Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem też postów, że gra tak nie będzie wyglądać. A niby czemu ma tak nie wyglądać? Rockstar już przy GTA V wycisnęło wszystko z poprzedniej generacji konsol, a teraz robią grę typowo pod current-geny.

 

Włącz sobie trailer GTA V. Włącz sobie potem wersję na PS3. Następnie na PS4. Dalej nie rozumiesz zarzutów?

 

Z tym sokolim wzrokiem to się na redaktora PSX Extreme nadajesz.

Odnośnik do komentarza

W końcu wszyscy dostaną pewnie antybohatera, który napada, gwałci i zabija, ale ŁEEEEEEEEEEEEE MIAU BYĆ MARTSTON :C Normalny kowboj, z krwi i kości, twardy facet, ZBYT GENERYCZNY VAAS LEPRZY XD Skoro jest Dutch, to wrócą postaci z RDR, dla mnie bomba. Już się nie mogę doczekać tych przejażdżek przy wschodzącym słońcu i napadów na pociągi.

A ten znów bol doopy ze ktoś śmie powiedzieć źle o grze na którą czekasz XDDD
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Z tym sokolim wzrokiem to się na redaktora PSX Extreme nadajesz.

 

 

:[

 

GTA V to chyba nikt nie wierzył, że to będzie tak wyglądać na wtedy current genach. Obczaj sobie trailery RDR, akurat w tym wypadku chyba gra wyglądała tak jak ją przedstawiali faktycznie? Myślę, że taki poziom grafiki Prosiak i Skorpio uciągną. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale będą za to krokodyle więc będzie się dało pływać, w jedynce to się od razu topiło

 

a co do bohaterów no to też mnie za bardzo nie powaliło, mordy jakby takie piz,duś plastuś, jakbym spotkał takiego na dzikim zachodzie to prędzej bym się przywitał i spytał czy pomóc zagonić krowy do zagrody niż faktycznie pomyślał że to goście z gangu

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Na pewno jest to jeden ze słabszych zwiastunów od Rockstar, a szkoda bo do Max Payne 3 i GTAV robiły wrażenie.

 

Dla mnie ten trailer jest bardzo podobny do drugiego trailera GTA V, tego ze Skeletons Steviego Wondera, pod względem tego co przedstawia. No tylko z wiadomych względów bardziej "kameralny". Trochę nie rozumiem narzekań i nie wiem co ludzie chcieliby w nim zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza

???

 

Co nie tak było z postaciami z GTA V?

 

 

Były słabiutkie. Z głównych bohaterów tylko Majkel był jako tako nakreślony, Trevor to pan MEMIK, a czarny był chyba tylko po to, żeby można było kimś pośmigać po świecie bez robienia misji, bo kradnięcie aut 50 letnimi prykami wyglądałoby zbyt groteskowo. Do tego żenujący antagonista i bezpłciowi bohaterowie towarzyszący graczowi.

 

No słabo. Z GTA IV nadal pamiętam Packiego, Jacoba, Bruciego, Vlada czy Elizabetę. Z GTA V nic, a grałem przecież nie tak dawno temu.

Odnośnik do komentarza

GTA V to chyba nikt nie wierzył, że to będzie tak wyglądać na wtedy current genach. Obczaj sobie trailery RDR, akurat w tym wypadku chyba gra wyglądała tak jak ją przedstawiali faktycznie? Myślę, że taki poziom grafiki Prosiak i Skorpio uciągną.

RDR było przed GTA V. GTA V miało po prostu podkręcony trailer niemożliwy do osiągnięcia na żadnej z konsol. Kiedyś ludzie jeszcze się o to pruli, teraz to już jest spoko.

 

Przykro mi, R* straciło status świętej krowy po GTA Online.

W sumie GTA V też pod paroma względami zawiodło, chociaż w ogólnym rozrachunku jest spoko.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2017 o 18:13, raven_raven napisał:

Przykro mi, R* straciło status świętej krowy po GTA Online.

 

To. Pewnie znowu będę siedział po 12 godzin przed konsolą, no ale po tym co odje.bali z Online to już im tak bezgranicznie nie ufam. A nijakość głównego bohatera odnoszę do jego wyglądu, wiadomo, ten npc na końcu trailera który wygląda jak Daniel Day Lewis w There Will be Blood już wygląda ciekawej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2017 o 18:17, mate5 napisał:

To. Pewnie znowu będę siedział po 12 godzin przed konsolą, no ale po tym co odje.bali z Online to już im tak bezgranicznie nie ufam. A nijakość głównego bohatera odnoszę do jego wyglądu, wiadomo, ten npc na końcu trailera który wygląda jak Daniel Day Lewis w There Will be Blood już wygląda ciekawej.

