Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze sie wstrzymac z tydzien czy juz mozna kupowac akcje w doleczku? Np Dino powinno zrobić potezny wynik w tym kwartale na tych interwencyjnych zakupach

Tak samo jak inne notowane na giełdzie spółki produkujące żywność, papier toaletowy i wszystko to co ludzie w tym szalenstwie kupuja.

Jednoczennie  rzeczy takie jak wlasnie papier , nie zostana wykorzystane i sie nie zepsuja, wiec napewno zrzutuje to na wyniki tych spolek w dluzszym okresie 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Copper napisał:

 

Graty trafnej ucieczki, a gdzie kupowałeś? Bo jak dojdzie do 4k to sam coś kupię, zwłaszcza, że w maju halving będzie 

 

A wściekałem się niemożebnie puszczając 11B po 425. Dziś się czaję.

 

Nie rozumiem pytania. Co gdzie kupowałem? Chyba piszesz o BTC? Ja o akcjach :)!

 

@Welna: ja sobie zostawiłem BioMaximę i Cormay.

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, funditto napisał:

Nie wiem czy to dobry temat, ale macie jakieś doświadczenia z zawieszaniem działalności ? Z tego co czytam to minimalny okres zawieszenia działalności to 30 dni, a co gdybym chciał wrócić po trzech tygodniach ? Mamy jakieś rozwiązanie alternatywne do zawieszenia działalności w Polsce ? 

A dlaczego chcesz zawiesić? Lepiej weź zwolenienie lekarskie. Pamiętaj, że jeśli zawiesisz ją choćby na jeden dzień to możesz zapomnieć o jakimkolwiek większym kredycie przez najbliższy rok.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mcp napisał:

jezu, no o różnych powodach zawieszania działalności słyszałem, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że to zablokuje mi duży kredyt xDDDDDDDDD

Ale co w tym dziwnego? Może planuje kupić mieszkanie i takie zawieszenie działalności od razu blokuje ci jakakolwiek szanse na zakup przez najbliższy rok... a później jest płacz, bo nie wiedziałem... 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, mcp napisał:

no, ale kolega funditto raczej nie myśli w tej chwili o kredycie xd

Z pierwszej jego wypowiedzi nic nie wynikało więc ... 

 

Niech idzie do psychiatry i powie że ma leki przed ludźmi. Ja dziś będę dzwonił i zobaczę co z tego wyjdzie. 

 

Dodatkowo ZUS daje możliwość odroczenia składek za 3 najbliższe miesiące tylko trzeba mieć na uwadze że później dwie na raz będzie się płaciło... 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że BTC dość mocno spadł zastanawiam się nad kupnem. Mam pytanie z czego korzystacie z kantorów jak np. Inpay/swap.ly czy giełd np. bitbay. Kantor wydaje mi się bezpieczniejszy, ale transakcja trwa tam minum jeden dzień, bo musi się zaksięgować mój przelew z drugiej strony giełda daje szybkość transakcji, ale co jak padnie? Nie pierwsza już giełda i nie ostatnia padła. Może ktoś poradzić kto w tym siedzi?

Odnośnik do komentarza

kraken działa sprawnie i chyba nie zaliczył większych wtop.

 

Krypto istotnie dość spadły, niestety niezbyt sprawdzając się jako alternatywa dla giełd. Niemniej obecnie na pewno jest lepszy czas na wejście niż przed obecnym burdelem. Nikt nie wie oczywiście czy największe spadki już za nami, niemniej wydaje się wielce prawdopodobne, że tak czy siak, w dłuższej perspektywie ceny wzrosną znacznie powyżej dzisiejszy poziom.

 

W ogóle jeśli ktoś ma lub będzie miał możliwość inwestowania (wolne środki), koniec obecnego kryzysu (załóżmy najwcześniej za parę tygodni, a najpóźniej po popularyzacji szczepionki) powinien być niebywałą okazją na zarobek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2020 o 18:28, Wilk_Zly napisał:

 

A wściekałem się niemożebnie puszczając 11B po 425. Dziś się czaję.

 

Nie rozumiem pytania. Co gdzie kupowałem? Chyba piszesz o BTC? Ja o akcjach :)!

 

@Welna: ja sobie zostawiłem BioMaximę i Cormay.

 

No nie powiem, że po dzisiejszej sesyjce się nie cieszę ;).

 

Portfelik spółek medycznych od tego czasu rozszerzyłem. Teraz mam:
- BioMaximę

- Cormey
- BioMed Lublin

- Mercator

- RYVU

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...