Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Edzio666 said:

Największym plusem przeróbki są patche 60 fps do wielu gier.
Np. taki Wiedźmin działa na Switchu w 60 klatkach.

Działa w 60 klatkach to za dużo powiedziane. Uderza do 60 klatek, tak. Wypada jednak wspomnieć, że przy mocno zaniżonych wartościach graficznych z overclockiem (czyli w hh takie granie pociągnie baterię w niecałą godzinę na takim V1). Chyba, że mówisz o innym rozwiązaniu o którym ja nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Podpinasz powerbank na v1 (v2 I oled z chipem umieją bez) i możesz podkręcić do wartości z docka. Wtedy są niektóre dopracowane w miarę patche na 60 FPS. Np grałem tak w 3d world który w docku ma 60 a w hh 30. Podkręciłem do wartości dockowej, ustawiłem konsolę żeby myślała że je zadockowana i 60 było prawie nonstop. O Wieśku do nie wypowiem bo nie grałem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam jestem przeciwnikiem naklejania czegokolwiek na ekran Switcha, na moim zero rysek a te szybki czy tam folie powodują tylko kolejny niepotrzebny filtr do przejrzystości ekranu. Co do pokrowca to nic miękkiego, ma być hard pouch to najważniejsze, ten co wybrałeś powinien być okey (ten big ben bo ten ze Skyrimem się nie nadaje).

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam,

mam pytanko odnośnie Resident Evil 7 na Switcha.Chodzi o to,że  na rynek japoński została ta gra udostępniona na steamie bodajże 3 lata temu.Czy ktoś może miał przyjemność zagrać w nią na switcha to raz i dwa czy w ogóle istnieje jakiś patent żeby można było w niego zagrać wykupując usługę np: na rynku japońskim zmieniając region czy coś w konsolce z Europy.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ale latają na boki w jakim sensie? Analogi ci driftują czy kontrolery nie trzymają się szyn?

Jest masa wyjść. Gripy (nawet takie, co pozwalają zamocować pro controller) alternatywy dla joyconów jak np Hori Split Pad albo wymiana joyconów takim zestawem jeżeli chodziło o drift. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nieee Panowie po prostu te plastikowe szyny sie wyrabiaja z czasem wiecie o co chodzi temat grany od 2017... Mozna podkleic w srodku kilkoma warstwami tasmy (izolacyjnej) ale to taki polsrodek... Chetnie bym tablet wsadzil w jakis fajny pad zeby nie latal ten szajs i stad pytanie bo slyszy sie ze pelno tych nakladek jest

Odnośnik do komentarza

W moim pierwszym V1 używałem Bigben GoPlay z pokrowcem i był spoko. Na obecnym Oledzie przeszedłem na dedykowany od Skull&co i również jest świetny.

Alternatywnie możesz też wymienić te zatrzaski na szynach na metalowe i wywalić te dziady plastikowe w cholerę. Wtedy pozbędziesz się latania na dobre. Są takie zestawy nawet na allegro. Jako osoba, która ma lewe ręce rozkrecałem już kilkukrotnie joycony i praca przy nich jest naprawdę banalna. Czuć, że to zabawka :CoolStoryBro:

IMG_20230110_215249.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Latają ci, bo plastikowy mechanizm się wyrobił. Metal nigdy nie spiłujesz przy "normalnym" użytkowaniu jakim jest wyciąganie kontrolerów czy trzymanie konsoli w rękach ;) Jest tona filmików na YT jak to działa i jak wymienić. Radzę obejrzeć i zastanowić się czy będziesz w stanie to zrobić. To nie prowadnice będziesz wymieniał tylko zatrzaski, żeby joycony stały w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie, nie dawno zakupiłem sobie switcha i oglądam rynek gier używanych i zastanawia mnie fakt że ludzie sprzedają tam używanego Minecrafta i Animal Crossing. Wydawało mi się że są to gry w których zakup danej gry przypisujemy sobie do prywatnego konta tym samym "zużywając" daną grę. I zastanawiam się czy w takim wypadku gdy ludzie sprzedają używane wyżej wymienione tytuły to czy działa to jednak jakoś inaczej i jest sens zakup takiej używanej gry?

Pozdrawiam

Edytowane przez mateusz157
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, mateusz157 napisał:

Witam

Mam pytanie, nie dawno zakupiłem sobie switcha i oglądam rynek gier używanych i zastanawia mnie fakt że ludzie sprzedają tam używanego Minecrafta i Animal Crossing. Wydawało mi się że są to gry w których zakup danej gry przypisujemy sobie do prywatnego konta tym samym "zużywając" daną grę. I zastanawiam się czy w takim wypadku gdy ludzie sprzedają używane wyżej wymienione tytuły to czy działa to jednak jakoś inaczej i jest sens zakup takiej używanej gry?

