Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem sobie ten caly Grounded. Dokument jak dokument. Niewiele rzeczy tak naprawde mnie tam zainteresowalo. Metne pompatyczne wypowiedzi o trailerach, ktorych osobiscie prawie nigdy nie ogladam, jakies smety o uczuciach jakie aktorzy wyrazali w trakcie motion capture, nudnawe pogawedki o tym jak ciezko sie pracuje, jak trudno dowiezc i jak blablabla. Ostatnie pol godziny bylo ciekawe gdzie mowili juz o finalnym produkcie i odbiorze z nim zwiazanym. Podobaly mi sie wypowiedzi zenskiej czesci grupy aktorskiej, a wiec Laury Bailey (ktora od zawsze darze wielkim szacunkiem) i Ashley Johnson, a paradoksalnie malo bylo Ashley Burch, ktora tez dowiozla swietne postaci takie jak Tiny Tina czy Aloy. Gdzies tam w tle ja widzialem kilka razy. Scenarzystka TLoU 2 to jakas nawiedzona wariatka prujaca morde do kamery o seksizmie i “o kurwa, tak nie moze byc”. Rozumiem, ze ona byla autorka glupotek scenariuszowych, ale Neil jako rezyser mogl chyba wplynac lekko na jej wybory, c’nie? A moze nie mogl. Juz mnie to jebie. 
 

Zaczalem sobie Grounded w trybie Chapter Permadeath. Kurwica mnie na razie bierze bo probuje cichcem lokacje obrabiac, ale zawsze mnie gdzies cos zauwarzy i chwile pozniej jest pozamiatane. Rzecz jasna skoncze to bo chce komplet trofkow (nalezy sie tworcom bo co by nie mowic gra jest swietna), ale juz widze etap w lesie z Abby i dwojka renegatow od Scarsow. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o TLOU2 to największym rozczarowaniem było

Spoiler

  to, że tak strasznie pluto na forum na tę grę, a ostatecznie okazała się zajebista. :banderas: Prolog może i przeciągnięty, ale uczucie pustki i beznadziei jakie po sobie pozostawia jest tym czego oczekiwałbym po świetnie napisanej przygodzie. Przygodzie o stracie.

 

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o TLOU2 to największym rozczarowaniem było

  Pokaż ukrytą zawartość

  to, że tak strasznie pluto na forum na tę grę, a ostatecznie okazała się zajebista. :banderas: Prolog może i przeciągnięty, ale uczucie pustki i beznadziei jakie po sobie pozostawia jest tym czego oczekiwałbym po świetnie napisanej przygodzie. Przygodzie o stracie.

 

To naprawdę Ty napisałeś tą opinię xD :). Nigdy nie zrozumiem opluwania tej gry przez niedojrzałych fanów jedynki, może była trochę woke, może trochę przegięli z pewnymi ostrymi motywami, ale to co zrobiła, zrobiła najlepiej jak się da. Niektórych gier w ogóle się nie pamięta, a przynajmniej story, a tego się nie da zapomnieć, nawet jak komuś pewne rzeczy nie podeszły.

 

Po latach jednak już wiadomo, gra odniosła i tak wielki sukces, mimo, że miała masę hejterów fabuły. Drugi raz taka fabuła już tak nie zaszokuje, a też ludzie trochę się może zmienili. Ale to blokowanie komentarzy pod każdym filmikiem tlou2 to było obrzydliwe. 

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie jestem zaskoczony że tyle kontrowersji było bo oprócz 'normalnych' graczy którzy oprócz fabuły zwracają też uwagę na rozgrywkę (a ta jest na bardzo wysokim poziomie) są też tacy którzy ustawiają sobie najniższy poziom tylko po to żeby poznać fabułę i nic innego ich nie obchodzi. Dla mnie to jest 8+/10 bo po jedynce gdzie każda 'zła' decyzja bohaterów miała wytłumaczenie tak tutaj w pewnych momentach wydaje się że gramy psychopatką. No ale wszystkie oceny poniżej 7/10 uważam za trolling bo nawet jeśli kompletnie cała fabuła nie przypasuje to resztę aspektów trzeba docenić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...