Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem pada Cobra QSP500. Mam switch oled. Postępuje zgodnie z instrukcją i za nic nie mogę sparować pada z konsolą.

 

Ten pad nie posiada przycisku SYNC, jak inne niektóre pady.

 

Zamiast tego w instrukcji jest napisane, że żeby rozpocząć proces parowania trzeba przycisnąć home+Y. Robię to... jestem w menu parowania kontrolerów, wg instrukcji:

 

1. Wybierz grę z biblioteki

 

2. W ustawieniach wybierz: change controller grip/order

 

3. W tym kroku każą przycisnąć przycisk SYNC (którego ten pad nie ma) - czy ogólnie switch ma taki przycisk? W sensie konsola. Bo pad nie ma to domyślam się, że chcą abym przyciskał home+Y. Instrukcja jasno tego nie mówi... Chyba, że konsola ma taki przycisk ale nie widzę nigdzie...

 

I wg instrukcji już powinno się sparować. Nie rozumiem...

 

Nie wyszukuje mi w ogóle tego pada na konsoli są puste 4 kwadraty a na instrukcji w kwadracie nr 1 powinien wyszukać się i pokazać mój pad jako ikona.

 

Jak przyciskam home+Y to rzeczywiście diody na padzie zaczynają migać narastająco jakby próbował się połączyć ale nic z tego.

 

Edit: poradziłem sobie podłączając pod USB pada do zadokowanej konsoli i wtedy sparowało od razu. W instrukcji ani słowa o tym.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2023 o 16:02, michu86- napisał:

I kolejne pytanie raczej nie ostatnie;)

 

Jakie polecacie szkło na ekran do switcha oled?

 

Być może już dawno kupiłeś szkło na ekran Switcha, ale zostawię swoją odpowiedź dla potomnych - szczerze polecam Ez Fit od Spigena. Od bardzo dawna na każdy nowy telefon używam ich szkieł i nigdy mnie nie zawiodły, jak tylko zobaczyłem, że mają w swojej ofercie szkło dla Switcha, to był must have. Bardzo przyjemnie się nakłada, zero bąbelków pod szkłem, w 100% warte swojej ceny

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam "goły" ekran i nic mu nie dolega. A co do karty to się zastanów wpierw czy będzie Ci ona potrzebna, nawet jak chcesz cyfry to ich gry śmiesznie mało zajmują miejsca. 

 

Imo obowiązkowym zakupem jest za to jakieś etui, kupiłem to oficjalne https://www.amazon.pl/Futeral-ochraniacz-ekranu-konsoli-Nintendo/dp/B098RS9MPM i może być. No i jeszcze pad jak chcesz grać na TV, tutaj polecam Uber pada 8bitdo ultimate. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, messer88 napisał:

No i jeszcze pad jak chcesz grać na TV, tutaj polecam Uber pada 8bitdo ultimate. 

No ja raczej skorzystam z tego adaptera 8bitdo żeby jak coś to dualsensem albo padem Xboxa grać.

Może w sumie zakupię tylko jakąś folię żeby cokolwiek było ;)

 

A widzieliście tego całego Nitro Decka? Ciekawie to się prezentuje i chyba tańsze niż para joyconow jest

Odnośnik do komentarza

Dobra zakupiłem Switcha i już nie mogę zaczaić o co chodzi z tymi kontami.

Najpierw zrobiłem żonie profil, powiazalem to z jej mailem itp wszystko cacy. Potem zalozylem swój profil i wpisałem swój mail i za hooya mi tego nie chce przepuścić, niby adres lub hasło są złe (a nie są).

Ktoś wie jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Biorę switcha gdzieś na początku grudnia. Co prawda milion zaległości ciągle na xboxie i miałem go kupić po ograniu wszystkiego na klocku, ale nie wytrzymam. Marian i zelda wiercą mi w głowie od dłuższego czasu. I teraz moje pytanie dla znawców, zwykła wersja czy oled? Duża jest różnica między tymi ekranami?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KamilM napisał:

Coś jeszcze trzeba wiedzieć, dokupić żeby dobrze się bawić z konsolą? Pro controller np? Czy na tym zwykłym też idzie grać? 

Jeśli mówimy o graniu przenośnie, to moim zdaniem nie idzie. Rozważ Hori Split Pad Pro, albo jakąś jego alternatywę. Ewentualnie ktoś inny może poleci jakiś grip. Generalnie 'goły' switch jest okrutnie niewygodny. Mnie łapy bolały po 15 minutach.

Odnośnik do komentarza

Tak jak Suavek pisze - Hori Split Pad Pro robi robotę, gałki analogowe Joy-Conów są bardzo kiepskie, no i one same nie są zbyt wygodne do grania. Ale jak będziesz grał mało w trybie handheld, to kup Pro Controller, albo taki padzik od 8-bit.

Odnośnik do komentarza

Gram przenośnie na "gołej" konsoli i dla mnie jest ok (za to np lite bez gripa to był dramat).  Kup konsolę, pograj, split pada zawsze możesz dokupić. Oczywiście OLEDa, tutaj sprawa jest jasna

Jak będziesz kupował gry w cyfrze, to może się przydać karta SD, bo systemowe 32gb szybko się kończy

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...