Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiedziałem, że jest zayebisty dokument o Ronnie Coleman. Pamiętam jak się nim jarało w latach 90/2000, jaki to człowiek z kupą mięśni i robiący ćwiczenia, że to przechodziło ludzkie pojęcie, a miało się na płycie verbatima jego filmy. A tu w tym dokumencie to normalnie wrak człowieka, który teraz musi walczyć z bólem. No kulturystyka, przeyebana sprawa, która nie ma nic wspólnego z hasłem "sport to zdrowie". Polecam ten dokument Ronnie Coleman Król.

Odnośnik do komentarza

1983 wylądował na Netfliksie. Po pierwszym odcinku powiem tak: super pomysł, bardzo dobry scenariusz i nieźle zrobiony setting, ale (pipi)a, ta gra aktorska (pomijając wyjątki, które można odliczyć na palcach jednej ręki) to jakiś żart. Zero emocji, zero charakteru, Effy i jej bandy w ogóle nie da się słuchać, a malutkie rólki to chyba statyści z ulicy za 5 złotych/godzina. Do tego słaba muzyka i montaż bardzo meh. Czuję się trochę jakbym grała w byle indyka - niby jest fajnie, ale jednak nie ten poziom. Aczkolwiek skoro w bundlu, to można brać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak nie oglądam seriali tak wczoraj wciągnąłem 6 odcinków...pierwszy był taki se ale z każdym kolejnym jest coraz lepiej. Pewnie dziś skończę. Są bombki, ruskie, amerykance no i Boski w roli patrioty rozwiązujacego zagadkę sprzed 20 lat...możecie się śmiać i nabijać ale ciekawi mnie co tam się wydarzy 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2018 o 08:54, Pajda napisał:

Bodyguard

 

Jednak jak netflix to tylko seriale, w pierwszym odcinku strasznie mnie irytował główny bohater, ale ogólnie nie mogłem się oderwać i obejrzałem całość na dwa razy. Trochę mało bodyguardowania w bodyguardzie, ale jak już są akcje to zrobione zacnie ( limuzyna) Fajny soundtrack, czasami az sie chcialo zeby serial byl bardzieje mroczny. No i oglądając to człowiek przypomniał sobie katowanie gostka od angielskiego nad poprawną wymową, a Ci tu gadają jak pijani irole - " SORI MA`AM"

Też obejrzałem. Nie jest to serial dekady, ale źle też nie jest. Na początku obawiałem się innego rozwoju fabuły, ale na szczęście wszystko poszło w inną stronę. Warto sprawdzić jeśli nie ma się seriali 9/10 w backlogu.

 

Teraz nowy sezon F is for Family obczajam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po dwóch odcinkach Hollandowego dzieła i jak narazie jest w porządku, jestem na tyle zaciekawiony żeby kontynuować. Już widzę pare minusów jeśli w dalszych odcinkach nie dojdzie do jakichś zmian. Aktorstwo jest mocno przeciętne, ci po których człowiek by się spodziewał ambitniejszej gry po prostu są "ok" jakby wcale nie byli zainteresowani swoimi rolami, Więckiewicz tutaj idzie na pierwszy odstrzał (może dlatego że jego postać nie jest pijusem? :ragus:) Scenariusz może tutaj zbawić albo zaorać ten serial, zobaczymy czy ta historyjka dojdzie do czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza

1983 to strata czasu, eh sam dałem się nabić w butelkę.
1 polski serial na netflixa to jak każdy z ciekawości chciałem obczaic, nie przejmując się słabymi reckami.
Dotrwałem do połowy 4 odc. może jutro dokończę w pracy mam full czasu, ale to jest cieniutkie aż mnie mdli.
Tak wiem, pomysł spoko potencjał był.
Serial crap jak ten nowy fallout niestety, i ang dubb raczej tu nie pomoże.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...