Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Cedric said:

Pytanko początkującego - z jakiego systemu najlepiej zacząć bawić się w inwestowanie na giełdzie, kupowanie akcji itp. ?

 

Taki E-makler od mbanku (mam tam konto bankowe) w zupełności wystarczy czy szukać czegoś innego?

ja mam w mBanku(ostatnio podwyższyli ceny), jeszcze XTB z polskich wydaje się być spoko, a z zagranicznych to EXANTE i DIF

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koguty, jeśli jesteście właścicielami domów i chcecie zainwestować w fotowoltaikę to jestem wam w stanie zaproponować całość po minimalnej marży dla mnie xD 

A temat jest legitny i zazwyczaj w perspektywie 6 - 9 lat się zwraca (przy obecnych cenach energii), pewnie im dalej w przyszłość tym szybciej. 

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Bielik said:

Koguty, jeśli jesteście właścicielami domów i chcecie zainwestować w fotowoltaikę to jestem wam w stanie zaproponować całość po minimalnej marży dla mnie xD 

A temat jest legitny i zazwyczaj w perspektywie 6 - 9 lat się zwraca (przy obecnych cenach energii), pewnie im dalej w przyszłość tym szybciej. 

 

Z jaką firma współpracujesz? Jakiej marki komponenty wrzucacie? Cała Polska?

Odnośnik do komentarza

Ale miałem rollercoaster grając longi na indeksach :obama: Dwa tygodnie spadków ale trzymałem bo margin był, chociaż po gaciach już srałem. -5800zł w otwartych. Od poniedziałku niesamowity rajd na Nasdaq i DAX, zamknąłem już prawie wszystko z zyskiem 2 tysiące.

 

only long

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Póki co nie ma ani jednej odpowiedzi :) . Sam inwestuje 10-15% swojego konta, które aktualnie wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Indeksy DAX, SP500, Nasdaq, zazwyczaj kupuje w dołkach. W tym miesiącu wyciągnąłem już 3500zł co uważam za niezły wynik. Oczywiście są gorsze momenty kiedy jestem uwięziony na dni lub tygodnie, ale koniec końców wychodzę na plus.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...