Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Suavek napisał:

Jeśli mówimy o graniu przenośnie, to moim zdaniem nie idzie. Rozważ Hori Split Pad Pro, albo jakąś jego alternatywę. Ewentualnie ktoś inny może poleci jakiś grip. Generalnie 'goły' switch jest okrutnie niewygodny. Mnie łapy bolały po 15 minutach.

Hori to biedackie rozwiazanie za spora kase. Jak isc w niestandardowe Joycony to Nyxi lub Binboki z efektem Halla. 

 

Wykonanie swietne, maja zyroskop, wibracje i wlasny akumulator, by grac na nich jak na padzie. hori tego nie oferuje, a kosztuje podobnie

IMG20231108201740.jpg

IMG20231108201633.jpg

Edytowane przez Pierre Deck
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki pany. Będę grał pewnie stacjonarnie i przenośnie więc zobaczę jak na domyślnych akcesoriach i z czasem dokupię pada i jakieś joycony dla wygody. 
 

1 godzinę temu, messer88 napisał:

Tylko OLED.

 

u mnie było podobnie, teraz kup sobie na switcha Super Mario Odyssey i poczujesz się jak guwniak.

 

Z potrzebnych akcesoriów to IMO etui trzeba mieć. 

No chce zacząć od odyssey i 3D world na dzień dobry. Ale gierek, w które chce ogólnie ograć to mam mnóstwo.

 

46 minut temu, snejk04 napisał:

Gram przenośnie na "gołej" konsoli i dla mnie jest ok (za to np lite bez gripa to był dramat).  Kup konsolę, pograj, split pada zawsze możesz dokupić. Oczywiście OLEDa, tutaj sprawa jest jasna

Jak będziesz kupował gry w cyfrze, to może się przydać karta SD, bo systemowe 32gb szybko się kończy

Jak sprawdzałem oledy to na stronie było napisane 64gb, ale ewentualnie później jakąś kartę kupię 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pierre Deck napisał:

Hori to biedackie rozwiazanie za spora kase. Jak isc w niestandardowe Joycony to Nyxi lub Binboki z efektem Halla. 

 

Wykonanie swietne, maja zyroskop, wibracje i wlasny akumulator, by grac na nich jak na padzie. hori tego nie oferuje, a kosztuje podobnie

 

 

Szkoda tylko, że wygląda obleśnie :v widziałem też opinie, że po kilku miesiącach przyciski zaczynają szwankować. 

Ktoś testował już tego Nitro Decka? 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, number_nine napisał:

Szkoda tylko, że wygląda obleśnie :v widziałem też opinie, że po kilku miesiącach przyciski zaczynają szwankować. 

Ktoś testował już tego Nitro Decka? 

2 lata uzywalem poprzednia wersje i zero problemow bylo z Binbokami

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, BRY@N napisał:

reddit często lubi kręcić gównoburze z niczego, ale tu jednak sporo ludzi pisze o tym samym, więc może faktycznie jakaś lipa z tym deckiem. Szkoda, bo to chyba pierwszy grip, na który się fest napaliłem :( 

Odnośnik do komentarza

No powiem Wam, że trochę posiedziałem dzisiaj, poczytałem i generalnie moja ekscytacja Nitro Deckiem spadła do zera. Zwłaszcza OLEDy borykają się z problemami, jest ryzyko porysowania tylnej obudowy od wkładania/wyciągania konsoli...rozważam czy dzisiaj nie anulować swojego zamówienia

 

Szkoda, bo ta edycja limitowana w kolorze fioletowym jest piękna, ale po co mi taki bezużyteczny kawałek plastiku za lekko ponad 400zł :reggie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2023 o 12:53, Pierre Deck napisał:

:(

 

caly czas tu jestem. Recke tez napisalem o nich ze 2 tyg temu

 

 

 

No tam akurat nie zajrzałem, gdybym przeczytał na pewno bym poszukał recenzji i jakiś testów tego o czym piszesz.

 

Ale też nie jest tak, że nie jestem zadowolony z hori split pad pro - jest jak najbardziej dobrze, solidnie i wygodnie. Przyciski są przede wszystkim większe a na tym mi zależało. Polecić mogę zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy ktoś się orientuje czy ta karta microSD będzie dobra do włożenia/używania w Nintendo Switch Oled? Zapytałem się sklepu x-kom, to odpisali że powinna być dobra. Ale wolałbym się upewnić: SanDisk 1TB microSDXC Extreme PRO 200MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3
 

Link do sklepu: https://www.x-kom.pl/p/1058606-karta-pamieci-microsd-sandisk-1tb-microsdxc-extreme-pro-200mb-s-a2-c10-v30-uhs-i-u3.html

Odnośnik do komentarza

Praktycznie wszystkie karty działają ze Switchem.

 

Natomiast nie ma specjalnie potrzeby kupować jakiejś dodatkowo szybkiej, to jest jasno udowodnione że nic w grze nie będzie ci działać szybciej od tego. 

 

Ponadto 1 TB też nie określiłbym jako konieczny rozmiar, choć oczywiście jakaś wygoda jest, jeśli chcesz nigdy niczego nie wywalać i móc włączyć wszystko zawsze. Warto tylko pamiętać, że to nie pecet ale jedyna przenośna konsola, gry na Switcha są optymalizowane pod Switcha i są dość małe, i 1TB może naprawdę wystarczyć na wszystko co w życiu kupisz naraz. Ja kupiłem na Switcha cyfrowo wiele setek gier i mam wrażenie, że chyba wszystkie by się zmieściły na 1 TB. Obecnie mam na Switchu ponad 50 gier i wliczając miejsce dostępne na samej konsoli wymaga to jakiegoś 150 GB.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, czesio83 napisał:

nie.wszystko inne zakupione ma taką opcje animal woła o kase.

 

A ta ostatnia opcja w System - Formatting Options- Initialize Console? Może po resecie ustawień przywróci konsolę do stanu zakupu? Sprawdź też w eShopie wchodząc w swój profil czy na samym dole nie ma opcji Products Bundled with Console.

 

image.thumb.jpeg.8d04e91f9f3db49546e799d9e1a43747.jpeg

 

Jak nie to gierka raczej przepadła. W sumie lipa człowiek myśli, że kod z grą to może być najgorsze co może być a jednak jest jeszcze coś gorszego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...