Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, najlepiej w sleep mode trzymać, ale od czasu do czasu jak się zresetuje, czy tam wyłączy też się przecież nic nie stanie

 

Przy 15% będzie komunikat o doładowaniu baterii więc do całkowitego rozładowania też nie tak łatwo doprowadzić

 

U mnie v1 zadockowana siedzi już parę miesięcy, a mam ją od premiery

 

Aż sprawdzę jak chula w trybie przenośnym dla przetarcia baterii :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, beardo0 napisał:

Tak, najlepiej w sleep mode trzymać, ale od czasu do czasu jak się zresetuje, czy tam wyłączy też się przecież nic nie stanie

 

Przy 15% będzie komunikat o doładowaniu baterii więc do całkowitego rozładowania też nie tak łatwo doprowadzić

 

U mnie v1 zadockowana siedzi już parę miesięcy, a mam ją od premiery

 

Aż sprawdzę jak chula w trybie przenośnym dla przetarcia baterii :)

To jeśli Pan napisałby mi o wynikach czasowych, podczas grania w trybie przenośnym , to byłbym bardzo wdzięczny !

 

Dziękuję za odpowiedzi 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, beardo0 napisał:

Tak, najlepiej w sleep mode trzymać, ale od czasu do czasu jak się zresetuje, czy tam wyłączy też się przecież nic nie stanie

Nie ma różnicy czy trzymasz w sleep mode czy ribisz off'a. 

Mały trzyma swoja cały czas na sleep, ja swoja zawsze wyłączam i obie trzymaja na baterii praktycznie tyle samo. 

 

33 minuty temu, sha7dow napisał:

To jeśli Pan napisałby mi o wynikach czasowych, podczas grania w trybie przenośnym , to byłbym bardzo wdzięczny !

 

Dziękuję za odpowiedzi 

 

Pozdrawiam :)

Wetne się chamsko w Waszą rozmowę :ohstop:

U mnie w obecnej chwili konsola z 2017, Zelda rozładowuje baterie w ok 2h 50 min, Assassins Black Flag w ok 2h, Xenoblade jakies 4h, mariana nie pamietam bo dawno gralem ale trzymala sporo, mniejsze tytuły po ok 6h wiec zywotnosc baterii jak na razie jest zadowalająca te modele V2 maja ponoc 40% więcej żywotności wiec powinieneś miec luzik. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Strife napisał:

Wetne się chamsko w Waszą rozmowę :ohstop:

U mnie w obecnej chwili konsola z 2017, Zelda rozładowuje baterie w ok 2h 50 min, Assassins Black Flag w ok 2h, Xenoblade jakies 4h, mariana nie pamietam bo dawno gralem ale trzymala sporo, mniejsze tytuły po ok 6h wiec zywotnosc baterii jak na razie jest zadowalająca te modele V2 maja ponoc 40% więcej żywotności wiec powinieneś miec luzik. 

To super , po prostu cały czas miałem obawy przez wzgląd na ciągle doładowywanie konsoli przed docka. Zazwyczaj każde ładowanie baterii w telefonie skraca jej żywotność , a skoro tutaj pogram zalozmy godzinę przenośnie i zejdzie mi 20% , a potem chce pograć w domu to z automatu ładuje mi do 100% i w ciągu dnia załóżmy robię 3-4 cykle ładowania i to mnie najbardziej martwi . 

Odnośnik do komentarza

Jak na razie ludziom wybuchały rzeczy tylko ze względu na to, że niektóre docki były źle wykonane jak na takie zadanie (nie miały kontrolera PD). Nie widziałem przypadku, by coś faktycznie złego się stało z innego powodu, czy to z ładowarkami z telefonu, czy powerbankami. Ludzie ładują Switcha ładowarkami z telefonu, ja też. Jakieś ryzyko pewnie jest, głównie takie, że zawsze coś się może zdarzyć w życiu, ale to nie jest objęte gwarancją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Basior napisał:

Ktoś rozkręcał Switcha? Ma ktoś zestaw srobokretow do polecenia, żeby go rozkręcić bez problemu?

Chodzi głównie o tablet, bo wyje czasem wiatrak niemiłosiernie i chciał kurzu się pozbyć.

 

To zależy czy chcesz byle jaki, żeby tylko tego Switcha rozkręcić, czy chcesz fajny zestawik dobrej jakości do wszystkiego, żeby po prostu mieć, bo zawsze się przyda (112 bitów)? Czy chcesz coś za parę złotych, czy coś w cenie jednej gry?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

To zależy czy chcesz byle jaki, żeby tylko tego Switcha rozkręcić, czy chcesz fajny zestawik dobrej jakości do wszystkiego, żeby po prostu mieć, bo zawsze się przyda (112 bitów)? Czy chcesz coś za parę złotych, czy coś w cenie jednej gry?

Może być droższy zestaw. 112 bit jakiś konkretny polecasz?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Basior napisał:

Może być droższy zestaw. 112 bit jakiś konkretny polecasz?

 

Mam ten, bardzo dobrze wykonany, mam już go kilka lat, nic złego się z nim nie dzieje, przydał się już nieraz, warto mieć:

 

https://eleshop.eu/ifixit-pro-tech-gereedschapsset-2847.html

 

Długo szukałem i ten był najfajniejszy, jest jeszcze Xiaomi na baterię, tylko że bity nie są w jednym pudełku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, NemoKOF napisał:

A sprawdzileś czy jest tam końcówka do patentowych śrubek nintendo? Trójkątny? 

 

Wszystko jest, rozkręcałem joycona. Poza tym jest lista bitów, jakby ktoś chciał sprawdzić, czy jest to czego szuka. Zastanawiałem się też nad wowstickiem 1F+ Xiaomi, też się prezentuje ok. Tylko że zawiera połowę tego, co ten w linku, bo to taki podwójny zestaw, stąd też większy śrubokręt. Jest wersja pół mniejsza.

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Prawo Murphy'ego - jeżeli pamięci może zabraknąć, to prędzej czy później zabraknie.

 

Preferuję pudełka, więc założyłem sobie, że te 128GB wystarczy. Rzeczywistość jednak szybko to zweryfikowała. Przeceny gierek sięgające powyżej 80% skuszą nawet mnie. Do tego jakieś aktualizacje, czy choćby demka, które też potrafią ważyć swoje. Używam teraz karty 256GB i aktualnie mam jakieś 80 GB wolnego miejsca...

Odnośnik do komentarza

Nintendo podaje dwa parametry:

Cytat

High-speed microSD card recommendations:

  • UHS-I (Ultra High Speed Phase I) compatible
  • Transfer speed 60 - 95 MB/sec (the higher the transfer speed, the better gameplay experience on Nintendo Switch)

 

Ogólna zasada się sprawdza:

Spoiler

 

 

 

 

Różnice to zazwyczaj pojedyncze sekundy w ładowaniu, więc nie warto przepłacać. Ważne by to były oryginalne "markowe" karty, a nie jakieś podróby czy inne noname.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.