To jest jebany Dutch van der Linde, a nie NPC  :[:[:[

Odnośnik do komentarza

Downgorad w GTAV był obecny i to jest oczywiste, ale ludziom nie bardzo to przeszkadzalo, bo to jak gra finalnie wygladala i chodzila na sprzecie, ktory ma 512 RAM-u to czysta magia.

Oczywiście, sam jestem pod wrażeniem co wycisnęli z X360 i PS3, co jednak nie usprawiedliwia w moich oczach robienia trailerów nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. To samo co z Wiedźminem chociażby, właściwie z wieloma innymi gierkami. Nikt już się tym nawet nie przejmuje, tak często się to dzieje.

Odnośnik do komentarza

To jest jebany Dutch van der Linde, a nie NPC  :[  :[  :[

 

Lul, nie poznałem go. No to tym bardziej, wolałbym grać nim. No ale może będzie można Arturkowi zmienić fryza, brodę i ciuchy i będzie wyglądać jakoś ciekawie. 

Odnośnik do komentarza

Postaci się wydają bardzo nijakie. Pierwszy raz mam takie wrażenie po trailerze R* od... zawsze. Coś czuję, że moje czarne sny się sprawdzą i single będzie placeholderem dla RDR ONLINE BUY BADGER CARDS FOR EXTRA COWBOY SWAG 

 

 

 

Przykro mi, R* straciło status świętej krowy po GTA Online.

 

 

Tego sie obawiam że R* zrobią singla na szybko byle zeby była podkładka pod RDR Online i tluczenie gruuuuubej kasy na nowych ciuszkach siodłach i konikach... Po GTAO wszystkiego najgorszego sie po nich spodziewam.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ehhh szkoda że nie John Marston, ktoś wie dlaczego go nie ma?

 

Był kiedyś artykuł o tym na Polygonie:

https://www.polygon.com/features/2013/6/19/4406600/small-town-man-John-Marston

 

I jeszcze filmik, aż się łezka w oku kręci, szkoda że się chłopak zraził

 

 

A odnośnie trailera... Sam sobie jestem winien. Druga część jednej z moich ulubionych gier ever... Narobiłem sobie przedpremierowego hajpu i doopa - po obejrzeniu tego trailera czuję obojętność. Bohater "z twarzy podobny do nikogo", generyczny do bólu, kilka cut-scenek i podrasowana grafika...

Pewnie śmiganie po tym świecie będzie fajną sprawą, ale mam obawy, że fabularnie i pod względem postaci może być równie nijako, co w GTAV - czyli fajny sandbox, dużo zabawy, ale na ciekawszą historię nie ma co liczyć. Oczywiście to wróżenie z fusów na podstawie zlepka scenek przerywnikowych, więc być może wszystko to będę musiał odszczekać (na co liczę), ale tak jak wyżej pisano - R* również i u mnie stracił status świętej krowy.

Czekam na jakieś gameplaye - wtedy pewnie będę się jarał, bo "story trailery" od dawna już mnie nie ruszają, nieważne jakiej gry by nie dotyczyły.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy wiecznie rozczarowani a jak dla mnie zapowiada się sztos . Nowy bohater wydaje się ciekawy, tak sobie wyobrażałem zachowanie Marstona za czasów bycia w gangu. Do tego niech wrzucą więcej wątków czy też "frakcje" dla której wykonujemy zadania w postaci Indian(wkońcu dodano łuk) i będzie super.

Odnośnik do komentarza

Trailer mnie nie porwał, szkoda bo z wielkim podnieceniem odpaliłem zwiastun jak przeczytałem, że jest już dostępny.

 

Ale jestem spokojny, bo to jest RDR i to jest Rockstar. U mnie statusu świętej krowy nie stracił, bo w GTA Online nie grałem w ogóle, a GTA V uważam za genialne GTA, w którym wszystko dla mnie zagrało.

 

Red Dead Redemption to gra, której premierę będę pamiętał całe życie. To co się wtedy działo, jaka to była gra. Takie zdarzają się kilka razy w życiu.

 

Dwójka ma niebywale wysoko zawieszoną poprzeczkę, nie zdziwię się jeśli nie spełni wszystkich oczekiwań, ale to i tak będzie gra na lata. Zobaczycie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...