Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Dwójkę miło wspominam, w zasadzie tylko główny bohater i bycie ciągłym cipeuszem do bicia zapadł mi w pamięć jako coś słabego. Jedynka z kolei we wspomnieniach wpisana w topkę giereczek na 360, w jakie miałem przyjemność śmigać :fsg: Pamiętam, że odpalając ją po raz pierwszy spodziewałem się mindless funu, a jednak okazało się, że to dość wymagający tytuł był.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zagrałbym sobie w jakiegoś Metal Gear. Mam Legacy Collection na PS3 nieruszone, ale boję się, że jak odpalę, to z jakiegoś powodu odstawię, nie skończę, i ciężko będzie potem wrócić. Plus muszę PS3 podłączyć... ;)

Na PSV w sumie też mam, ale nie mam zamiaru się męczyć z ekranowymi kontrolkami i 30fps. Co najwyżej myslałem, czy MG1 i MG2 sobie w łóżku nie przejść z tego pakietu.

 

Phantom Pain mimo wszystko dobrze wspominam, jaki by nie był fabularnie. Podobał mi się ten otwarty świat, ale poza pojedynczymi achievementami zrobiłem tam wszystko, co było do zrobienia i jakoś nie widzę potrzeby wracać. Choć nie stanęło mi to jednak na przeszkodzie, by kupić Definitive Edition na PS4 za grosze, mimo że mam grę już za sobą na PC...

 

Chciałbym jakąś reedycję MGS 1-4 na obecne platformy, ale Konami to debile i jedyne, czego możemy się po nich spodziewać, to rocznicowe NFT...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teraz to bym zagrał we wszystko co nie mogłem przez X lat siedząc z D*pą! przy PC

Teraz to nawet multiplatformowe ponownie pozycje przechodząc będę się rozkoszował na konsoli. Po prostu. Każdy tytuł będzie rozkoszą. Gdybym tak miał więcej czasu wciagu dnia by sobie pykać, a konsola miał tylko 0 stopni i nigdy jej męczył to bym grał 48/24h:D

Po prostu dziecinstwo wróciło i pytanie czemu do c**a pana tak późno wróciłem i zmarnowałem 3 generacje? Ps2, Ps3 i Ps4 od czasu premier tych konsol. I dopiero po 2 latach od premiery 5 zakup 4:facepalm:

Odnośnik do komentarza

Zagrałbym sobie w nowego mgsa :nosacz2: Już 7 lat minęło od piąteczki aka najlepszej skradanki zabijanki w historii gejmingu. Jeszcze jakaś dobra historia i więcej sensownych misji i mamy praktycznie gre idealną. Masakra że jedyną przeszkodą jest to zayebane konami, wpuściłbym im fake do biura żeby zrobił porządek z tymi chinolami :nosacz3:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

No to zes się uchował. Dwójeczkę ostatni raz leciałem około 2 lata temu i nadal gniecie. Warto naprawdę nadrobić nawet kosztem współczesnych graficznie gier. Trójka słabsza ale tez niezła. A jak posmakujesz to czwórka tez dobra ale bardziej akcyjna. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pograłbym w kontynuację Jedi Knighta tzn. następcę Jedi Academy/Jedi Outcast. Niby jest Fallen Order, ale jednak to jest coś trochę innego. Walka mieczami i używanie mocy bardziej podobała mi się właśnie w serii Jedi Knight. W moim odczuciu bardziej przypominała mi to co widzieliśmy w filmach tj. szczególnie w I-VI częściach Gwiezdnych Wojen. A jak już jesteśmy w temacie GW to nie pogardziłbym też 3 częścią Knights of the Old Republic :) A jak już mówimy o grach, w których używa się miecza świetlnego lub tradycyjnego to przypomniała mi się taka gra jak Rune, która wyszła bodajże w 2000 lub 2001 roku na PC. Bardzo mi się wtedy spodobała, natomiast łączy ją oprócz wspomnianej walki na broń białą to, że gra była stosunkowo realistyczna tzn. było czuć ciężar broni i zadawanych ciosów. Spodobał mi się też, że gra nie atakowała nas krzykliwymi kolorami, tylko utrzymana była raczej w mrocznym klimacie. Także tak na szybko takie 3 przykłady przyszły mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.