Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, że sam Alan Wake na stronie:

 

Przechwytywanie1.PNG.00f7d4f8ee9a99cc0cd097488e6f284c.PNG

 

Przechwytywanie.PNG.3a881040d49308971c7564ca3f3a5419.PNG Przechwytywanie2.PNG.6e0f97e72f1d1ad29eeb926ab2837d7d.PNG

 

Fajny Gundam z cyklu "nie umiem grać w bijatyki". Jak tylko w tutorialu widzę słowo "cancel" w odniesieniu do jakiegoś ruchu, dasha, czy combosa, to już mój mózg nie ogarnia, o palcach nie wspominając. Ale i tak fajnie się klepie. Naprawdę porządna i dopracowana młócka. Ma nawet pokaźną scenę turniejową. Ale ja się ograniczam do casualowego "gundumb goes brrrrrr".

 

Jak by ktoś był ciekaw, to w promce jest jedna z poprzednich odsłon serii - Gundam Versus za 17zł.

 

Hot Pursuit kupiłem licząc na coś w stylu Burnouta. No i nie do końca tego się spodziewałem, ale i tak fajna arcade'owa ścigałka z lekką rozwałką. Czuć klimat starych Burnoutów od Criterion, ale to mimo wszystko nie to samo. Do pogrania od czasu do czasu.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bo Hot Pursuit to jest coś w stylu Burnouta - trójki (Takedown) konkretnie. Most Wanted to z kolei Burnout Paradise 2.

No ale żeby utrzymać natężenie Alanów na stronie:

18b7bef309f28-screenshotUrl-min.thumb.png.6a892b78fb1cca2102f114ac5cf3e7ba.png

A tutaj przegapiłem pudełko na ULTIMIE, więc póki co cyfra. Kolekcja MGS wleci kiedyś po taniości, a w zamian gierka, która z tych staroci kręci bekę:

18b7bef045d24-screenshotUrl-min.thumb.png.e8ba2d531eec0ebd41b346aa106b923c.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Suavek napisał:

Hot Pursuit kupiłem licząc na coś w stylu Burnouta. No i nie do końca tego się spodziewałem, ale i tak fajna arcade'owa ścigałka z lekką rozwałką. Czuć klimat starych Burnoutów od Criterion, ale to mimo wszystko nie to samo. Do pogrania od czasu do czasu.

Hot Pursuit to coś między Burnoutem a Driveclubem/PGR. Arcade'ówka ale z wyczuwalną masą samochodów i różnicami w ich prowadzeniu. Trzeba wcześniej reagować na to co się dzieje na ekranie bo auta nie są tak zwrotne i doklejone do podłoża ale przez to że jest trudniej to po jakimś czasie satysfakcja z jazdy jest większa niż w Burnoutach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Bo Hot Pursuit to jest coś w stylu Burnouta - trójki (Takedown) konkretnie. Most Wanted to z kolei Burnout Paradise 2.

No ale żeby utrzymać natężenie Alanów na stronie:

18b7bef309f28-screenshotUrl-min.thumb.png.6a892b78fb1cca2102f114ac5cf3e7ba.png

A tutaj przegapiłem pudełko na ULTIMIE, więc póki co cyfra. Kolekcja MGS wleci kiedyś po taniości, a w zamian gierka, która z tych staroci kręci bekę:

18b7bef045d24-screenshotUrl-min.thumb.png.e8ba2d531eec0ebd41b346aa106b923c.png

 

Unmetal genialny. Czekam na twoje wrażenia 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Cyfrowy zakup growy? Ostatni, i to w miarę szczęśliwy i udany? Pomyślmy... kupna konkretnych, za określoną kwotę gier, czy to w cenie regularnej, czy to w promce Black Friday na PS Store czy na Androida z Google Play lub przez kupno jakichś ,,kluczy" na Allegro czy gdziekolwiek indziej nie było. Zdecydowałem się na zaopatrzenie się w roczny abonament PS Plus Extra (370 zł - coś koło tego) oraz roczną subskrypcję EA Play na PlayStation (80zł). Źle na tym, tak sądzę, na razie nie wyjdę, sporo tytułów do ogrania, a około 15 (a to zaledwie początek! XD) dodałem do listy ulubionych. Jeśli dany tytuł uda mi się ,,splatynować" to jeśli będzie on w wersji pudełkowej dostępny do kupna, to wtedy go sobie po prostu zakupię - to jest taka dziwna zasada jeśli chodzi o kolekcje gier video: tylko gry splatynowane na konsoli PlayStation posiadam w swojej kolekcji pudełkowej gier Ps4 i Ps5.

 

To jedynie screenshot z tego, co kupiłem cyfrowo na PsStore - z racji obu subskrypcji, o których wspomniałem - i jako tako zacząłem już grać 

 

Screenshot_2023-11-27-12-22-52-293.thumb.png.cecf01156975d393c4330379cd39c905.png

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...