Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zacząłem. Większość opiera się na robieniu wyzwań dla każdej postaci, co odkrywa jakieś tam pierdoły. Sama gra to typowy rogal, czyli kolejne encountery, potem baza i ulepszenia postaci i kolejny encounter, a na końcu boss. Ogólnie brakuje mi tu jakiś lepszych nagród, bo nawet za ukończenie nie dostajemy nic poza kolejnymi wyzwaniami.

Nowe postacie to tak naprawdę tylko reskiny Ellie i Abby, każda z różnym zestawem umiejętności, które znamy z głównej gry. Podobnie z broniami, chyba tylko Tommy i Joel mają swoją unikatową broń. No i rzecz jasna każda postać ma jakieś inne wyzwania.

Mapki, a raczej arenki to dokładnie te z singla, tyle że może wylosować dowolną frakcje przeciwników + tryb. Tych są 4, od standardowego eliminowania, poprzez przeżycie kilku minut hordy, aż po bieganie do sejfu i ochronę kompana. No nie ma tu nic nadzwyczajnego.

Za cenę 50 zł (ulepszenie) powiedzmy, że jest znośnie. Ale nie robiłbym sobie dużej nadzieji na jakiś giga tryb. Pewnie temu nikt o nim nie gada, bo zbytnio nie ma o czym. Powycinali rzeczy z singla, dodali kilka drobiazgów, jakieś wyzwania i gotowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

To całe No Return ktoś przeszedł? Bo takiej ciszy w temacie to dawno nie było.

 

Ja się najpierw obraziłem na No return, później przeszedłem te 3 niedokończone poziomy i obraziłem się totalnie, jak można taki badziew komuś sprzedawać nawet dawać za darmo.

Nie wiem czy kiedyś to przejdę, z tymi idiotycznymi wariacjami, filtrami i brakiem rozwijania na stałe czegokolwiek to mnie nie jara.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

To całe No Return ktoś przeszedł? Bo takiej ciszy w temacie to dawno nie było.

Pisałem jakieś kilkanaście dni temu, a co 3 lata doczepiany na siłę tryb rogalikowy mamy przechodzić xD? 

48 minut temu, Faka napisał:

Baa, nawet obstawiam, że ten tryb to pewnie w ogóle nie będzie miał łatek w celu nowych broni czy tam lokacji. Jednorazowa akcja i nara, dajcie nam wszyscy święty spokój, żryjcie gówno, to wam wystarczy. Taka postawa nd woła o pomstę do nieba. 

Oczywiście, że nie będzie już nic, to było wiadomo od samej jego zapowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Ciężko uwierzyć że komuś się chciało wsadzać 3 minutowy kawałek niedokończonej gry w której się łazi po kanałach, i dograć do tego przedmowę o tym że wycinek ten jest bardzo niedokończony, w zasadzie na granicy grywalności, nie ma dźwięków, dialogów, części animacji - ALE ZAPRASZAMY DO GRANIA!!!!!!

i tak 3 razy.

 

Oczywiście pomijam już samą grę która jest czołówką tego co może zaoferować elektroniczna rozrywka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.02.2024 o 22:41, KrYcHu_89 napisał:


Obejrzałem póki co godzinę i chyba trzeba przeprosić pana Druckmanna, bo z tego wynika, że te wszystkie pomysły na rozwinięcie wątków miłosnych i zrobienie małego transa to wyszły od tej "współscenarzystki", którą dokoptowali do projektu - strasznie wk#rwiająca, emocjonalnie rozchwiana baba z tego co widzę, zwłaszcza ten fragment, jak się wkurzała na artykuły, że TLoU Part II jest tak brutalne pewnie dlatego, ze nie pracują przy nim kobiety.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Square napisał:

Bzduras ostatni płatny patch był w styczniu, może tym razem za kolejną opłatą będzie coś więcej niż brak zmian w singlu.

Tak zapytałem, bo kojarzę, że można sobie wykupić tanio upgrade do Remastered. Nie wiem czy Rtooj pisał ironicznie czy na serio, założyłem to drugie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...