Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem zaczac ponownie przygode z D2 (krotki epizod kiedys  mialem na PS4) i przejarzalem ostatnie strony na tym watku, ale widze ze w obcym jezyku piszecie :P

 

Po prostu dalej bede sie delektowac feelingiem ze strzelania i grac jakies poczatkowe misje, a potem ogarne co robic dalej :cool2:

 

 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, WisnieR napisał:

 Niech się gonią i mam nadzieję, że Bungie zdechnie bo bez Activision i 2 studiów które im pomagały potrafią zrobić co najwyżej takie (pipi) jak Shadowkeep.

Tak gwoli ścisłości to te dwa studia zrobiły dwa pierwsze słabiutkie DLC (Warmind, Course of Osiris) natomiast Forsakena zrobiło Bungie (oczywiście z lekką pomocą Acti) także zdeczka nietrafione porównanie. Shadowkeep (IMHO bardzo dobry DLC) był też robiony z pomocą Acti. Także pierwszy w 100% samodzielny DLC do D2 to będzie właśnie Beyond Light.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Żadne dlc nie było zrobione przez samo bungo. Oni robili tylko podstawki sami i widać jak im to (nie)wychodziło, więc fakt że teraz robią sami dlc nie wróży zbyt dobrze Shadowkeep miał fajny początek, ale z czasem wyszło szydło z worka, że to reskin fest i zwartość na maks 2 tygodnie grania. Dungeon był jednak spoko. Dlatego obawiam się, że teraz będzie podobnie i ze śniegu znów wyskoczą hive'y pokryte białym lukrem...

Co do zespołów, to mowa cały czas o core'owym zespole, nie jakiś stażystach w kącie, którzy malują setny reskin gaci huntera czy totalny outsourcing.

Odnośnik do komentarza

No to właśnie napisałem że pierwszym DLCkiem zrobionym w 100% przez Bungo będzie nadchodzący Beyond Light. A czy Shadowkeep ma zawartość na 2 tygodnie to bym się kłócił. No chyba że dla kogoś zaliczenie DLCka to wątek fabularny, raid i NFy no ale wtedy też można powiedzieć że się przeszło Forsakena w miesiąc. Ja rozumiem że każdy wyciąga z dodatku tyle ile chce. Także dla jednego będzie to DLC z zawartością na 2 tygodnie a dla innego na tysiąc godzin. Ja tam lecę na 3 postacie, zbieram triumfy jak poyebany, farmie kolekcje, zbieram lore,staram się robić solo to co póki co jestem w stanie zrobić a później przyjdzie czas na flawlessy, challenge na rajdach z klanem plus seal'e które chce wbić. Takze dla mnie ogranie jakiegoś DLCka to wymasterowanie go na każdy możliwy sposób a jak pokazuje Forsaken to nawet dwa lata na to nie wystarczą. A pod tym kątem to Shadowkeepa mam dopiero zaczętego a pewnie i tak spędziłem w nim już z kilkaset godzin. To trochę tak jak w normalnych grach - jeden skończy w kilkanaście godzin na easy, drugi przysiądzie i w kilkadziesiąt godzin wbije platynę a trzeci będzie leciał NG+ po raz 75 i po kilkuset godzinach ciągle będzie mu mało. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak oni nie zapowiedzą zmian pokroju Forsaken to ja siebie już nie widzę w tej grze. Odpalam ją tylko, że zaliczyć minimum (broń czy zbroja, etc.). Znudziło mi się robienie trajhardowych wyzwań pokroju Conqueror po raz drugi. Znudziło mi się granie w kółko tego samego i boostowanie na nowo lajta czy artefaktu. Kiedyś się narzekało, że nie było co w grze robić między poszczególnymi DLC ale z tym sezonowym pseudo contentem skupiającym się na grindzie to zupełnie zabili radość z tej gry. Pisałem już kiedyś, że zrobili z gry taką ubisoftową produkcję i się tego trzymają.

Odnośnik do komentarza

To jest smutne jak po ponad 2500h przegranych w D2 z dnia na dzień gra mnie od siebie odrzuciła. Dokładniej po wprowadzeniu season passów i pierwszym sezonie z VEXami gdzie po kilku godzinach widziałem już wszystko co sezon ma do zaoferowania przez następne 3 miesiące. Do tego te decyzje - usunęli trialsy tylko po to by wróciły chyba w jeszcze gorszej formie. Frakcje zniknęły bezpowrotnie mimo tego, że mogły by teraz wrócić właśnie podczas sezonów nawet w niezmienionej formie jako grind starych broni frakcyjnych na random rolach ale nie i ch... Jeszcze miałem nadzieję, że coś może zaiskrzy i wskoczyłem w początek ostatniego sezonu ale tu również po 2 tygodniach grania niczym w kreskówkach zobaczyłem ekran z napisem "that's all folks!".

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Spory ruch zrobi się tu zapewne w momencie w którym D2 trafi do XGP, więc powiedziałbym że to raczej cisza przed burzą (i premierą kolejnego dodatku).

 

Sam mam zamiar poraidować nieco przed premierą Shadowlandsów, nawet postać z PS4 przeniosłem. :cool: 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Tylko co to jest podstawka w D2? xd Jeśli to samo co było podstawką na premierę to całe nic.

Zresztą podstawka i tak się zmieni wraz z premierą Beyond bo wyrzucają przecież Io i Tytana a na tych miejscówkach (oprócz EDZta) toczył się główny wątek fabularny do tego leci też Merkury i Mars które też były dostępne w darmowej wersji. Także teraz wersja darmowa to będzie chyba sam...Cosmodrome xD No ale jak w f2p zamiast 4 planet dadzą ludziom tylko Cosmodrome to raczej nie przyciągnął do siebie tym nowych graczy. Także nie wiem ale zakładam że pewnie coś jeszcze dorzucą. Może Forsakena? Trzeba poczekać do czwartku może coś więcej powiedzą

94bba03014ed1.jpg

 

@KOMARZYSKO

Cytat

Ryo też zaklinał się że do tego raka nie wróci i co... emoji16.png

Ryo nakoorwia po 12h/d na 3 postacie. Do tego seale wbijam na bogato i wszystkie triumfy które wylecą w listopadzie! Lecę z Reckonerem, później Blacksmith i milion innych rzeczy!!! Destiny Forever!!! A co do raka to z rakiem można żyć :cool2: Przeżywam drugą miłość do tej gry a w sumie to 3 bo już dwa razy odchodziłem i za każdym razem wracam jak ten syn marnotrawany! 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wrog napisał:

Nie, Shadowkeep od początku był zapowiadany jako mniejsze rozszerzenie, porównywalne z Rise of Iron.

Yes. Po Shadowkeepie były wycieki że Destiny 3 zaprezentuje śnieżne planety i skupi się na Ciemności. No, plany zmienili i to co miało być trójka bedzie trzema dodatkami zaczynajac od Beyond Light. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...