Jump to content

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Recommended Posts

W co bym zagrał? Cokolwiek od Rockstara (GTA 4, Max Peine 3), w Ninja Gaiden Sigma 2 (żałuję że sprzedałem)... To z tych gier których obecnie nie mam. Będzie trzeba niedługo zaspokoić to pożądanie.

Link to comment

Niedługo wychodzi odnowiony Crash z PSXa na PS4. Zapowiada się smakowicie i takie remastery to ja lubię (np. odnowione przygody Abe'a z PSXa na PS3/4 również były udane). Fajnie się gra w remastery, które odnoszą się do gry z poprzednich, dawnych generacji, a nie z PS3/X360.

W jakie gry byście jeszcze pograli? Odnowiony Medievil? Silent Hill? Shenmue? Super Mario 6-4K)? I w takie gry mogę grać, a nie w Heavy Rain, God of War... które dopiero "niedawno" kończyłem na PS3.

Link to comment

Rimejki sztosów z poprzednich generacji jak najbardziej, ale remastery nie powinny istnieć(wyjątek ICO Collection). Na Fox Engine można by naruch.ać tego bez liku, MG,MG2,MGS,MGS3,MGS4, ale to chyba niemożliwe z obecnym Konami.

 

P.S. Zapomniałbym o nadchodzącym kiedyś tam RE2 i jak się uda być może trojka z Nemesisem.

Link to comment

BLACK :banderas: pamiętam jak wiele lat temu kupiłem tę gierkę na świeżo zgarniętym od wujka i naprawionym PS2 Slim by okazało się, że na pierwszym Dual Shocku gierka nie działa. (GoW pierwszy działał bez problemu na pierwszym dualshocku). Musiałem szybciutko z ROBSONa kupić DS2 i wtedy się ZACZĘŁO. Pancerni wrogowie, oczo(pipi)ne wybuchy i rozwalające się otoczenie, tego wcześniej nie było, a przynajmniej ja nie doświadczyłem. To była moja druga gra na PS2 a wcześniej miałem tylko PSX, GBA i DSa. Niesamowite wrażenie. Maniaczyłem tę gierkę w salonie w pokoju bo w moim TV nie było, zajmowałem ten telewizor i babcia nawet TV nie mogła oglądać. Jaka ta gra była świetna, przeszedłem ją kilka razy i 100% w niej zrobiłem, taka dobra była! A "Spetriniv Gulag" po dziś dzień czasem mi się śni po nocach. Genialna gra, genialny skok w bok w wykonaniu Criterion, wiele bym dał za remastera HD/remake na PS4/X1 ew. pełnoprawny sequel bo Bodycount to śmiech na sali był. Genialna gra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.