Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2024 o 16:23, Homelander napisał:

W jakiego Warhammera grasz?


Space Marine. Po Boltgun miałem ochotę na więcej podobnych klimatów. 
 

3 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Daj, bo to zacna gra z niesamowitym klimatem i plenerami. Bardzo niedoceniona na premierę. Ale serio w ostatnim czasie trudno znaleźć negatywną opinię na temat tej gry. 

 

Dam szansę, wtedy miałem przesyt otwartymi światami a teraz mam sporą przerwę od takich gierek.

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, Ukukuki said:


Space Marine. Po Boltgun miałem ochotę na więcej podobnych klimatów. 
 

 

Dam szansę, wtedy miałem przesyt otwartymi światami a teraz mam sporą przerwę od takich gierek.

 

Myślałem, że Total War. Bardzo czekam na jakieś promo, to jedna z tych gier dla których kupiłem Decka

 

A co do Days Gone to za każdym razem jak mnie łapie nostalgia i chcę wrócić do tytułu (kurde, zombie, postapo, motory, fajny open world) to odpalam recenzję Archona, Quaza albo NRGeeka, która przypomina mi dlaczego rzuciłem tę grę w cholerę po kilku godzinach. Dla mnie Days Gone i Horizon Zero Dawn to gry ze świetnymi założeniami, rewelacyjnym światem i oprawą totalnie położone przez drewniany gameplay, nudne postacie i sztuczne dialogo totalnie odstręczające mnie od grania. A jednocześnie właśnie te pierwsze cechy sprawiają, że mam co jakiś czas myśli żeby wrócić

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał:

 

Myślałem, że Total War. Bardzo czekam na jakieś promo, to jedna z tych gier dla których kupiłem Decka

 

A co do Days Gone to za każdym razem jak mnie łapie nostalgia i chcę wrócić do tytułu (kurde, zombie, postapo, motory, fajny open world) to odpalam recenzję Archona, Quaza albo NRGeeka, która przypomina mi dlaczego rzuciłem tę grę w cholerę po kilku godzinach. Dla mnie Days Gone i Horizon Zero Dawn to gry ze świetnymi założeniami, rewelacyjnym światem i oprawą totalnie położone przez drewniany gameplay, nudne postacie i sztuczne dialogo totalnie odstręczające mnie od grania. A jednocześnie właśnie te pierwsze cechy sprawiają, że mam co jakiś czas myśli żeby wrócić

 

Oj TW:W na Decku to raczej tragedia, gierka wymaga mocnego procka. Z HZD się zgodzę ale jak się trzyma z daleka od pobocznych aktywności to jest ok. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Ukukuki said:

 

Oj TW:W na Decku to raczej tragedia, gierka wymaga mocnego procka. Z HZD się zgodzę ale jak się trzyma z daleka od pobocznych aktywności to jest ok. 

 

Jak widziałem filmy to 1 i 2 Warhammera chodzi całkiem ok. Trójką będę się przejmował jak skończę poprzednie

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Wreddny bez pudełeczka? Zawiodłeś mnie:notlikethis:


Za 179 bym nie kupił, ale 64zł to jak za darmo, a jeśli kiedyś wyjdzie pudełeczko to i tak kupię i nawet folii nie zerwę :leo:
 

3 godziny temu, Bzduras napisał:

To teraz czekamy na premierę dwójki żeby Wredny mógł zacząć grać w jedynkę i pisać w temacie, że dobrze się trzyma i wcale mu się nie spieszy do nowej części :spicy:


Ej, już gram od wczoraj :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Szkoda, że Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest niedostępne w dystrybucji cyfrowej i trzeba targać połatanego pirata z neta żeby zagrać na PC :frog:

 

Na pc się nie da, na ps3 probowalem grać w ten remaster ale jak jedynka jeszcze chodzj dobrze tak dwojka ma spadki do 10fpsow w wielu momentach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...