Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krupek napisał:

Odpalcie sobie ten shit 365 dni w przyspieszonym tempie i przerzucając sceny. Jezu, jak można wyprodukować takie coś? 5 minut obczajki na kiblu i prawie drgawek z ciarek dostałem. Niesamowite, że są ludzie, którym takie dzieła się podobają i nie jest ich mało.

 

Ja widziałem pierwszą część i dostałem wylewu mózgu do krwi.

 

A Netflixa ostatnimi miesiącami nie oglądam prawie w ogóle.

Odnośnik do komentarza

nie no 365 dni to taki film, którego nawet ironicznie nie odpale. Ironiczne polskie kino to vega, bo czasem coś nawet głupio zabawnego mu się uda jak np.  z tego filmu co królikowski jest królem burdeli na podkarpaciu jest tam taki policjant ksywa Ninja co chodzi z kataną na plecach i wyskakuje spod liści by atakować wroga z zaskoczenia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktokolwiek chce się dowiedzieć, co to to 365 Dni to zamiast odpalać na netflixie i nabijać mu wyświetlenia proponuję obejrzeć podsumowanko od Amandy i ruszyć dalej ze swoim życiem - ktoś już poświęcił swoje szare komórki i obejrzał to guano, żebyśmy my nie musieli tego robić:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2022 o 13:01, gekon napisał:

A co tam nowego w tym Ozarku?

 

Niech zgadnę, Marty PONOWNIE ma 24 godziny na wypranie miliarda miliardów, ale nie mówi o tym abolutnie nikomu, mimo że każdy już wie o problemie, dlatego przez cały sezon kłóci się z żoną, która jest jakimś jeszcze bardziej wkurwiającym klonem Skyler z Breking Bad. Oczywiście mafiozi są jak skarbówka i stawiają deadlin - nie na rękę im, żeby księgowy opracował sensowny i bezpieczny plan prania tej kasy. 24 godziny i chuj. 

 

Na końcu przychodzi mafia i ma Martiego na muszce, ale Ruth zainwestowała pieniądze w uprawę buraków i zarobiła w godzinę miliard miliardów

 

wszyscy uratowani. Zgadłem?

 

Tak, a co
:shotgun:

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale jakby co to nigdy nie oglądałem nic podobnego na netfliksie, ani też nie przewijałem ironicznie jak Krupek. Filmów Papryka Vegi też tam nie oglądałem, tylko jeszcze na Showmaksie oglądałem jakieś Kobiety Mafii czy coś. Jedyny polski film jaki tam widziałem ostatnio to ten o Nikosiu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

To nie jest tak, że polecaja ci rzeczy na podstawie tego co ogladales wczesniej :notsure:

Chyba nie, bo ostatnio aplikacja atakowała mnie 365 i He's Expecting, a na Netflixie oglądałem Chłopaków z Baraków i BCS. Jeśli jest jak mówisz to jest to najbardziej nieporadny algorytm wszechczasów :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...