Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, YETI napisał:

Nie rozbijałem szyb, bo nie widziałem żadnego przedmiotu, tzn. nic mi się nie podświetlało. :/

Ogólnie sprawdzam każdy kąt, bo na najwyższym poziomie trudności jest to wskazane. Mimo wszystko wydaje mi się, że sporo rzeczy przeoczyłem, np. nie wpadł pucharek za Seattle. 

 

Obecnie Seattle dzień 2, wydarzenia poprzedzające... wiedziałem że zdecydują się na coś takiego, zważywszy na to co stało się na początku gry. Miło. 

 

Ja sie staram sprawdzac wszystko a i tak sporo mi brakuje. Jest w sumie opcja radaru ktora mozna ustawic w menu, ze wiedzminskimi zmyslami skanujesz otoczenie, problem w tym ze strasznie niewygodne to jest. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

Aha- na całe wątki lgbt itp nie zwracam tu uwagi. 

Dokładnie tak samo. Gdyby nie ogólny lament nie wiedział bym, że tam są :dunno:

1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

granie w to w dzień to zbrodnia.

Nie jestem w stanie włączyć konsoli przed 17tą i nigdy tego nie robię.

 

1 godzinę temu, Figuś napisał:

Zrobiłem to w zupełnie innej kolejności, i dzbanek wpadł jak pan cuckman przykazał

Właśnie próbuję  rozkminić od czego to zależy.

 

 

2 godziny temu, Josh napisał:

chyba dobrze stwierdził, że The Last of Us nigdy nie powinno dostać sequela. 

Przecież można nie kupować/nie pożyczać/nie oglądać na yt.

Po co od razu nie dawać sequela?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, walek napisał:

Wszyscy bawią gameplay'em w grze, historią, mechaniką gry, a tymczasem ja największy fun mam z trybu Photo Mode. Zapraszam na pokaz slajdów z tej niesamowitej, kontrowersyjnej gry. 

 

 

To jakieś (pipi) średnie ;) spójrz co ja dałem

Edytowane przez Wesker
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spojlery skutecznie ominąłem, tęczową burzę zostawiam z boku. Ocenię sam, ale ogólnie nie mam z tym żadnego problemu.

Jedynym problemem było to, że miałem czekać na swoją kopię jeszcze miesiąc do urodzin, a tu dziś niespodzianka.

Synek przybiega od rana z życzeniami i prezentem na dzień ojca, a w środku TLOU2.  :obama:

Tego się nie spodziewałem, no i weź tu czekaj teraz do wieczora! 

 

ps. jest coś dużego na dzień dobry do pobrania?

Odnośnik do komentarza

te lokacje, ten design. 

 

Skradanie się po 

Spoiler

metrze oświetlonym flarami

to esencja klimatu. 

 

 

@stoodioNa poziomie przetrwanie jest ciężej. Amunicję liczysz na sztuki. Ja cieszyłem się ze mam uzbierane 4 do strzelby, 3 sztucera, 3 rewolwer i magazynek pistoletu i połowa poszła na jedną "piwnicę" pełną zarażonych. To najwięcej amunicji jakie widziałem dotąd. Zbierałem przez jakieś 4 godziny. Siłą rzeczy oszczędzasz bo ludzie widzą z bardzo daleka, ginie się szybko, apteczek mało i najlepiej się skradać. Polecam, jest ciężko ale dla weteranów jedynki to wg mnie domyślny poziom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Survival jest za(pipi)isty, masa frajdy z gry. Powtarzania po 3, 4 razy sekwencji z przeciwnikami to standard. Trzeba wszytsko dobrze rozplanować, bo amunicji jak na lekarstwo. Tak mało zasobów przy okazji zmusza do dokładnego przeszukiwania lokacji. 

Jest trudno, ale nie tak żeby kląć i rzucać padem, jest sprawiedliwie i wymagająco. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, bebbop napisał:

A sprawdzal ktos customa? Nie da rady tak ustawic suwakow, by bylo cos pomiedzy hardem, a  survivalem?

 

Graj na survival, a jak trafisz na trudniejszy moment to zmień na chwilę na hard. Albo graj na hardzie, a jak będzie za łatwo, w którymś momencie, to zmień na chwilę na survival. Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, walek napisał:

Wszyscy bawią gameplay'em w grze, historią, mechaniką gry, a tymczasem ja największy fun mam z trybu Photo Mode. Zapraszam na pokaz slajdów z tej niesamowitej, kontrowersyjnej gry. 

 

 

Jeśli chodzi u mnie to w żadnej grze nie spędziłem tyle czasu w Photo Mode co w tej grze (no może poza Gran Turismo)

Na wszelki wypadek dam w spoiler, nie wiem jak to jest tu traktowane, niestety widzę że na TV w HDR te fotki wyglądają inaczej niż na kompie, ale nic innego nie mam aktualnie.

 

 


obrazek-PNG.png

 

obrazek-PNG-7.png

 

obrazek-PNG-3.png

 

obrazek-PNG-4.png

 

obrazek-PNG-5.png

 

obrazek-PNG-6.png

 

obrazek-PNG-7.png

 
 

 

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Kumpel mial na płycie TLOU1 to sobie pozyczylem i w pare dni odświeżę fabułę jak i mechanikę gry, żebym "coś poczuł do postaci" zanim zacznę grac w TLOU2, na które po fuckupie z zamówieniem straciłem ochotę bo się obraziłem xd

 

Jak pierwszy raz gralem w TLOU1 jeszcze na PS3 to trochę ładniejsze mi się wydawało. Teraz remaster jest taki jakiś sterylny, tekstury czy roślinność nie zachwycają. Gameplay to trochę jak Plague Tale. Rzuc cegła, przejdz za plecami, dojdź do drzwi, checkpoint i droga powrotna odcięta. I to lubię, od A do B a nie ciągle mega światy z pustą mapą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...