Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

jak działa ten eshop w Polsce? używam PC - konsoli jeszcze nie mam

jak wchodzę przez google na eshop Polska, to nie pokazuje żadnych cen, jak wchodzę przez amerykański to wywala błąd przy logowaniu do checkoutu, jak wchodze przez brytyjski to przy niektórych grach od razu przelicza na złotówki, przy niektórych nie, ale przy logowaniu do checkoutu i tak wywala ten sam błąd co przy US Error Code: 9001-1670

 

szukałem Hotline Miami i na polskim w ogóle nie znajduje

plz help 

Odnośnik do komentarza

Kupuj na co.uk, jak konto będzie miało polski region to ceny przeskoczą na PLN. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żeby czasem zmienić region na RPA czy Rosję (te są bezproblemowe jeśli chodzi o płatności) i czasem kupić coś taniej. Jedynie monetki zostają zawsze w regionie w którym kupiłeś gierkę. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, NemoKOF napisał:

Kupuj na co.uk, jak konto będzie miało polski region to ceny przeskoczą na PLN. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żeby czasem zmienić region na RPA czy Rosję (te są bezproblemowe jeśli chodzi o płatności) i czasem kupić coś taniej. Jedynie monetki zostają zawsze w regionie w którym kupiłeś gierkę. 

Teraz doczytałem że nie można kupowac jeśli nie ma się konta przypisanego do konsoli xdd

Co za bezsens. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest podobno kilka metod, których opisanie zajęłoby trochę czasu. Np. ta.

 

Nintendo Switch: Copy files from old microSD card to new microSD card · GitHub

 

Ja jednak się poddałem, gdy kiedyś próbowałem. W sumie ściągnięcie gier jeszcze raz idzie szybciej i wygodniej. Internet jest szybszy niż czytnik w moim kompie. Zdjęcia itp. są w formie normalnego pliku graficznego i idą łatwo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pytasz się, czy bardzo popularny produkt, który schodzi w takiej liczbie jaką wyprodukują, i sprzedaje się na jesieni w USA w liczbie dwa razy większej niż rok temu, będzie tańszy na Święta, czas handlowej gorączki?

 

No... wiesz nie napalłbym się.,

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Kupuję nintendo switch , fit ring adventure i Zeldę na początek przygody . Miałem kiedyś Gamecube jedynie . Pytanie jak tam jest z serwisem Nintendo w Polsce ? Kupować konsolkę na allegro czy lepiej normalnie w neonecie czy tam mediaexpert ? Cenowo 1350 zł do 1469 zł więc byłaby folia hori i pokrowiec gratis ale sam nie wiem ;) Kupował ktoś od nich ?

https://allegro.pl/oferta/nintendo-switch-grey-szara-model-v2-najlepsza-cena-9977560607

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ;) Jaką folię czy tam szkło się na ten cud techniki zakłada ? Zaczynam właśnie czytać tematy Nintendo . Pozbyłem się PS4 , PS5 nie ma więc robię sobie dłuższą przerwę od Sony . Jeśli można to poproszę o model porządnego pokrowca i folii czy tam szkła . Jutro lecę po konsolkę a podobno jej ochrona to podstawa : )

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, malin1976 napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ;) Jaką folię czy tam szkło się na ten cud techniki zakłada ? Zaczynam właśnie czytać tematy Nintendo . Pozbyłem się PS4 , PS5 nie ma więc robię sobie dłuższą przerwę od Sony . Jeśli można to poproszę o model porządnego pokrowca i folii czy tam szkła . Jutro lecę po konsolkę a podobno jej ochrona to podstawa : )

W mm i me masz zestaw etui bigbena już ze szkłem zestawie. Etui wysokie i twarde. Takie szkło spokojnie wystarczy. I tak konsola będzie się rysować od wkładania do docka ale nie w miejscy wyświetlacza. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam ,

 

Jestem nowym posiadaczem konsoli Nintendo switch . Ciągle nurtuje mnie jedna sprawa . Mianowicie ładowania . 

 

Pierwsze pytanie :

Przykładowo : mam 70% baterii bo coś tam grałem poza domem , wracam do domu podłączam do docka, żeby pograć na tv  i automatycznie ładuje do 100% i tak w kółko .. 

Jak takie sytuacje wpływają na żywotność baterii ? Nie jest tak że po pół roku , nie będę mógł już grać poza domem bo bateria będzie trzymała 30 minut ? 

 

Drugie pytanie :

 

Czy też wam tak szybko ucieka bateria grając w trybie przenośnym ? Np godzina grania w Mario odyssey , gdzieś 20%. Baterii , jak to u was wygląda ? 

 

dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź . Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na żywotność baterii wpływa całkowite wyłączanie konsoli

 

Konsola jest zaprojektowana, aby pozostawać w trybie uśpienia, więc czy zrobisz to w trybie przenośnym czy zadokowanym bez znaczenia i będziesz ok

 

Godzina grania w Mario Odyssey i 20% baterii pożarte to nie jest szybko bym powiedział, a dość dobry wynik (czy to switch v2 w czerwonym opakowaniu?)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, beardo0 napisał:

Na żywotność baterii wpływa całkowite wyłączanie konsoli

 

Konsola jest zaprojektowana, aby pozostawać w trybie uśpienia, więc czy zrobisz to w trybie przenośnym czy zadokowanym bez znaczenia i będziesz ok

 

Godzina grania w Mario Odyssey i 20% baterii pożarte to nie jest szybko bym powiedział, a dość dobry wynik (czy to switch v2 w czerwonym opakowaniu?)

 

 

 

 

Czyli rozumiem , żeby najlepiej jej w ogóle nie wyłączać tak ? No to tutaj już robiłem błąd.   Z Pana odpowiedzi rozumiem , że śmiało mogę ją doładowywać i nic z baterią nie powinno się dziać tak ? Bylebym nie wyłączał konsoli i zapewne nie doprowadzał do całkowitego rozładowania ?

 

Tak jest to wersja v2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...