Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

@wrog @El Loco Chocko

Zakładam że obaj macie wbity seal Reckonera i tutaj moje pytanie. Za cholerę nie idzie mi Reaper'em wbijanie medali massacre (zabić 12 mobów w odstępach nie dłuższych niż 3 sekundy). No zawiesiłem się na tym. Wszystko inne wbite a tych medali mam 1/10 :/ Lecę na miejsce gdzie tylko się pojawiają moby, odpalam się Hunterem na arcu z klatą Raidena i chooy nie idzie. Nie wiem co źle robię ale już mnie chooy strzela z tymi medalami :( Dejcie jakiegoś tipa na to!!!!!!!!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A jeszcze co do Corrupted na 1100 lajta który jest najtrudniejszym NF'em ever to właśnie zobaczyłem że esoterrickk go poleciał solo. Gość jest po prostu niesamowity. Jak się ogląda te jego przeloty to ta gra się wydaje taka prosta a później się w wchodzi z całym fireteamem na akcje i jest tak mocny wpieyrdol że nie ma co zbierać :cool2:Skillowo koleś jest po prostu niesamowity. 

Mountaintop, Trust, Anarchia i Hunter na voidowym dolnym drzewku. Zresztą chyba inną klasą nie dałoby się zrobić takiego przelotu. Znikanie to tutaj podstawa.

Kurde muszę w końcu się wziąć za wbicie tego mointaintopa bo widzę że to koorewsko dobra broń. Tzn wiedziałem już wcześniej że mountaintop jest zayebisty ale takie przeloty mnie tylko w tym utwierdzają : ) 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Quest na mountaintop'a i tak został znerfiony. Jak zawsze ludzie na początku płakali że nie będą w stanie go wbić i cyk jak zawsze Bungo poszło płaczkom na rękę. Teraz po powrocie też zobaczyłem że 2 seale zostały znerfione. Jeden rajdowy za Garden of Salvation gdzie usunęli triumf za flawless (lol w chooy żenada kompromitacja) i Dredgen (brak triumfu za kolekcje) także oba te seale są teraz tak naprawdę chooya warte a w szczególności ten rajdowy. Splunięcie w twarz osobom które wbiły go na starych zasadach.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ryo-San napisał:

@wrog @El Loco Chocko

Zakładam że obaj macie wbity seal Reckonera i tutaj moje pytanie. Za cholerę nie idzie mi Butcherem wbijanie medali massacre (zabić 12 mobów w odstępach nie dłuższych niż 3 sekundy). No zawiesiłem się na tym. Wszystko inne wbite a tych medali mam 1/10 :/ Lecę na miejsce gdzie tylko się pojawiają moby, odpalam się Hunterem na arcu z klatą Raidena i chooy nie idzie. Nie wiem co źle robię ale już mnie chooy strzela z tymi medalami :( Dejcie jakiegoś tipa na to!!!!!!!!

Zmartwie cie, ale nie mam.

 

@easye wbijasz na momentum control (masz czas do jutra) bierzesz fighting lion albo truethelera + colony i lecisz. 

 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San Ale z czego widze to generalnie pomysl masz dobry. Wez Riskrunera i po tym jak skonczy ci sie super, rzuc sobie granat pod nogi, zeby odpalic konduktora i kontynuuj. Do tego zaloz zbroje zeby miec jak najwiecej intelektu i miec czesciej super.

 

Ze swojej strony jeszcze dodam, ze z czego sie orientuje reckoner zmusza zeby grac bardzo samolubnie. Wiec tak polecam grac. Gdy widzisz ze juz jedna grupa wrogow jest prawie wykonczona, ruszaj na druga strone by byc pierwszym przy nastepnej i odpalaj ulta.

 

A najlepiej zrob ze znajomymi.

