Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Immersja jest wtedy jak wpadając do miasta czytasz miejscową gazetę i są tam artykuły między innymi o jakiejś religii ubóstwiającej żółwie, paleontolożce szukającej totalizaura, o wojnie, jakimś typie szukającym skarbów i pięć metrów obok boya z gazetami spotykacie starego weterana inwalidę, a później na szlaku po jakichś 15 godzinach poszukiwacz skarbów sprzedaje wam mapę, a badaczka zleca wam szukanie kości dinozaura xd I jak się domyślam przede mną jeszcze spotkanie z sektą itd. :obama: 

Kurła lecę po następny numerek gazetki tylko najpierw brodę zgolę.

Odnośnik do komentarza

jeszcze jedno pytanie o obóz:

 

podobno (z opisu trofikow) ziomki w obozie mogą mnie prosić żeby coś im przynieść (pieniądze albo jakiś item) albo o jakieś activity (polowanie, rabunek lub gierki np). Jestem w drugim chapterze pare misji zrobiłem a nikt nic ode mnie nie chce - a sporo łażę po obozie - czemu?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Matriks_1111 napisał:

Wkurza mnie to, że czasami zdarza mi się zabić nieopatrznie NPC, którego np. mam przesłuchać lub uratować :( Sterowanie w tej grze momentami daje mocno po rzyci :dog:

 

ja czasami w ogóle mam wrażenie, że jest lekki lag w sterowaniu, dziwnie postać nieraz reaguje jak np. wyciągasz broń to nie wyciąga. Gram na ps4 pro

Brak bieganie w obozie też na minus

co do alko to 2 piwka w obozie + cała whisky i już zaczyna szumić

 

- więź z koniem wzrasta sama + dodatkowo czesanie karmienie klepanie, można to jeszcze jakoś przyśpieszyć? miałem prawie 4lvl ale bounty hunters mnie dorwali i po koniu :/

- ta nagroda za głowe znika z czasem czy dopiero jak się zapłaci na poczcie? xd

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

@froncz piotrewski
Wszystko zależy od pory dnia, choć podobno chcą coś pomiędzy 8:00 a 20:00, nigdy w nocy.
U mnie na samym początku tuż po rozstawieniu obozu Dutch wspomniał o tym, że brakuje mu fajki, więc mu ją skombinowałem.
Podobno na każdy obóz przypada jeden taki losowy fetch-quest, więc pewnie u Ciebie to ktoś inny będzie coś chciał.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Oldboy napisał:

Pozostała mi zdobycz, skóra po legendarnym niedźwiedziu i za cholerę nic nie mogę z tym zrobić. Rzeźnik też nie chce kupić.Warte jest to trochę i szkoda tak to zostawić.Bug ?

 

Nic mi nie mów. Jakieś 500m przed obozem jak wracałem z tą skórą wdałem się w jakąś pyskówkę z randomem, nagle zleciało się trzech typa. Dwóch ubilem ale trzeci mnie posłał do piachu. Skóra przepadła:wujaszek: 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja mam znaleźć pioro dla jakiejś laski z książką i nie wiem jak mam jej to dać. Wrzucić do skrzynki w obozie czy ki czort? Nie ma tu gdzieś możliwości podglądania misji pobocznych? 

I pytanie czy jak giniemy to nam coś ubywa kasy? Wczoraj lecąc na misję mnie ubiły jakieś zakapiory i po loadingu zobaczyłem odjete 27 dolców - zabolało, a wcześniej tego nie było, więc nie wiem ocb :reggie:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Ja mam znaleźć pioro dla jakiejś laski z książką i nie wiem jak mam jej to dać. Wrzucić do skrzynki w obozie czy ki czort? Nie ma tu gdzieś możliwości podglądania misji pobocznych? 

 

Jak będziesz je miał to musisz do niej podejść i pojawi się opcja, żeby ukończyć zadanie (L2/LT + trójkąt/Y). A samo pióro nie jest oznaczone na mapie. Musisz sam poszukać, albo w necie znaleźć jego położenie.

Edytowane przez tata_arek
Odnośnik do komentarza
Teraz, tata_arek napisał:

 

Jak będziesz je miał to musisz do niej podejść i pojawi się opcja, żeby ukończyć zadanie (L2/LT + trójkąt/Y. A samo pióro nie jest oznaczone na mapie. Musisz sam poszukać, albo w necie znaleźć jego położenie.

Pióro akurat mam na szczęście ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszej misji polowania z Hosea

 

i oczywiście niedźwiedź mnie rozyebał. Chcę go ubić ale zastanawiam się czy mam się jakoś super przygotować? Mam sztucera zmodyfikowanego o lunetę i przynętę, czy to wystarczy by go uwalić z dystansu?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, raven_raven napisał:

nic nie przepadło, legendarnych skór nie da się stracić

 

Będzie u trapera tak? Bo z ekwipunku wyparowało.

@MaZZeo ja go ubilem bez problemu, bez żadnych ulepszeń i specjalnych przygotowań. Kilka strzałów z karabinu z dystansu. Podbiegł do mnie powalił ale mashowalem kółko, uwolniłem się kolejne dwa strzały i po typie. Zadziwiająco łatwo mi poszło. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...