Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

teoria bardzo spoko, a już na pewno lepsza niż tandeta ze wspólnym ratowaniem porywanego guwniaka: 

 

 

 

Aktualnie znamy wyłącznie szczątkowe informacje dotyczące The Last of Us: Part II. Naughty Dog potwierdziło, że główną bohaterką będzie Ellie, a tematem przewodnim zemsta. Pierwszy zwiastun nie pokazuje za wiele – możemy zerknąć na mieszkanie, kilka trupów i na końcu do pokoju wchodzi Joel.

Gracze postanowili połączyć fakty i ich historia brzmi naprawdę dobrze:

Fani zauważają, że główny bohater The Last of Us wszedł do mieszkania dopiero po „całej akcji”, a w dodatku nie widzimy jego twarzy. Jeden z sympatyków pozycji dodał, że tylko dziewczyna widzi swojego największego przyjaciela – jako zjawę, czy też ducha.

„Joel nie żyje przez całe The Last of Us 2, Ellie wyobraża go sobie i tropi jego zabójców.”

 

 

 

To jest zbyt oczywiste, byśmy wpadli na to juz, po kilku dniach. Poza tym, gdyby nia był to by nie rzucał cienia, a tym czasem to robi. Nawet trawa sie pod nim ugina.  No i tez Druckmann wspomniał na panelu, ze opowieść kolejny raz skupia sie na tytułowej dwójce. Ja jestem innego zdania. Skłanial by sie ku elektrowni, gdzie przebywał brat Joel'a. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No i super, takie czasy, jakoś nie wyobrażam sobie sexbomby w tych czasach, bo raczej długo nie utrzymałaby seksownego wyglądu :)

Zresztą Ellie już w poprzedniej części była jedną z najlepszych postaci kobiecych w grach, ever, jeśli nie najlepszą - zresztą wszystkie postacie w TLoU były napisane genialnie (choćby przykład Billa i jego orientacji seksualnej - nienachalnie, ale jakże dobitnie - Druckmann zrobił świetną robotę).

Odnośnik do komentarza

No to wreszcie jest o czym w tym temacie porozmawiać :)  Catwoman mi nie podobał się za bardzo ale dodałbym do tej listy cortane w nowych odsłonach halo oraz Alex z half life 2 . Pamiętam jak grając w half life 2 obchodziłem koleżankę gordona przy każdej możliwej okazji :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...