Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

To tam się da jakoś edytować ustawienia wyścigu? :blink: Wyjdę na nooba, ale jak to zmienić? :D

Przed wyścigiem w karierze wchodzisz do asyst i na samym dole masz do wyboru długość wyścigu. Na normalnym poziomie wyścig trwa coś kolo 5min i dostajesz jakieś 20k cr. Długi trwa 15-20min i zwykle dostaje za niego 60-80k ( z modami ponad 100k) . Jest jeszcze bardzo długi, ale nie sprawdzałem go.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie dało się zmodyfikować jednego wyścigu:

Circuit de Spa-Francorchamps, które miało 23 okrążenia

 

Ciekawe ile wtedy by wyszło na długim :D

 

To ciekawe info - szkoda, że dowiedziałem się o tym dopiero teraz kiedy jestem już w połowie przedostatniego pucharu :D

Odnośnik do komentarza

 

To tam się da jakoś edytować ustawienia wyścigu? :blink: Wyjdę na nooba, ale jak to zmienić? :D

Przed wyścigiem w karierze wchodzisz do asyst i na samym dole masz do wyboru długość wyścigu. Na normalnym poziomie wyścig trwa coś kolo 5min i dostajesz jakieś 20k cr. Długi trwa 15-20min i zwykle dostaje za niego 60-80k ( z modami ponad 100k) . Jest jeszcze bardzo długi, ale nie sprawdzałem go.
A to mega opcja. Czy wtedy pojawiają sie zjazdy do pitstopow i pogoda dynamiczniejsza? W sensie pory dnia??

Rozumiem że jak przychodzi deszcz to trzeba zjechać zmienić opony?

Odnośnik do komentarza

 

 

W sensie pory dnia??

Twórcy mówili że niezależnie od długości wyścigu pogoda będzie ta sama, tylko w zależności od długości wyścigu zmiany atmosferyczne będą bardziej rozciągniete w czasie lub zintensyfikowane. Zjazdu do Pit-Stopu na zmianę  opon na deszczowe chyba nie ma, ale mogę się mylić niech ktoś mnie poprawi. 

Odnośnik do komentarza

ale niby jakbys stal w miejscu to sie ciemno nie zrobi tylko dalej by bylo jasno, nie ma realtimowego uplywu czasu rzekomo tylko z zaleznosci od momentu, w ktorym znajdujesz sie na torze robi sie odpowiednia pora dnia

 

w sumie banalnie to sprawdzic to nie wiem skad ta niepewnosc - moglby ktos kto gre ma dac filmik co sie dzieje jak pojazd stoi w miejscu jakis czas

Odnośnik do komentarza

Przecież to są zmiany real time, tylko zegar "świata" nie płynie wraz z czasem a wraz z naszym postępem w wyścigu. Jedyna logiczna opcja biorąc pod uwagę, że nieważne czy wyścig ma 3 czy 30 okrążeń, a zmian pogody zobaczymy tyle samo i każda faza zajmie procentowo taką samą część wyścigu. Przecież nie da się tego inaczej osiągnąć jak właśnie powiązać postępu w wyścigu ze stanem atmosferycznym. Gdyby pogoda zmieniała się losowo, to nie możnaby mówić, że wyścig niezależnie od długości będzie miał takie same zjawiska pogodowe. Gdyby było to połączone z upływem czasu, szybszy zawodnik doświadczyłby tej pogody mniej niż wolniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dynamiczna pogoda jest, ale ograniczona:

 

 

Z porami dnia też jest coś nie tak. Może być wieczór>noc, albo noc>ranek. Ranek>południe>dzień>wieczór>noc>ranek już nie, no i nie można wybrać dokładnej godziny wyścigu. Są tylko zapisane, rano, wieczór, noc, dzień. Ze środka dnia, noc nam się nie zrobi. To wszystko skrypt, ale całkiem rozbudowany.

Odnośnik do komentarza

 

- Fixed numerous livery-related issues, including some liveries applying as paint colors only, liveries not appearing in multiplayer, and game lock-ups when cancelling liveries. 

- Fixed an issue where vinyls would not appear in the vinyl editor for players who were creating vinyl groups with HDR enabled.
- Arabic text is no longer reversed in game menus
- Default profile slider settings for wheel users are no longer maxed out
- Benchmark mode on PC now displays the correct minimum FPS
- Framerate now improved in loading with G-Sync enabled.
Odnośnik do komentarza

a jak jest polaczona pogoda z miejscem na trasie to co? jak np slonce zachodzi na 8 zakrecie i scigamy sie w dwojke i Ty mnie dublujesz, a ja jeszcze tam nie dojechalem to Ty juz masz noc (albo juz kolejny ranek), a ja jeszcze dzien pomimo dubla?

 

zreszta i tak nie chce mi sie wierzyc w ta cala plotke

Nie wiem, to tylko moje gdybania. Nie rozumiem tego rozkładania na czynniki pierwsze jak to wszystko działa.

 

Jaką plotkę? Pogoda się zmienia podczas wyścigów, czego jeszcze potrzeba?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...