Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Elitesse napisał:

Pewnie było milion razy ale gdybym miał przypisaną do konta grę na ps4, a a później kupił nadchodzący upgrade na ps5, to czy zadziałałaby gra na ps5 w wersji digital? Czy jedyną opcją jest zakup gry od nowa w wersji cyfrowej aby ją potem ulepszyć do remastera? Ewentualnie zakupić ps5 z napędem?

Bardzo ciekawy case. 

 

Niestety muszę Ci powiedzieć, mimo, że są święta: mając wersję płytową PS4 możemy sobie zrobić upgrade do PS5 i wszystko fajnie, ale musi być płytka w napędzie - tak to do tej pory działało i tak to będzie. Licencja wymaga płytki w napędzie. 

 

Więc:

1. Jeżeli masz wersję PS4 płytową - to musisz mieć PS5 z napędem jak kupisz upgrejd, żeby zagrać w wersję PS5.

 

2. Jeżeli cyfrową - wtedy oczywiście Digital. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Bardzo ciekawy case. 

 

Niestety muszę Ci powiedzieć, mimo, że są święta: mając wersję płytową PS4 możemy sobie zrobić upgrade do PS5 i wszystko fajnie, ale musi być płytka w napędzie - tak to do tej pory działało i tak to będzie. Licencja wymaga płytki w napędzie. 

 

Więc:

1. Jeżeli masz wersję PS4 płytową - to musisz mieć PS5 z napędem jak kupisz upgrejd, żeby zagrać w wersję PS5.

 

2. Jeżeli cyfrową - wtedy oczywiście Digital. 

 

Dzięki. Tego też się po prawdzie spodziewałem ale wolałem zapytać. Już nawet myślałem o wariancie, w którym mam płytkę włożoną do ps4, a grę odpalam w wersji ps5 digital po tym upgrade LOL ;) ale to już taka januszerka.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Rtooj napisał:

Liczę że podrasują TLOU2do tego stopnia, że za 2 lata dostaniemy TLOU1 remaster, żeby przypadkiem któraś nie było brzydsza.

Spokojnie, wyjdzie trójka, to po jakimś czasie będą mogli wydać trylogię w zbiorczym opakowaniu.

 

Ed.

Nawet widzę ten tytuł Ellie Threesome

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Elitesse napisał:

Odpaliłem ostatnio grę na PS4 i nie wiem co jest ale po przejściu Part I na PC czuję, że tej grze przydałby się jakiś remaster LOL ;) Do tej pory wydawało mi się, że part I jest podrasowane graficznie tak aby wyglądać jak part II, a tu teraz mam wrażenie, że part I stoi jednak graficznie poziom wyżej.


Ogrywałeś na bazowym PS4? No to po przesiadce z PC nie dziwota, że takie masz wrażenie. Jedyne czego tlou 2 potrzebuje to poprawienie ostrości obrazu, bo na Pro widać artefakty szachownicy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Lukas_AT napisał:

Jedyne czego tlou 2 potrzebuje to poprawienie ostrości obrazu, bo na Pro widać artefakty szachownicy.

Na Pro jest natywne 1440p bez szachownicy, dla mnie jakość obrazu była bardzo dobra a jedyne do czego bym się czepił to oświetlenie dynamicznej roślinności (np. trawy) które czasem wyglądało słabo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Lukas_AT napisał:


Ogrywałeś na bazowym PS4? No to po przesiadce z PC nie dziwota, że takie masz wrażenie. Jedyne czego tlou 2 potrzebuje to poprawienie ostrości obrazu, bo na Pro widać artefakty szachownicy.

 

Grałem na PS4 slim jeżeli to ma jakieś znaczenie. Na PC wcale nie mam dobrej kary, bo GF1660 Ti więc domyślam się, że tam jeszcze jest sporo do zaoferowania. Jednak widząc to co oferowała pomyślałem, że ta gra przecież powinna spokojnie pójść na PS4. Po odpaleniu part II już tak na to nie patrzę.

 

Jasne, że powinien być darmowy patch ale wiadomka.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Michu_M napisał:

Mówcie co chcecie o kijach golfowych i babach w ciąży ale jeżeli chodzi o gameplay to najlepsze co ND kiedykolwiek dostarczyło.

 

Mi w grze tylko przeszkadzało zbyt częste przerywanie głównej gry wspominkami, te z Abby były już wyjątkowo nudne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...