Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Ale dla jednej gierki nie ma sensu kupować

Kierwa to ja też bym sobie zagrał w Zelde czy Metroid Dread (no i może cosik jeszcze) ale też nie wiem czy to nie zbyt mało i sprzęt by leżał. 

A przede wszystkim czy znajdę czas, bo nawet kilka gier mam jeszcze do ogrania na dużej konsoli 

Odnośnik do komentarza

No ciekawe, co to jest. Obstawiam Crash Team Racing z PSX.

 

Tym bardziej, że to temat "W co byś sobie zagrał/zagrała", a nie "Wrzuć skrina", więc może lepiej idź sprawdź czy w ameryczce ktoś nie powiedział czegoś centrystycznego zamiast się przypierdalać jak łeb

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może bym nie zagrał "w", ale bym pograł "na" nowym handheldzie od Sony gdzie mógłbym pograć w aktualne wersje gierek tylko na przenośniaka. Wiadomo jest switch, ale dla mnie nawet lite jest zbyt duży, ale lite też bym nie chciał wiedząc, że jest pełnoprawna wersja konsoli z odłączanymi kontrolerami. Steam deck za to poza zasięgiem finansowym. No i konsola musiałaby być powiązana z kontem psn, a to tylko od Sony. Myślę nad vitą, ale nic nowego na nią przecież nie wychodzi, a w bibliotece szału jakiegoś nie ma. Na nowego handhelda od sony nie ma co liczyć bo jest remote play przecież, a sony też ładuje teraz hajs w vr a nie nowe niepewne przenośniaki.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Plugawy napisał:

Może bym nie zagrał "w", ale bym pograł "na" nowym handheldzie od Sony gdzie mógłbym pograć w aktualne wersje gierek tylko na przenośniaka. Wiadomo jest switch, ale dla mnie nawet lite jest zbyt duży, ale lite też bym nie chciał wiedząc, że jest pełnoprawna wersja konsoli z odłączanymi kontrolerami. Steam deck za to poza zasięgiem finansowym. No i konsola musiałaby być powiązana z kontem psn, a to tylko od Sony. Myślę nad vitą, ale nic nowego na nią przecież nie wychodzi, a w bibliotece szału jakiegoś nie ma. Na nowego handhelda od sony nie ma co liczyć bo jest remote play przecież, a sony też ładuje teraz hajs w vr a nie nowe niepewne przenośniaki.

Od dłuższego czasu chodzi za mną dokładnie ta sama myśl. Zarówno PSP jak i PSV to były cudowne konsole w moich oczach. Do PSP mam ogromny sentyment, zaś PSV używam do dziś, bo i tak mam backlog. Choć i na PSP się znajdą jeszcze gry do przejścia, kiedyś. Obie konsolki fajne, przemyślane, świetnie leżą w dłoniach. Szkoda, że o PSV szybko zapomniało nawet Sony...

 

Mimo tego chciałbym swego rodzaju następcę. Nie żadną maszynkę do chmury. Najlepiej coś w stylu Xbox Series S w formie przenośnej - tj. sprzęcik, który będzie miał wsteczne wsparcie dla starych platform (PSX, PSP, PS2, PS3) i ewentualnie wybiórczo odpalałby nowsze gry (PS4) w jakiejś ułomnej wersji, jak Switch... ;) No i opcjonalnie możliwość podłączenia do TV, jak PSTV. Myślę, że byłaby to też fajna opcja dla utrzymania przy życiu starych gier w formie cyfrowej, które obecnie są dostępne wyłącznie na te "martwe" platformy.

 

Testowałem swego czasu Remote Play z PS4 na PSV, ale był to bardziej bajer, niż coś praktycznego. Nie wspominając o tym, że połowa gier i tak mi nie działała, a konsole trzeba uruchamiać obie.

 

Marzenie ściętej głowy, wiem. Sony teraz idzie w inne technologie, a poza Switchem i Deckiem wszelkie przenośniaki nie dość, że stale zwiększają swe rozmiary, to bardziej celują w granie w chmurze, albo inny streaming. Nawet wczoraj przed snem pograłem chwilę na PSV i naprawdę rozmiar tej konsolki jest świetny do niektórych gierek, podczas gdy wspomniane Switch i SD to już cegły. A ja mimo wszystko lubię te małe sprzęty. Nie wszystko przecież musi być 8k na 85", żeby sprawiać frajdę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...