Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj w sumie celem jest wzniecić rewolucję ;d Pewnie 3 jak powstanie będzie się już wokół tego kręcić. Kurczę mi się te sceny naprawdę podobały, nie wiedziałem ,że niektórym to może nie pasować. Dla mnie to jest mega wyróżnik dla tej części. Z jedynki nie pamiętam już nic fabularnie a grałem chyba rok temu a tutaj na bank zapamiętam dialog z gościem z koloratką, monolog murzynki czy egzekucję. Jedynie końcówka zawodzi. Tak samo te wstawki ze wspominkami mi zbytnio nie przeszkadzały chociaż faktycznie mogą irytować. 

Odnośnik do komentarza

Ja z jedynki zapamiętałem masę scenek, choćby likwidacja szpitala, scena przesłuchania szkopa u rodziców Ani, czy wybór pomiędzy Wyattem a Fergusem i jego późniejsze konsekwencje.
Różnica jest taka, że to wszystko działo się w grze, a nie obok - nikt nie wyciągał mnie "z matriksa", żebym móg sobie pooglądać górnolotne przemowy i głupiutkie scenki z kwasem w roli głównej.
Owszem, była też baza i kilka akcji tego typu, ale wszystko w jedynce było dużo lepiej wyważone i faktycznie było fajnym przerywnikiem, a nie stanowiło 40% gry - to jest ta różnica - trzeba umieć zachować umiar.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem. Giekra zacna. Podobała mi się tak jak TNO i OB. Klimat, design, rozmach robi robotę. No i była OCHYDNA SCENA SEXU! XD Znajdźki w ogóle nie przeszkadzały bo je zlałem. 

 

Wolf to jeden z nielicznych fps, w którego jestem w stanie grać. No i Blasko to spoko typ (co się działo w tej części to mała bania hehe).

 

Teraz pytanie warto robić te misje dodatkowe po końcu fabuły? Jakoś mnie do nich nie ciągnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dla mnie pójście w full retard z fabułą jak najbardziej odbiło się pozytywnie na tej części. Blazko jako współczesny DukeNukem jest maszyną w rekach rewolucjonistów do zabijania nazistów. Sceny:

Spoiler

Odbicia z więzienia przez Super Speca, ruchania bombate i kastingu z Hitlerem (kto mu nie sprzedał kopa jak leżał może żałować) 

pokazują dystans twórców do tego co stworzyli. Gameplay dla mnie lepszy, z pierwszej czesci pamietam dużo skradania, tutaj praktycznie gra daje wolną reke w kwestii ukończenia misji. 

mocne 8

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I zagrałem. O hektolitr więcej niż w poprzednikach tzw. lewactwa, czyli oczywiście tzw. multikulti, wiodącą rolę odgrywa murzynka, załapały się parytety, promocja anarchii, rozwiązłości, wandalizmu, bałaganu, masturbracji, braku szacunku etc.). Palenie papierosów przy dziecku, heroina w ciąży szalejąca bez koszulki a la Rambo (swoją drogą to ciekawe, że nie poroniła tych bliźniaczek...). Przemoc bardzo doraźna, czasem zabawna (genialna scena szydząca z Hitlera, istny nomen omen majstersztyk), a czasem zupełnie niepotrzebna. Kolejnym razem scena seksu, już bez cenzury za pomocą kadrowania jak w rebootowej jedynce. Całkowita dehumanizacja nazistów, która usprawiedliwia bezsensowne okrucienstwo, co akurat biorąc pod uwagę realia growe, uzasadnienie jakieś tam ma. Stawianie znaku równoci pomiędzy konserwatyzmem, a nazizmem. Do tego brak możliwości powtarzania misji (niby można w symulatorze na punkty, ale z filtrem na ekran, i niby można wrócić do poprzednich lokacji, ale już bez "eventów").

 

To co zrobili z Wolfa to jest dramat. Zmarnowałem całe 20zł na ten crap i jakieś 10 godzin życia.

5/10. Nawet 4 gdyby nie "POLSKIE - Tatry w moim sercu". ;)

 

Minusujcie za trzeźwy osąd...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Berion napisał:

O hektolitr więcej niż w poprzednikach tzw. lewactwa, czyli oczywiście tzw. multikulti, wiodącą rolę odgrywa murzynka, załapały się też parytety, promocja anarchii, rozwiązłości, wandalizmu, bałaganu, masturbracji, braku szacunku etc.). Palenie papierosów przy dziecku, heroina w ciąży szalejąca bez koszulki a la Rambo (swoją drogą to ciekawe, że nie poroniła tych bliźniaczek...)

 

Berion - Rozi po szkole katolickiej.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Berion napisał:

Minusujcie za trzeźwy osąd...

Wowowow ale się zastawiłeś! Bo przecież teraz minusy bedą lecieć tylko dlatego, że to Ty masz trzeźwy osąd a reszta to lewactwo. 

 

Ale wymamrotałeś rzyg w tym poście. Zmarnowałem bezpowrotnie cześć swojego życia na przeczytanie tego ścieku. 

Edytowane przez - V -
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...