Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, zrobiłem chwilę przerwy od megamiodnej rozrywki. W kilku słowach, gra jest świetna. Co prawda na początku musiałem przywyknąć do nieco większego input laga niż w dwójce to po ok godzinie przestało mi to przeszkadzać.

Feeling strzelania bardzo mi podszedł, zwłaszcza przy używaniu shotguna. Bardzo fajna fizyka przeciwników, jest nawet możliowość niszczenia zasłon na skutek ostrzału. Może nie tak spektakularna jak w Control ale zawsze to coś nowego w serii. Przy ustawieniu gore, flaki dość mocno się rozpryskują, skagi skowyczą jak psy, Claptrap brzmi nieco irytująco ale chyba się z czasem przyzwyczaję.

 

PS-Messages-20190913-024321.jpg

 

Nareszcie widać nogi postaci gdy patrzymy w dół. Mała rzecz a cieszy :)

 

PS-Messages-20190913-024307.jpg

 

Grafika jest wyraźniejsza i bardziej bogata w detale. Gra aż zachęca do lizania ścian i szukania smaczków, easter eggów. Dlatego gram pomału zwiedzając wszystko i wszystko dokładnie oglądając.

 

PS-Messages-20190913-024314.jpg

 

Jazda samochodem jest świetna, poza tym dostępna jest bardziej zaawansowana niż w poprzednich częściach customizacja. Dźwięk pojazdu, popierdywanie silnika i wydechu także rewelka!

Co tam jeszcze.. fajna muzyka, dźwięki i ogólnie gameplay pierwsza klasa. Opcji, ustawień też bardzo dużo, można nawet podglądać progress znajomych. I to chyba tyle zdawkowych informacji na początek, wracam do giercowania.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mario10 napisał:

Square chyba wsiąknął na dobre bo od kilku godzin cisza :)

Pograłem 3,5h i poszedłem spać, bo zmęczony byłem (starość), a nie chciałem stracić nic z gry. Na chwilę obecną wszystko mi się podoba. Gra wygląda pięknie, mapy są wielkie i zachęcają do eksploracji, bo możemy się natknąć na unikalnych przeciwników, gameplay bardzo satysfakcjonujący czy to usprawnione poruszanie czy strzelanie, wszelkie odgłosy robią mega klimat. Jak wspomniał Seba, po ubiciu kilku Skagów zrobiło mi się smutno, bo piszczą jak psy :/ Teraz coś zjeść i można napierdzielać dalej.

 

16 minut temu, number_nine napisał:

Dostałem na maila kod VIP MAIL (1000):

OVERABILLION

Ale u mnie nie działa :( Próbował ktoś?

Nikomu nie działa chyba. Za to kod OVERONEBILLION daje tylko 250 punktów.

 

Vault Code: DIGISTRUCT - 250 punktów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...