 

Sorry za dwa posty.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ryo-San napisał:

@wrog @El Loco Chocko

Zakładam że obaj macie wbity seal Reckonera i tutaj moje pytanie. Za cholerę nie idzie mi Reaper'em wbijanie medali massacre (zabić 12 mobów w odstępach nie dłuższych niż 3 sekundy). No zawiesiłem się na tym. Wszystko inne wbite a tych medali mam 1/10 :/ Lecę na miejsce gdzie tylko się pojawiają moby, odpalam się Hunterem na arcu z klatą Raidena i chooy nie idzie. Nie wiem co źle robię ale już mnie chooy strzela z tymi medalami :( Dejcie jakiegoś tipa na to!!!!!!!!

Pamiętam, że z tym medalem było trochę zabawy i różnie kombinowałem. Ostatecznie chyba Tytanem to wbijałem na dolnym drzewku voidowym i Doomfangach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2020 o 22:11, El Loco Chocko napisał:

@Ryo-San

Ze swojej strony jeszcze dodam, ze z czego sie orientuje reckoner zmusza zeby grac bardzo samolubnie. Wiec tak polecam grac. Gdy widzisz ze juz jedna grupa wrogow jest prawie wykonczona, ruszaj na druga strone by byc pierwszym przy nastepnej i odpalaj ulta

Dokładnie to chyba było to : ) Dzisiaj 4 masakry wpadły (chociaż meczów rozegrałem duuuuuzo więcej ale to i tak kosmiczny postęp) No po prostu bajka jak widzę ten medal na ekranie :obama:

Faktycznie trzeba być już na miejscu przed resem mobów i mieć wy(pipi)ane na to co dzieje na poprzedniej miejscówce do tego najlepiej jak teren jest dosyć płaski bo skoki to jest jednak czas a tutaj 3 sekundy i koniec.  Wczoraj było 1/10 dzisiaj 5/10! Reckonerze nadchodzę! 

p.s z ekipą faktycznie byłoby dużo prościej bo oni wtedy nie czyszczą mobów tylko czekają aż ja skończę no ale mój klan jakoś średnio lubi Gabmbita którego ja osobiście uwielbiam!

p.s Sentinel i Collector to będzie już formalność 

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś rzucić jakiegoś dobrego godrolla na Falling Guillotine bo widzę że to koorewsko OP miecz. W sumie to w tym sezonie chyba 90% osób z nim lata. Nawet na jakimś random rollu to wymiata jak jasna cholera.

edit:

Ok już mam. Dostałem od ziomka coś takiego. To teraz farma engramów

fbfed888c3529.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wczorajsze podsumowanie od Bungo tego co konkretnie wylatuje (a dokładnie to trafia do DCV czyli Destiny Content Vault) a co zostaje po 10 listopada. Mapy, tryby, raidy, catalyst'y, aktywności, NPC etc. 

Krótko mówiąc wylatuje tego od zayebania. Coś czuję że czas do 10 listopada minie momentalnie bo mam tutaj spore zaległości w "kilku" aktywnościach.
https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/49454

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie kasują tylko przechowują, kiedyś wróci. Oni tłumaczyli to tym że gra rozrasta się do niebotycznych rozmiarów i ciężko im to ogarniać. Do tego np taki Ozyrys z którego aktywności korzysta 0.2% graczy zajmuje aż 5% całości gry. Też mi szkoda kilku rzeczy (Whisper, misja na Outbrake'a, Crown of Sorrow) które wypadną z obiegu w listopadzie ale z drugiej strony i tak będe wtedy orał nowy content a nie jakieś stare śmieci np z Lewiatana czy dwóch pierwszych DLC. Trochę lipa dla nowych graczy którzy niedawno weszli w ten świat bo ominie ich od groma zayebistych aktywności no ale z drugiej strony pewnie dużo zay(pipi)istych rzeczy wjedzie w Beyond. No i po raz pierwszy w historii Destiny dojdzie nowa subklasa! Także ja się jaram. Do tego Destiny na piąteczce w 60 fpsikach:banderas:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:

Ciekawe czy dadzą możliwość większego Fov. Jeśli nadal pozostanie na tak niskim poziomie to trochę będzie słabo. 

