Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że mnie pojebało, bo znikąd mam jakąś potrzebę pogrania w RTSa. Dodam, że ostatni raz grałem w RTSa na PSX i był to Red Alert w skirmishu. Chyba po robocie zaciągnę AoE2 na konsoletę.

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, Bzduras said:

Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że mnie pojebało, bo znikąd mam jakąś potrzebę pogrania w RTSa. Dodam, że ostatni raz grałem w RTSa na PSX i był to Red Alert w skirmishu. Chyba po robocie zaciągnę AoE2 na konsoletę.

 

Zrobiłem dwie misje i gra się bardzo spoko. Gra wygląda obrzydliwie, ale da się przyzwyczaić. Sterowanie ok, jedynie trzeba przywyknąć do odznaczania jednostek. W sensie zanim chcesz inną zaznaczyć to aktualną trzeba odznaczyć. A tak to stare, dobre AoE. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skumulowało mi się trochę rzeczy w abonamencie i zagrałbym we wszystko, ale jak czas goni to w sumie mam blokadę by włączyć cokolwiek i się wciągać:

 

- Far Cry 5 po aktualizacji do 60fps: nawet przyjemnie się jeździ po wioskach w USA, ale to nadal FC template. Jak tylko zrobię jedną misję to wysypuje mi milion aktywności i czuję, że wszystko przegapiam. Mimo wszystko setup bardziej mi się podoba niż tropiki, góry, Kolumbia czy co tam jest w FC6

- Horizon Forbidden West: kusi pograć, zamierzałem kupić na płycie a pojawiło się w abo - tylko znowu czuję, że to będzie wielkie zbieractwo ziółek, robienie fetch questów

- Final Fantasy Type-0: final to final, bardzo chciałem zagrać, bo mnie ominęło w przeszłości. Odpaliłem, intro z typową fajnalowską fabułą z uniwersum Crystalis. Kraj atakuje kraj, Eidolony, L'Cie. No i krew dodali. Pograłem 15 minut i w sumie nie bardzo mam parcie dalej.

- Ghostwire: to też bym sobie zagrał, ale tylko dlatego, że kompletnie nie wiem jaki to gatunek, o co tam chodzi - widziałem tylko screeny i wiem, że całkiem niedawno wyszło na płycie, a jest już do ogrania w plusie.

Nie umiem dzielić dnia na 4 gry i grać po 30 minut w każdą więc się zawiesiłem i scrolluję forum podczas urlopu ;(

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2023 o 09:38, Daffy napisał:

Przecież patrząc na emu i małżeństwo Sony z pc to steam deck to praktycznie Vita2 z jedyną różnicą, że nie da się nabijać dzbanów na swój profil w psn 

W sumie to pewnie kwestia czasu bo Sony chyba przymierza się do pewnego wprowadzenia PSN na PC... więc możliwe, że i trofea będą z tym zintegrowane.

 

A tak na temat to... zagrałbym.. a nawet grałbym w nowego SSXa.. gdyby istniał :(

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

No właśnie sprawdzam kilka rzeczy, bo wysypało mnóstwo interesujących mnie produkcji i chce zawęzić wybór, ale jest ciemszko.

 

Młodemu czytałem bajkę do spania o osiołku, który nie mógł się zdecydować czy zjeść siano czy owies, po czym tak długo rozkminial, że padł z głodu :frog: Mądrości literackie można przełożyć na świat gąsolowy.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał:

 

Urlop parodniowy i te kilka godzin od odprowadzenia dzieci do przedszkola do ich powrotu, gdy jest czas na granie.

To z tych 4 bym poszedl w Ghosta. Final to sie szybko nie skonczy, to samo Horizon a na FC5 szkoda w ogole czasu. Zawsze mozesz tez wspomoc sie stronkami typu how long to beat.

 

2 minuty temu, Pupcio napisał:

magia abonamentów :) największe zło ukryte pod płaszczykiem dobrobytu :doom:

Mam ps extra jeszcze 2 tygodnie i juz nozka zaczyna latac. Dla kogos kto ominal generacje takie abo to jak gwiazdka. Oczywiscie za 12zl/miesiac a nie ku.rwa 60 jak chce pazerne sony je.bane nie jedne. Musze pamietac zeby odpiac subskrypcje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Red_ napisał:

No właśnie sprawdzam kilka rzeczy, bo wysypało mnóstwo interesujących mnie produkcji i chce zawęzić wybór, ale jest ciemszko.

 

Młodemu czytałem bajkę do spania o osiołku, który nie mógł się zdecydować czy zjeść siano czy owies, po czym tak długo rozkminial, że padł z głodu :frog: Mądrości literackie można przełożyć na świat gąsolowy.

dawaj ghostwire bo też będe grał w przyszłym miesiacu :gigabeta: OCZYWIŚCIE Z ABONAMENTU

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym sobie zagrał w 

 

nowe command & conquer :( doszło nawet do tego, że troche pograłem w to mobile c&c rivals.

 

na pocieszenie podobnie jak u reda mam do ogrania abonamentowe horizon forbidden west(in progress), ghostwire, dragon ball z kakarot i pierydliard innych gier które się kiszą. No i czekam na open bete d4 wiadomka.

Odnośnik do komentarza

No to odpaliłem to Ghostwire, początek intrygujący, ale po chwili jak odpaliłem mapkę i zobaczyłem ile tam jest filtrów do zbieractwa to kek. No ale chodzę po czymś co wygląda jak Kamuroczo a to wiadomo, że +10 do oceny.

Pierwsze wrażenia przywołują mi myśli, jak mógł wyglądać briefing tej produkcji:

- dyrektor: jakieś pomysły?

- team: robimy coś chińskiego z duchami? Czy może nasrana mapka z filtrami i znacznikami jak w Ubi? A może trochę cut-scenek jak w Death Stranding z upiorami, dookoła woda, duchy, zmarli? A gdyby tak jebnąć Kamuroczo? No chyba że to będzie first person w stylu Dishonored, ale trochę z mniejszym przytupem i bez poczucia, że uderzenia cokolwiek wywołują? Przydałoby się też głaskanie psów i drzewko skilli.

- dyrektor: 7x TAK!

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, PanKamil said:

Ja bym sobie zagrał w 

 

nowe command & conquer :( doszło nawet do tego, że troche pograłem w to mobile c&c rivals.

 

na pocieszenie podobnie jak u reda mam do ogrania abonamentowe horizon forbidden west(in progress), ghostwire, dragon ball z kakarot i pierydliard innych gier które się kiszą. No i czekam na open bete d4 wiadomka.

 

Masz Xboxa, nie? To kupuj klawiature, mysz i odpalaj Age of Empires 2. Zabawa niesamowita, a też miałem ogromny głód rtsa

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Homelander napisał:

 

Masz Xboxa, nie? To kupuj klawiature, mysz i odpalaj Age of Empires 2. Zabawa niesamowita, a też miałem ogromny głód rtsa

Mi chodzi o c&c a nie cokolwiek z gatunku. Harvesty, jeden surowiec. Żaden inny RTS mi nie zastąpi c&c, czy to earth 2150 czy aoe. Jeszcze StarCraft 2 mi podpasowal.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, PanKamil said:

Mi chodzi o c&c a nie cokolwiek z gatunku. Harvesty, jeden surowiec. Żaden inny RTS mi nie zastąpi c&c, czy to earth 2150 czy aoe. Jeszcze StarCraft 2 mi podpasowal.

 

Nie no wiadomo, że C&C i Starcraft król. Ale AoE2 to ta sama jakość, a gra się mega. Po prostu spróbuj, co masz do stracenia. W gejpasie jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...