Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu w grze o strzelaniu, mechanika strzelania jest słaba? Czemu cutscenki są takie żenujące? Czemu przyjmowanie obrażeń nie jest ukazywane przez jakiekolwiek znaczniki? Czemu Blazkowicz pierdoli takie smuty? Czemu jest to jebane skradanie? Czemu jest ten jebany, nudny u-boot? Czemu nie mogli pójść w full frontal napierdalando, tylko znowu ci dowódcy i upośledzone czajenie się? No dobrze, że gra jest w najlepszym abonamencie growym Xbox Game Pass Ultimate za darmo za 4 złote, za 55 złotych, bo wpieniłbym się. Jedynka była o wiele, wiele lepsza :/ No ale cisnę dalej, może się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Rozi napisał:

Czemu w grze o strzelaniu, mechanika strzelania jest słaba? Czemu cutscenki są takie żenujące? Czemu przyjmowanie obrażeń nie jest ukazywane przez jakiekolwiek znaczniki? Czemu Blazkowicz pierdoli takie smuty? Czemu jest to jebane skradanie? Czemu jest ten jebany, nudny u-boot? Czemu nie mogli pójść w full frontal napierdalando, tylko znowu ci dowódcy i upośledzone czajenie się? No dobrze, że gra jest w najlepszym abonamencie growym Xbox Game Pass Ultimate za darmo za 4 złote, za 55 złotych, bo wpieniłbym się. Jedynka była o wiele, wiele lepsza :/ No ale cisnę dalej, może się rozkręci.

 

Mechanika strzelania słaba? Właśnie ograłem i 2 i Youngblood i strzela się zajebiście, ale oczywiście na jedynym prawilnym sprzęcie do FPSów, czyli m&k.

Odnośnik do komentarza

Mega syf i jedna z gorszych kontynuacji. Ta gra to karykatura gdzie polecieli na maksa z jakimis imprezami z lsd na całym pokładzie(w jedynce było to zrobione o wiele bardziej ze smakiem i delikatniej) czy ohydne sceny pod koniec(tu chyba wiadomo ocb). Tragiczna budowa poziomów gdzie finałowy level to TRAGEDIA. Otwarta przestrzen i sranie kolejnymi falami przeciników. 3/10 to maks co mozna dac temu crapowi.

Odnośnik do komentarza

Mi się podobało,ale było czuć, że muszą coś zmienić bo zmęczył się temat.

Bezsensowne skradanie się co 5 minut,wybija z rytmu.

Gra na wyższych poziomach trudności oszukuje, wczytuję ci grę jak już do ciebie strzelają XDD

Dodatki zrobione na odpyerdol.

Aż się boje grać w tego youngblood.

Wolf jest martwa serią

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Mi się podobało,ale było czuć, że muszą coś zmienić bo zmęczył się temat.

Bezsensowne skradanie się co 5 minut,wybija z rytmu.

Gra na wyższych poziomach trudności oszukuje, wczytuję ci grę jak już do ciebie strzelają XDD

Dodatki zrobione na odpyerdol.

Aż się boje grać w tego youngblood.

Wolf jest martwa serią

 

Hmm czyli równia pochyła patrząc po opiniach, michałek opadł całkowicie na myśl o potencjalnej trójeczce. :( 

Odnośnik do komentarza

Jezu, nie mogę, pas. Ta gra jest tak tragicznie zaprojektowana, że ja pierdole. Nie mam siły się już skradać, chciałbym postrzelać na pełnej piździe, ale oczywiście ginie się po 3 sekundach, nie wiadomości skąd. TNO i TBO mi się w miarę podobały, ta część jest parującym gównem. Wkurwiający bohaterowie (Grace i ta mała Murzynka we flashbackach, horrendum), wszechobecny festiwal krindżu, upośledzone strzelanie, upośledzone skradanie, jezu chryste, ale zawód.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozi napisał:

Jezu, nie mogę, pas. Ta gra jest tak tragicznie zaprojektowana, że ja pierdole. Nie mam siły się już skradać, chciałbym postrzelać na pełnej piździe, ale oczywiście ginie się po 3 sekundach, nie wiadomości skąd.

 

Yup, pisałem o tym kiedyś, że tempo tej odsłony jest strasznie rwane i brak tu tego flow, co w poprzedniej.

 

W dniu 29.10.2017 o 18:21, Wredny napisał:

Zbyt wiele razy jesteśmy na przysłowiowego strzała, a tu pomieszczenie zasypywane jest Niemcami z każdej strony, lecą granaty, chaos, bezsensowna bieganina niczym bezgłowy kurczak i liczenie na fart, że za trzydziestą próbą w końcu uda się nie zginąć. Wielokrotne powtarzanie jednego fragmentu, połączone z dość długimi loadingami + te wszystkie śmieci do zebrania powodują, że gra nie jest ani trochę płynna, a każde spowolnienie (także długie scenki czy wizyty w bazie) sprawia, że czuję się jak pies który chce się cieszyć ze spaceru, ale mój pan non stop szarpie smyczą, skutecznie mi to uniemożliwiając.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...