Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Szermac napisał:

Nie no fakt, wygląda to przemasakrycznie, z koparą na ziemi przechodzę z przyjemnością :banderas::wub:

Też już zapomniałem jak ten singiel wygląda, te animacje postaci, imo coś pięknego :gachigasm:. Po Lost Levels i Rogaliku odpaliłem początek gry znowu, nic absolutnie nie jest wciąż po 3.5 roku od premiery w stanie pobić tlou1/2 pod względem poziomu detali dosłownie wszystkiego.

 

To jest niemożliwe, że ktoś dał tak utalentowanym ludziom do roboty jebane multi z przerostem ego :/.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rtooj napisał:

Nie podoba mi się ten rogalikowy tryb.

A mnie się podoba. Taki niezobowiązujący, ale podnoszący ciśnienie. I o ile całą grę przeszedłem na trudnym poziomie, tak ten tryb odpalam na normalnym, bo tu jakoś bardziej daje mi w kość. 
 

Przeszedłem te miniaturowe Lost Levels i chętnie widziałbym więcej takich smaczków w grach AAA. 
 

A w grafice nie widzę różnicy, bo gram wciąż na tv FHD. :cebula:

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Ten rogalik to mistrzostwo :banderas:

 

Brakowało takiego wejścia na mapę i zrobienia sieki z przeciwników.

 

Czasami te randomy jak wypadające granaty z poległych przeciwników prowadzą,do jakiś absurdów.

 

Jak ktoś ma wersję PS4 i podoba mu się sam system walki w tej grze to niech szykuję 50 zł, Sony po raz kolejny potwierdziło JAKOŚĆ przez duże :bella:

 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Się wyspałem to się wypowiem:

- jak można w grze która ma formę rogalika która nawet na normalu daje w kość od 2 etapu dać tak idiotyczny system rozpoczynania od głównego menu, brak wyboru "restart na tych samych zasadach", "restart z wyborem postaci" to totalna porażka,

- drugie podejście do korekty gry na ps5 a loadingi jak za czasów ps3,

- jak pkt. 1, w grze typu rogalik dać animacje upgrade'u broni przystoliku, 20 sekundowe odliczania, 5 tabelek po rundzie, poważnie?

- nie podobają mi sie3 modyfikacje rund, czerwone światło albo niewidzialni przeciwnicy, gra jest i tak naprawdę trudna, byłem wniebowzięty gdy dotarlem do 5 rundy napakowanym Joelem i zaatakowało mnie 4 niewidzialnych grzybów. Bez sensu.

 

Nie grałem w dodatkowe poziomy jeszcze, reszty też nie sprawdziłem. Zdobyłem z 7 nowych postaci, fajne stroje i mi się trochę odechciało przez te mody.

 

Poza tym gra się super, ale chyba liczylem na większa sielankę w trybie niszcz fsle wrogów, a tu są jakieś obrony i odbijanie sejfów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...