Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Ada z RE6 była spoko pod tym względem, zwłaszcza podczas sekcji skradanych w kanałach wentylacyjnych :)

 

No ale nie róbmy śmietnika w temacie o kontynuacji jednej z najlepszych gier ever - przy tak poważnym tonie poruszanych wątków, zwyczajnie nie wypada.

 

 

Na 100% będzie lesbijką.

 

 

 

:Coolface:   Poważnie to o grze można rozmawiać jak wyjdzie albo jak jakaś wersja preview będzie oceniana. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dla mnie model Ellie wygląd bardzo dobrze i świetnie komponuje się z światem przedstawionym. Zakładam, że po takiej apokalipsie mało kogo obchodzi jak babki są ubrane i jak wyglądają :D Z daleka czuć i widać, iż w życiu łatwo nie miała a cycki hmmm....żaden klikacz nie założył jeszcze kliniki piękna, więc co począć? :D

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

 

Na 100% będzie lesbijką.

No, ale ona zawsze była pisana z taką myślą...

 

Damn, ostatnia strona w tym temacie, to coś czego się nie spodziewałem :|

 

A co mamy rozkminiać fabułę której nie znamy i długo nie poznamy?  Tematy o grach co wyjdą za 2-3 lata tak wyglądają bo z założenia są niepoważne  :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Shannon Woodward z serialu Westworld dostała role w TLOU2, nie wiadomo na razie kim będzie. Na dole fotka, gdyby ktoś nie mógł jej skojarzyć z WW.
 
C80yZ9_UMAAbNZW.jpg
shannon-woodward-838x424.jpg

http://www.ign.com/articles/2017/04/07/westworld-actress-joins-the-last-of-us-part-2

 

Za każdym razem jak coś przeczytam nasuwa mi się myśl - TLOU z grafiką z Uncharted :banderas:

Odnośnik do komentarza

TLOU z grafiką z Uncharted :banderas:

 

ale masz wysublimowane oczekiwania 

 

ja chciałbym raczej umiejętnego rozwinięcia pomysłów z pierwszej części, czyli czegoś na wzór Uncharted 4 względem pierwszych trzech cześci. Jestem przekonany że ND da radę, nie ma obecnie gry o kórą byłbym spokojniejszy 

Odnośnik do komentarza

Un Lost Legacy ma mieć największy level, jaki dotąd zaprojektowało ND (umożliwi m.in. swobodną jazdę jeepem, wertykalne poruszanie itp.). Ten news zrobił mi tym bardziej mocno, bo Madagaskar w rodziałach 10 i 12 w U4 był niemalże jak sandbox (szczególnie 12-ty). W TLoU 2 chciałbym zobaczyć cos podobnego, w przypadku terenów lesnych. Nie wiem jak roziążą kwestię niewidzenia przez przeciwników naszych kompanów, ale w U4 ich niewidzialność nie rzucała się tak w oczy. W sumie najlepiej kiedy postać była sama, albo skrypt zakładał że skradanie nie wchodzi już w grę (akcja w piwnicy hotelowej w Pitsburgu, czy akademiku <3)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mocap trwa, prace idą pełną parą, wczoraj z Ashley Johnson
 
C9ZpWZUUwAE671j.jpg

 

I odgrzebałem takie stare nagranie z części pierwszej, jeśli ktoś nie grał może być spoiler

 

 

A z ostanich ciekawostek Neil Druckmann w rozmowie z Hermen Hulst z Guerrilla Games, powiedział że chłopaki wysoko podnieśli poprzeczke w kwestiach graficznych w Horizon Zero Dawn i TLoU2 będzie stało na równi albo wyżej :obama:

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...