi później do smrodu. Bęben jest ze stali nierdzewnej, a nie ocynkowanej no i 10 lat gwarancji na silnik inwerterowy.

https://www.agdmaniak.pl/81501/lg-rc90v9av4q-test/

Na pepperze dorwałem autora tego testu, i ogólnie w stawkach każdą suszarką i tak każdy, polecał LG RC 80/90.

Może zrobię jakieś zdjęcia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, WisnieR napisał:

Podobno nie ma sobie równych jeśli chodzi o trwałość i ewentualną obsługę pogwarancyjną gdyby coś się zepsuło. Ma też samoczyszczący się filtr i filtr na kłaki nie stoi w wodzie jak u innych producentów, co prowadzi później do smrodu. Bęben jest ze stali nierdzewnej, a nie ocynkowanej no i 10 lat gwarancji na silnik inwerterowy.

https://www.agdmaniak.pl/81501/lg-rc90v9av4q-test/

Na pepperze dorwałem autora tego testu, i ogólnie w stawkach każdą suszarką i tak każdy, polecał LG RC 80/90.

Może zrobię jakieś zdjęcia.

 

Nice dzięki za linka, czekam niecierpliwie, otaguj mnie jeśli co wrzucisz, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 21:44, WisnieR napisał:

Dobra przywieźli mi dziś tę suszarkę. Ogólnie no ciuchy jednak pogniecione o wiele mniej niż z pralki, ale nie powiedziałbym, że jest jakoś super i koszulki to np. widać, że nie są prasowane jak się je zakłada. Na pewno fajne jest to, że nie muszę już rozstawiać suszarki na pranie i ręczniki rano wyprane, wieczorem już z powrotem są używane w łazience. Ciuchy też takie jakieś bardziej puszyste i miłe w dotyku z tej suszarki. Teraz tylko muszę przerobić szafę bo na razie stoi w salonie. Tylko wanny tu brakuje i można mieszkać w jednym pokoju.

20211127_102007.jpg

No fajny ten nowy Xbox

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, balon napisał:

Ciekawe jak to z tym mitycznym niszczeniem ciuchów, w sensie, że dużo szybciej się zużywają. W sunie tylko przez to nadal nie mam tego sprzętu. 

To nie do końca mit. Ale czego się boisz? xd Skarpety np widać, że lekko szybciej się niszczą. I jednak po każdym praniu są te "kłaczki" to skądś się one biorą jednak. Nie wyobrażam sobie nie mieć suszarki szczegółnie przy dzieciach. To life changer jak zmywarka.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, MichAelis napisał:

To nie do końca mit. Ale czego się boisz? xd Skarpety np widać, że lekko szybciej się niszczą. I jednak po każdym praniu są te "kłaczki" to skądś się one biorą jednak. Nie wyobrażam sobie nie mieć suszarki szczegółnie przy dzieciach. To life changer jak zmywarka.
 

Raczej chodzi mi o trochę droższe części garderoby, a szczególnie mej małżonki :sapek:

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej już kupić 2 w 1 jeżeli chodzi o pralkę i suszarkę? Ja poszedłem w tę stronę z racji braku miejsca i kupiłem takiego wariata:


https://www.euro.com.pl/pralko-suszarki/lg-f2dv5s8s0.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIyIamz7G99AIVdUWRBR1CcwaDEAQYASABEgIdufD_BwE&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

W ogóle to wchodzę właśnie na konto a tam dziwny przelew. Sprawdzam, a to ZWROT nierozliczonej transakcji za suszarkę. No świetnie teraz muszę tego pilnować, żeby nie ruszyć i wyjasniać z bankiem. Zostawię, to sobie przypomną za pół roku i będą mnie ścigać. Przyznam, że cebula silna i się zastanawiam czy to wyjaśniać... :cebula:

Odnośnik do komentarza

@WisnieRNie musisz nic wyjaśniać, częśc sklepów robi preautoryzcaje w postaci blokady na rachunku żeby zweryfikować że masz środki. Blokada zostaje zdjęta, kasa wraca, a sama transakcja rozlicza się po kliku dniach (chcoiaż z reguły od razu po dostawie). No i pominę fakt że to juz by nie była cebula.... ;) 

 

 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

ORZEŁ WYLĄDOWAŁ i Mi Robot Vacuum-Mop Pro dbał o czystość mojego lokum przez ostatni weekend. Już się polubiliśmy. :) 

A widzisz, dzisiaj widziałem promke i miałem Ci wrzucić ale już chyba po ptokach. 

 

Jednak może ktoś inny sie skusi na jedynego prawilnego w dobrej cenie:

 

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-odkurzajacy-irobot-roomba-i7-i715040

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...