Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bedzie mix lokacji. Jak napisal nobody las czy miasteczko moze byc semi-open bo po co to sztucznie ograniczac teren wrakami samochodow czy plotkami nie do przeskoczenia. Jak bedzie jakis magazyn czy fabryka to sila rzeczy bedzie to zamknieta lokacja.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że lokacje będą podobne do tych z jedynki. Graficznie na bank będzie wypas to wyglądało bo wiadomo - progres. Niemniej nie wydaje mi się by wyszli poza ramy z 1ki bo przecież charakter apokaliptycznego świata narzuca swoje konteksty. No ale to tylko dywagacje. Gra będzie na 100% genialna.

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

Ten żart akurat zawsze był mało trafiony. W TLoU oczywiście przenosisz/przesuwasz wiele rzeczy, ale samych drabin jest tylko 7 lub 8, co przy 20-godzinnej grze raczej nie rzuca się w oczy. Chociaż z drugiej strony mam nadzieję, że w dwójce zrezygnują z takiej ilości magicznych przedmiotów, które zawsze pojawiają się w momencie, kiedy główny bohater nie może się gdzieś dostać. Żadna to zagadka, a tylko sztuczny zapychacz czasu. W U4 jeszcze strzelili sobie w kolano tą linką z hakiem. Drake o reszta mogli jej użyć wiele razy, żeby pokonać jakąś przeszkodę, ale nie, lepiej poszukajmy skrzynki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie ma to jak powtarzanie jednej lokacji i szukanie dziury w schemacie. Piękne skradanie się podpatrywanie no bo słuchania przez ściany nie ma. Obserwowanie przeciwnika uczenie się jego drogi obchodzenia pomieszczeń no i w ostateczności atak. Ciche mordowanie jednego po drugim. Raczej żadna inna gra tego nie serwuje w taki właśnie sposób. Czuje że LOU2 podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej. Składam PreOrder. 

Odnośnik do komentarza

Niech nie zapomną w TLOU2 o gameplayu, jeszcze więcej skradania, strzelania i bicia po mordach :). Jeszcze więcej rodzai przeciwników, typów zarażonych, ludzi z inną bronią. Jeszcze lepsze AI, oraz jeszcze więcej różnych miejscówek, zarówno pod względem designu-grafiki, jak i konstrukcji. Żeby było jeszcze więcej zabawy i kombinowania, żeby było dużo gry w grze. Żeby tylko nie zrobili z tego symulatora łażenia po pustych lokacjach :).

 

Bo skoro Ellie ma się w tej części mścić to musi mieć na kim, czyli emocje przez całą grę powinny być jak w szpitalu z jedynki xD.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to wszystko co wymieniłeś będzie bankowo w grze. Wiadomo, że pierwszą częścią postawili sobie poprzeczkę na wysokości szczytu Wieży Eiffel'a więc trzeba podskoczyć jeszcze wyżej podając jeszcze więcej tego co było plus inne smaczki. Niebywale ciekawie byłoby robić finiszery bejsbolem a'la Lucille z The Walking Dead czy woreczkami foliowymi jak w Manhunt.

Nie wiem co to hype, ale na TLoU 2 czekam, bo dla mnie jedynka to do dziś niedościgniony wzór post-apo na konsolach. Kuźwa, dla tej gry kupuję Prosiaka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ale bullshit... Brak gameplayu TLoU Part II to dla mnie największy zawód konferencji Sony.

Co ma piernik do wiatraka? To może na konfie powinni pokazać tylko The Lost Legacy i dziękuję do widzenia... Gasną światła, proszę opuścić pomieszczenie, już wiecie, co macie kupić.

- Ale zaraz? A inne gry?

- Nie teraz. Nie chcemy odwracać uwagi od Uncharted The Lost Legacy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...