Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wojtq napisał:

Tyle szukania dziury w całym. 

Jako fan cieszę się, że za 10$ dostanę nowe tryby do jednej z moich ulubionych gierek. Jej system walki jak najbardziej nadaje się do takich rogalikowych trybów, które można niezobowiązująco odpalić w wolnej chwili. Nikt tu nie obiecywał cudów po zmianach graficznych. ND ewidentnie szuka pieniędzy po wtopieniu bóg wie ile w rozwijanego multiplayera, ale to nie tak, że biorą tu pieniądze za nic.

Ktoś chce, to kupi, 10$ to nie jest dużo, a kilkanaście h można fajnie spędzić, mam nadzieję, że po premierze ktoś napisze o grze, a nie o tym po raz kolejny, że miało być za darmo. Przymusu nie ma, oszukać nikogo nie oszukali jak Ubisoft z nagłą zmianą cen swoich abo, zarówno edycja płytową jak i upgrade są tanie i odpowiednio wycenione. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Homelander napisał:

Technicznie to nie jest upgrade, a nowa gra jak w przypadku GTA V. Znaczy mogłem kupić za 10$ i miałem napisane na PSN, że to zakup z 79% rabatu. Więc nie zdziwię się jak po jakimś czasie rabat po prostu zniknie i posiadacze TLoU2 z PS4 nie będą mogli kupić wersji na PS5 za 10$. 

Tak samo było z dokładnie z każdą grą i jej upgrejdem za 10$ i za free również, czyli np. Death Stranding Directors Cut (tam chyba też 10 dolków) czy Horizon FW (za free) żadna gra na PSN nie ma jednej wersji na PS4 i 5, to osobne aplikacje, nawet jakby nazywały się tak samo.

Odnośnik do komentarza

Co do No Return - można najpierw pobrać ten tryb, nie instalując nawet podstawki i od razu sprawdzić, jak komuś się nie chce pobierać całości, a chce pyknąć rundkę.

 

Tryb jest kozacki, natomiast na pewno mogli popracować nad animacjami.

 

Niestety Joel ma animacje Abby i to nie jest żart :D. 

3 minuty temu, Homelander napisał:

Ale jak kupowałem upgrade dla Uncharted chociażby to tak się to dokładnie nazywało: upgrade. A tutaj w sklepie PSN nazywa się to TLoU 2 Remastered, kosztuje 50$, przekreślone, napisane 10$ i rabat 79%. Zastanowiło mnie to i tyle

A to ciekawe, płytka, czy nie? 

 

Bo u mnie jak tylko płytkę włożyłem to wskoczył upgrade i nie wchodziłem nawet do sklepiku, aczkolwiek na fakturze rzeczywiście jest po prostu The Last of Us™ Part II Remastered (Gra) za 50 zł. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Co do No Return - można najpierw pobrać ten tryb, nie instalując nawet podstawki i od razu sprawdzić, jak komuś się nie chce pobierać całości, a chce pyknąć rundkę.

 

Tryb jest kozacki, natomiast na pewno mogli popracować nad animacjami.

 

Niestety Joel ma animacje Abby i to nie jest żart :D. 

A to ciekawe, płytka, czy nie? 

 

Bo u mnie jak tylko płytkę włożyłem to wskoczył upgrade i nie wchodziłem nawet do sklepiku, aczkolwiek na fakturze rzeczywiście jest po prostu The Last of Us™ Part II Remastered (Gra) za 50 zł. 

Nie, wersję cyfrową mam

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

To pięknie po łebkach robiony tryb z tymi animacjami i za hajs.

 

tak myślałem że będzie jakaś wtopa porównując z free update do GoW. 

No tam była jedna postać :P. No jest zaskoczenie z tym Joelem, ale może to Easer Egg :D. Przynajmniej to pierwszy Joel, który może się czołgać i robić dodge:cfaniak:, dodge jednak nie działa, Joel i Tommy mają inne "skille". 

 

 

Wydaje mi się, że wszystkie postacie mają animacje Ellie i Abby. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Szermac napisał:

Szkoda, że level z dzikiem nie trafił finalnie do gry, zajebisty motyw :cool: Chociaż użyli go w etapie na farmie pod koniec w oryginale, ale trochę inaczej.

Ogólnie te lost levele fajne, ten z dzikiem i kanały to właściwie ukończone były, fakt gra była dla wielu za długa i rozumiem, że nie chcieli dalej psuć pacingu, ale trochę szkoda, że nigdy tego nie dokończyli. Lost levele na plus, fajna zajawka, dla fanów, ale to content na 40 minut:). 

 

12 godzin temu, Moldar napisał:

Ten nowy tryb trochę na odwal się, lepiej pograć w te potyczki z singla. Widać, że mapy z multi, fale wrogów na zasadzie 3-5 przeciwników, przerwa, powtórz i powrót do bazy.

No i te animacje męskich postaci...pomyśleć, że ta firma kojarzyła się kiedyś z dbaloscią o detale.

Ograłem ten tryb dosyć dokładnie odblokowując cały Team Ellie aż po Joela, z 5 godzin lekko, muszę powiedzieć, że dałbym za niego maksymalnie 7/10. 

 

Niby wszystko, co taki rogalik robić powinien się zgadza, wspaniały system walki dalej jest wspaniały, dosyć spoko mapki, fajnie, że każda postać ma inne skille, a nawet ograniczone ruchy i siłę uderzeń itp. Ale na miłość boską te animacje postaci męskich, tego nie da się odzobaczyć :/. Joela z Part 1 mogli przecież przynajmniej przerzucić, dziwna decyzja imo, skoro to ten sam silnik. 

 

Na plus to, że każdą postacią się gra inaczej (mimo tych nie Naughty Dogowych animacji postaci), dosyć dużo rzeczy do odblokowania jak na darmowe DLC ( no tylko właśnie ekhmm to jednak 50 zł kosztowało i to trochę mało). 

 

Kilka rzeczy to moja ulubiona gra Sony, ale po pierwsze mogli zrobić z tego rogala albo coop, albo multi, dopracować, a to wyszła taka edycja reżyserska i trochę co by było gdyby. 

 

Poza tym to dalej Tlou2 dla mnie gra 10/10, to wydanie jednak to jest max 7/10 jako ocena dodatków, jak na ND dalekie od ich oczekiwanej jakości.

 

Nasuwa się jednak pytanie, w jakim stanie jest ND teraz i czy stać ich jeszcze na mocne gierki jak kiedyś. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Homelander napisał:

To jest przecież wydane po to, żeby chociaż trochę kasy odzyskać utopionej w Frakcje. Podejrzewam, że cały ten remaster miał być wydany z drugim sezonem. No ale opóźnienie serialu plus wtopa z Frakcjami i jest jak jest. Nie ma to nic wspólnego z singlową formą developera, przynajmniej nie powinno

Multi skasowane, nie mają co remasterować, karta czysta, czas na nowości więc :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...