Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Po piątym epizodzie Sabriny mogę ją z czystym sumieniem polecić, każdemu kto szuka klimatycznych amerykańskich opowieści. Trochę Burton, trochę Opowieści z Krypty. Wszystko ładnie świeci w Dolby Vision. Podobają mi się kontrasty kolorów.  Np fiolety i czerwienie na tle wyblakłego tła. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, chris85 napisał:

Po piątym epizodzie Sabriny mogę ją z czystym sumieniem polecić, każdemu kto szuka klimatycznych amerykańskich opowieści. Trochę Burton, trochę Opowieści z Krypty. Wszystko ładnie świeci w Dolby Vision. Podobają mi się kontrasty kolorów.  Np fiolety i czerwienie na tle wyblakłego tła. 

Jedyna wada, to zbyt duże rozmazanie jakby ktoś nie wytarł obiektywu w wielu scenach. Poza tym będzie odcinek specjalny:

 

 

Odnośnik do komentarza

Nowa seria anime Gost in the Shell jest szykowana dla netflixa

Cytat

“Ghost in the Shell is going to reborn by changing itself into a new form-- 3DCG. This time, Kenji Kamiyama and Production I.G will build a tag with Shinji Aramaki and SOLA DIGITAL ARTS, who had been brought Japanese 3DCG animation to the whole world by his pieces like "APPLESEED" series. It is a next-generation animation film and the first "GHOST IN THE SHELL" made by double directors.”

https://screenrant.com/new-ghost-in-the-shell-anime-series-netflix/

Ciężko jakoś odnieść się do tego newsu bo z jednej strony GitS nigdy za wiele ale z drugiej projekt robi N i to w technoligi 3D, której nie jestem fanem jeśli chodzi o anime. Co prawda seria SAC Kamiyamy posiadała pewne elementy 3D ale były one raczej uzupełnieniem kreski, która zawsze trzymała wysoki poziom. Również seria Arise, która wrzuciła fanów na nieco inne wody została ciepło przyjęta (tutaj też były spore obawy). Pytanie w przypadku GitS jest zawsze jedno: czy projekt nie będzie tylko skorupą bez ducha? 

Polityka względem anime jest świetna ale projekty nie zawsze spełniają oczekiwania. Lepiej bym przyjął wrzucenie filmów Mamoru Oshii, obu sezonów SAC i Arise jak w przypadku Neon Genesis Evangelion. Do Kamiyamy mam zaufanie, a Appleseed Aramakiego nie widziałem. 

Seria wyląduje pewnie pod koniec 2019 lub na początku 2020.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2018 o 17:41, Farmer napisał:

Nowa seria anime Gost in the Shell jest szykowana dla netflixa

https://screenrant.com/new-ghost-in-the-shell-anime-series-netflix/

Ciężko jakoś odnieść się do tego newsu bo z jednej strony GitS nigdy za wiele ale z drugiej projekt robi N i to w technoligi 3D, której nie jestem fanem jeśli chodzi o anime. Co prawda seria SAC Kamiyamy posiadała pewne elementy 3D ale były one raczej uzupełnieniem kreski, która zawsze trzymała wysoki poziom. Również seria Arise, która wrzuciła fanów na nieco inne wody została ciepło przyjęta (tutaj też były spore obawy). Pytanie w przypadku GitS jest zawsze jedno: czy projekt nie będzie tylko skorupą bez ducha? 

Polityka względem anime jest świetna ale projekty nie zawsze spełniają oczekiwania. Lepiej bym przyjął wrzucenie filmów Mamoru Oshii, obu sezonów SAC i Arise jak w przypadku Neon Genesis Evangelion. Do Kamiyamy mam zaufanie, a Appleseed Aramakiego nie widziałem. 

Seria wyląduje pewnie pod koniec 2019 lub na początku 2020.

Dt2jm-aVAAAiTrz?format=jpg&name=900x900

 

TAK. BARDZO. CHCĘ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
W dniu 7.12.2018 o 09:02, karmaster napisał:

F is for family widzieliście?

Tydzień temu wyszedł 3 sezon. Bardzo fajna 'bajka dla dorosłych'. Lata 70, Bill Burr podkładający głos pod głównego bohatera. Coś jak simpsonowie/family guy tylko trochę ostrzej.

4 odcinki za mną 3ciego sezonu i imo jest lepiej niz w poprzednich sezonach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...