No zmienny fov to się nam należy jak psu buda. Skoro nawet Ubirak to dorzucił do The Division 2 i to dobry rok temu to nie mam pojęcia na co Bungo czeka. Zakładam że na 99.99% będzie opcja zmiany FoVa ale przypominam że na pokazie Beyond Light na konfie MS gra była pokazywana na nowym Xboxie z "konsolowym" FoVem no ale to oczywiście o niczym nie świadczy (chyba)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wrócą? Oczywiście, że wrócą, tylko kolego żebyś się nie zdziwił jak będziesz musiał za nie zapłacić drugi raz albo w postaci DLC albo w postaci płatnego sezonu. To są chciwe s(pipi)ysyny i doskonale wiedzą jak doić uzależnionych od destiny. Cieszę się że się z tego wyleczyłem. Miło wspominam, a rajdy to wciąż najlepszy gaming experience jakiego doświadczyłem i poznałem niesamowitych ludzi, za którymi w tym roku się spotkaliśmy nawet i gramy dalej razem (Monster Hunter aktualnie) ale ile można się dawać dymać wysłu(pipi)ąc samych obietnic, które są ostateczne wielkim rozczarowaniem, za którym idzie kolejna obietnica, że następnym razem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, WisnieR napisał:

To są chciwe s(pipi)ysyny i doskonale wiedzą jak doić uzależnionych od destiny.

Pokaż mi developera który nie jest chciwy albo inaczej pokaż mi jakąkolwiek firmę która nie jest chciwa. No ok może Redzi przy W3 ale to był wyjątek. Przecież nie będą rozdawać DLCków za darmo nad którymi pracuje non stop ponad tysiąc osób. Weźmy na tapetę takiego Forsakena. Zapłaciłem za niego bajońską kwotę 169 zł i w sumie to można powiedzieć że cały czas spędzam w nim czas, nadal się świetnie bawię i jeszcze dużo rzeczy z tego dodatku (sprzed dwóch lat!) przede mną (chociażby Rivensbane czy solo flawles Shaterred Throne plus kolekcje na 3 postacie) Shadowkeep to samo. To są tysiące godzin. Kwota jakie za nie zapłaciłem to jest śmiech na sali biorąc pod uwagę zawartość jaką dostałem i czas jaki przy tym spędziłem. Zresztą jak ktoś chce w to luźno pykać to ma cały New Light za darmo i dla casualowego grania w zupełności to wystarczy. Gdyby byli aż tak pazerni jak piszesz to New Light byłoby nie wiem za 19 dolców czy coś w tym stylu a tak ściągasz i grasz za zero groszy. Zresztą porównaj czym było Destiny 2 po premierze a czym jest dzisiaj. To są w zasadzie dwie różne gry. Podstawka D2 z dwoma pierwszymi DLC to był jakiś niedorobiony kadłubek który nie ma nic wspólnego z tym co jest dzisiaj. To co Bungo z tą grą zrobiło przez 3 lata to naprawde jest piękna pszczoła :klaszczący Di Caprio z Wilków z Wallstreet: Zresztą sam widziałeś że też rzuciłem to w wpizdu i stwierdziłem że to rak i odpuszczam. Przedawkowałem w pewnym momencie ta grę no ale wróciłem. Dlaczego? Bo ta gra jest po prostu za dobra żeby w nią nie grać :wub:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ryo-San napisał:

Pokaż mi developera który nie jest chciwy albo inaczej pokaż mi jakąkolwiek firmę która nie jest chciwa. No ok może Redzi przy W3 ale to był wyjątek. Przecież nie będą rozdawać DLCków za darmo nad którymi pracuje non stop ponad tysiąc osób. Weźmy na tapetę takiego Forsakena. Zapłaciłem za niego bajońską kwotę 169 zł i w sumie to można powiedzieć że cały czas spędzam w nim czas, nadal się świetnie bawię i jeszcze dużo rzeczy z tego dodatku (sprzed dwóch lat!) przede mną (chociażby Rivensbane czy solo flawles Shaterred Throne plus kolekcje na 3 postacie) Shadowkeep to samo. To są tysiące godzin. Kwota jakie za nie zapłaciłem to jest śmiech na sali biorąc pod uwagę zawartość jaką dostałem i czas jaki przy tym spędziłem. Zresztą jak ktoś chce w to luźno pykać to ma cały New Light za darmo i dla casualowego grania w zupełności to wystarczy. Gdyby byli aż tak pazerni jak piszesz to New Light byłoby nie wiem za 19 dolców czy coś w tym stylu a tak ściągasz i grasz za zero groszy. Zresztą porównaj czym było Destiny 2 po premierze a czym jest dzisiaj. To są w zasadzie dwie różne gry. Podstawka D2 z dwoma pierwszymi DLC to był jakiś niedorobiony kadłubek który nie ma nic wspólnego z tym co jest dzisiaj. To co Bungo z tą grą zrobiło przez 3 lata to naprawde jest piękna pszczoła :klaszczący Di Caprio z Wilków z Wallstreet: Zresztą sam widziałeś że też rzuciłem to w wpizdu i stwierdziłem że to rak i odpuszczam. Przedawkowałem w pewnym momencie ta grę no ale wróciłem. Dlaczego? Bo ta gra jest po prostu za dobra żeby w nią nie grać :wub:


Każdy dev oraz wydawca chce i powinien zarobić hajs za swoją pracę, proste. 
Ja jako gracz czasem mam ochotę kupić tą samą grę na kilka platform i to robię, bo jestem tak zadowolony z zawartości. Z drugiej strony czasem czuję się wydymany aż piecze. 
Czyli jakaś różnica w tej pazerności twórców jest. 
To teraz trzeba sobie odpowiedzieć jak było z Destiny 2 na premierę bo oczywiście tylko ten moment ma jakikolwiek sens w porównaniach - dzień premiery + full price. No chyba że Bungie zaznaczyło „Kupcie naszą grę za 3 lata bo wtedy dopiero będzie dużo zawartości za rozsądne pieniądze”.

Odnośnik do komentarza

Wydałem łącznie już chyba ponad 1000zł na destiny 2, a oni kasują kontent za który zapłaciłem i żądają jeszcze więcej. Niech się gonią i mam nadzieję, że Bungie zdechnie bo bez Activision i 2 studiów które im pomagały potrafią zrobić co najwyżej takie (pipi) jak Shadowkeep. Jak ktoś liczy, że Beyond będzie czymś na miarę Forsaken to ładnie dupy pękną.



  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam dokladnie te same odczucia. 5 lat niemal codziennego logowania sie, tysiace godzin raidowania, strike’owania, crucible’owania tluczenia questow, zawsze trzy klasy na maxa z pelnym rynsztunkiem, w jedynce wszystkie egzotyki (ciuchy i bronie), sety zbroi dla wszystkich klas na przestrzeni lat farmione do obrzygania, god rolle na wszystkich broniach z roznymi wariantami na pve/pvp, niemal wszystkie katalizatory zdobyte (wszystkie posiadane zrobione na maxa), z 20 osob lacznie przeciagnietych przez misje na egzotyki i ich katalizatory i...w uj wiecej czynnosci.

Ten tzw vaulting to dla mnie zart. W jedynce wsxystkiego bylo tylko wiecej i lepiej. Guzik mnie obchodzi, ze gra jest wielka i ciezko ja patchowac. Wywalanie z PvE pinnacle’i, ktorych questy doprowadzaly do rozwalki padow, u niektorych zyebow, to tez bzdura. 
Uwielbiam Destiny, ale ostatnie doswiadczenia z innymi grami rekompensuja mi wszystko co dawalo mi D1 i D2, a przy tym backlog maleje. No i w koncu na FPE troche czasu spedzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...