Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj ten film Hustle z Sandlerem. Historia oklepana i przewidywalna, ale cała otoczka NBA, pokazanie kulisów i ilość prawdziwych postaci robi wrażenie. Serio, chyba w żadnym filmie jeszcze nie wystąpiło tylu zawodników i trenerów, niektórzy grają siebie, a część postaci fikcyjne. Nawet główną rolę, obok Sandlera, gra Hermangomez.  Do tego bardzo dobrze zrealizowane sceny boiskowe. Śmiało polecam, bo dobrze się ogląda.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem znów 2 fantastyczne netflixowe filmy.

 

Przechwycenie - waleczna Pani oficer walczy z terrorystami w bazie obrony przeciwrakietowej by nie dopuścić do ataku na USA. Ile to już razy było. Kino klasy B, gdzie sceny akcji nie mają prawie żadnego powera. Szkoda czasu (ja go zmarnowałem) na takie produkcję.

 

Pajęcza głowa - zwiastun był zachęcający. Wyszło jak zwykle. Pomysł wyjściowy był dobry, testowanie na więźniach substancji działających na ich emocje. Film się jednak ciągnie i nie wiadomo do czego prowadzi. Rozczarowanie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzany "Metal lords" 

 

Bardzo lekki i przyjemny w odbiorze film. Nie spodziewałem się jednak aż tak dobrej przy nim zabawy. Co zasługuje na wyróżnienie: rewelacyjna ścieżka dźwiękowa z klasycznymi hitami muzyki metalowej lat 80 i 90'

Sporo Metalliki, Judas Priest (jak poleciał Painkiller miałem już mokro), Iron Maiden, Black Sabbath, czy Pantera.

Gdzieś tam w tle, może na trzecim planie jest lekko zabawna historyjka, jakich już wiele widzieliśmy. Jednak okraszona rzeczoną twórczością, oraz...

Spoiler

występem kilku charakterystycznych jegomości

robi dobrą robotę. Dubbing niestety mocno niszczy wysoką punktację, ale to moje prywatne odczucie, innym może spasować.

Do powtórnego obejrzenia.

 

*występ jest mocno epizodyczny.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, qraq_pk napisał:

No ja nie wiem czego się spodziewaliście. RE i cokolwiek dobrego? Na podstawie czego? uznanej fabuły gier i głębokich postaci?

Pierwszy filmowy RE był akurat dobrym horrorem, który godnie oddawał klimat i założenia gier, gdyby Anderson poszedł dalej w tym kierunku to mielibyśmy najlepszą filmową serię opartą na grach wideo, a jak wyszło niestety wszyscy wiemy. Degeneration mimo kiepskiej animacji też było fajnym filmem, więc to nie jest tak że nie da się z tego materiału zrobić czegoś wartościowego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

Pierwszy filmowy RE był akurat dobrym horrorem  średnim filmem akcji, który godnie oddawał klimat i założenia gier, gdyby Anderson poszedł dalej w tym kierunku to mielibyśmy najlepszą filmową serię opartą na grach wideo, a jak wyszło niestety wszyscy wiemy. Degeneration mimo kiepskiej animacji też było fajnym filmem, więc to nie jest tak że nie da się z tego materiału zrobić czegoś wartościowego. 

fixed

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, qraq_pk napisał:

fixed

Najgorszy fix zaraz po fixach Knorra. Fakt faktem, że trochę się tam szczelali (tak samo zresztą jak w grach), ale mimo wszystko znacznie więcej było horroru: 

- świetnie zrobione kreatury na czele z Lickerem 

- klaustrofobiczna lokacja pełniąca rolę śmiertelnej pułapki

- klimatyczne ujęcia kamer, niekiedy mocno zbliżone do tych z gier

- kilka udanych jumpscare'ów

- niezbyt happy zakończenie

- fenomenalne udźwiękowienie 

 

Jedynie mogli sobie odpuścić to bieganie po ścianach i kopanie psów w wykonaniu Alice, no i fajnie jakby bardziej podkręcili gore. Niemniej ja się bałem jak pierwszy raz to oglądałem i zawsze będę twierdził, że spisali się na medal tworząc tę ekranizację. Później rzeczywiście seria poszła w filmy akcji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.