Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

GTA V - bo uwielbiam ten tytuł i po prostu chcę go mieć przy sobie. To dla mnie taka bezpieczna przystań, zawsze bawię się dobrze niezależnie kiedy grę odpalę i niezależnie od nastroju

Portal 2 i Orange Box - Portale mnie ominęły, a przecież to genialne gry według... hmmm... wszystkich? Poza tym za 1$ to wstyd nie brać. No i zrobię podejście do Half Life 2. Jedynkę uwielbiałem, dwójka mnie odrzuciła jeszcze na 360. Od tego czasu nie grałem, zobaczymy

Days Gone - no kurde muszę, po prostu muszę tej grze dać drugą szansę. Przed TV mi się nie chce, może przenośnie da radę

IMG_3206.png

Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, drozdu7 said:

Oo człowieku, siadaj i graj. Życiowa topka 

Trochę tej gry się obawiam. To gra z 2004 roku, a FPSy to chyba najszybciej starzejący się gatunek. Co prawda w Halo 1 czy 2 gra mi się super, ale do gier i serii mam ogromny sentyment. Grałem w obydwie na premierę. Z Half Life 2 to właściwie będzie drugie podejście, pierwsze w ramach Orange Boxa na X360 mnie szybko odrzuciło, ale też za długiej szansy jej nie dałem. Zobaczymy. Hejtował nie będę na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Czekałem na jakieś fajne promo bo pierwszy Ghostrunner bardzo, bardzo mi się spodobał i w końcu się doczekałem. Co ciekawe: sama dwójka kosztuje na przecenie 89,50zł, natomiast bundelek dwóch części (z których jedynka już od premiery leży w bibliotece) magicznie zbił się do ceny widocznej poniżej. Ciężko przejść obojętnie gdy cebula sama się obiera z warstw :)

 

image.png.a0cd62200f63a7dff012556fb4347315.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2024 o 23:28, Homelander napisał:

No i od tego posta kupiłem Songs of Conquest za 10$ i Total War Warhammer za 10$. Przyznam jednak, że mocno na te gry chorowałem

 

IMG_3243.jpeg

Potężny total war, przestałem grać tylko dlatego, że nie miałem na czym, ale pojawił się w chmurze GeForce now więc zacieram rączki by wrócić :red: pewnie warto od razu dokupić 2 i 3

Screenshot_2024-04-07-08-27-29-469_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...