Pozdrawiam

 

Pierwsze słyszę. Używki możesz kupować, uważać musisz tylko na takie gry jak na przykład Spyro the Dragon trylogia, bo tam faktycznie tylko jedna część jest na karcie, bodajże pierwsza, a dwie pozostałe do pobrania, podobnie było z Bayo2, pierwsza część jest do pobrania.

 

Z Animal Crossing jest inny wałek, ze savem, tak jak w innych grach na jednej konsoli mogą mieć swoje savey wszyscy użytkownicy: brat, siostra itd,. do każdej gry, tak w AC może być tylko jeden save, gdy ktoś włączy new game na swoim profilu to tym samym usunie twojego savea.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, 

jestem świeżym użytkownikiem NS(a w zasadzie moje dziecko) i mam kilka pytań ( oczywiście z góry dziękuję za odpowiedzi)

 

1. Czy jest jakaś oficjalna (potwierdzona )strona  , która ukazuje gry z polskim językiem?  - nie spotkałem jeszcze na eshop gry która miałaby oznaczony nasz język (nawet minecraft) 

2. Czy sprzedając NS możemy ją sprzedać z grami , które zostały w sklepie nintento zakupione? (oczywiście wcześniej usuwając swoje dane płatnicze?)

3. Czy warto wykupić subskrypcję Nintendo Online? ( czy daje nam coś konkretniejszego oprócz możliwości gry online)?

4. Czy gry zakupione poprzez eshop można w jakiś sposób przekazać na inne ID?

 

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza

Ad 1. Ponieważ Nintendo ma Polskę w miejscu gdzie słońce nie dochodzi dlatego nawet gry posiadające spolszczenie, w eshopie nie mają takiego oznaczenia. A informację jakie gry są po polsku można np. znaleźć tutaj na forum kilka wątków dalej. 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2023 o 18:49, PagerOwski napisał:

Dzień dobry, 

jestem świeżym użytkownikiem NS(a w zasadzie moje dziecko) i mam kilka pytań ( oczywiście z góry dziękuję za odpowiedzi)

 

1. Czy jest jakaś oficjalna (potwierdzona )strona  , która ukazuje gry z polskim językiem?  - nie spotkałem jeszcze na eshop gry która miałaby oznaczony nasz język (nawet minecraft) 

2. Czy sprzedając NS możemy ją sprzedać z grami , które zostały w sklepie nintento zakupione? (oczywiście wcześniej usuwając swoje dane płatnicze?)

3. Czy warto wykupić subskrypcję Nintendo Online? ( czy daje nam coś konkretniejszego oprócz możliwości gry online)?

4. Czy gry zakupione poprzez eshop można w jakiś sposób przekazać na inne ID?

 

Dziękuję za informację.

1. Nie ma oficjalnej strony z lista gier w j.polskim. sa watki tutaj np

 

2.mozna sprzedac konto, ale raczej bedzie to jako gratis. Nikt nie zaplaci chocby 50% ceny za gre przypisana do konta (kupujesz cyfrowo licencje, a nie gre, wiec ta nie jest twoja wlasnoscia). Za konto z kilkoma-kilkunastoma grami wyrwiesz moze 100-150zl przy odrobinie szczescia.

 

3. warto w rodzince. Mozna na grupach popytac ludzi, kto szuka

 

18zl na rok standardowy plan lub 36zl na rok rozszerzony (dodatkowe DLC do wybranych gier w cenie, emulator Nintendo 64 i Segi Mega Drive).

 

4. Nie mozna

W dniu 15.01.2023 o 16:47, mateusz157 napisał:

Witam

Mam pytanie, nie dawno zakupiłem sobie switcha i oglądam rynek gier używanych i zastanawia mnie fakt że ludzie sprzedają tam używanego Minecrafta i Animal Crossing. Wydawało mi się że są to gry w których zakup danej gry przypisujemy sobie do prywatnego konta tym samym "zużywając" daną grę. I zastanawiam się czy w takim wypadku gdy ludzie sprzedają używane wyżej wymienione tytuły to czy działa to jednak jakoś inaczej i jest sens zakup takiej używanej gry?

Pozdrawiam

Na karcie masz tak samo kopie fizyczna jak na plycie. Mozna na dowolnej ilosci urzadzen odpalac nosnik. Tak samo jak plyty z grami, filmy dvd czy kasety video

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza

Mowi sie o problemie dryfuajcych joy conów. Ale ja mam problem z przyciskiem "L"
Ma "luz". nie dziala jak pozostale. Mozna go wcisnac tak jak by do polowy i nie klika. kazdy z pozostalych spustow dziala elegancko :) 
Wogole konsola kupiona byla na allegro. I drugi joy con byl delikatnie przybrudzony. Wzbudzilo to moje podejrzenia czy konsola nie jest czasem odnowiona? 
Bo pierwszego uruchomienia nie jestesm w stanie sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...