Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem tu nowa mam pytanie do posiadaczy switcha . Czy jak kupię grę używana np. z Allegro to nie ma problemu z graniem na multi na takiej grze ? 
Czy do każdej gry są jednorazowe kody seryjne dla danej gry do wykorzystania ? Oczywiście wiem ze trzeba wykupić subskrypcje ;) Pozdrawiam Serdecznie ! 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ka92 napisał:

Hej, jestem tu nowa mam pytanie do posiadaczy switcha . Czy jak kupię grę używana np. z Allegro to nie ma problemu z graniem na multi na takiej grze ? 
Czy do każdej gry są jednorazowe kody seryjne dla danej gry do wykorzystania ? Oczywiście wiem ze trzeba wykupić subskrypcje ;) Pozdrawiam Serdecznie ! 

Można grać online bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z Nintendo Online - Nintendo prawdopodobnie skasowało mi sejwy, które były w chmurze. Przez ponad pół roku nie odpowiedziało mi poważnie ani CQE i ich serwis, ani profil na Facebooku. Miałem krótką przerwę w opłacaniu Nintendo Online, bo sprzedawałem konsolę. Kiedy wziąłem nową i opłaciłem usługę ponownie, sejwów w chmurze już nie było. Pomijam, że jest to totalne świństwo biorąc pod uwagę brak możliwości zabezpieczenia sejwów w inny sposób. Chciałbym jednak, żeby mi napisali wprost kiedy takie sejwy znikają - czy po jednym dniu, czy po kilku miesiącach. Przecież nawet przez prace konserwacyjne w banku może się okazać, że wygaśnięcie Nintendo Online kasuje wszystkie zapisy. Nie chce mówić ile godzin miałem w poszczególnych grach, bo mnie krew zalewa. Co byście zrobili na moim miejscu? Pisać gdzieś do Nintendo Europe, Rzecznik Praw Konsumenta..?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Zrobiłeś system transfer swojego konta Nintendo ze starej konsoli na nową?

 

Jeżeli nie, to opisz swój problem i wyślij maila na:

 




customer-support@nintendo.co.uk 

 

Daj znać jak poszło

 

Nie zrobiłem. Sprzedałem konsolę, a nowa kupiłem kilka miesięcy później. Przed sprzedażą wszystko zbackupowałem w chmurze Nintendo Online. Po kupnie nowej konsoli nic już w chmurze nie było. No napiszę do tych Angoli, może będą poważniejsi niż Czesi i Polacy.

 

 

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Jak nie zrobiłeś, to znaczy, że Twoje konto jest powiązane z tamtą konsolą

 

Angole odlinkują Nintendo ID z tamtej konsoli i powinno wyszstko chulać jak złoto

 

Takie moje przypuszczenia przynajmniej :)

 

 

Obadaj jeszcze tutaj, może uda Ci się to zrobić samemu:

 

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/9nklfa/how_to_deregister_a_lost_nintendo_switch/

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Prehistoryk będziee grany, reszta to mehh.

A tak z innej beki.

Panowie mam do was takie pytanie. Też macie spieprzony filtr crt w Snesie online? Kiedyś był tak samo dobry jak w Nesie online i jak w nesie online cały czas filtr crt wygląda normalnie, tak w snesie online ten filtr się spieprzył - przy któreś tam aktualizacji coś spaprali, i zamiast fajnego efektu crt - jaki jest w nesie online, w snesie online włączając filtr crt mamy jakieś przezroczyste grube linie - kto się z tym spotkał i dostrzegł problem będzie wiedział  o co chodzi.

ODP.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2021 o 18:53, Ukukuki napisał:

Marna oferta. Specjalnie przyblokowali virtual console żeby ten abonament wydawał się chociaż trochę atrakcyjny. 

Cenowo z jakiejś promocji jest do przejścia jak już chcą kraść tą kasę(a w rodzinie to już nieodczuwalnie, prócz zachodu na ogarnianie). Ale wolałbym normalne Virtual Console z płatnymi grami na własność, ten twór powinien umrzeć. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2021 o 18:53, Ukukuki napisał:

Marna oferta. Specjalnie przyblokowali virtual console żeby ten abonament wydawał się chociaż trochę atrakcyjny. 

 

Wiem że mieszkając u nas w Polsce wydaje się to dziwne ale miliony graczy którzy opłacają Nintendo online nie robią tego dla kilku Romów a po to żeby dobrze bawić się w animal crossing, splatoon, Tetris 99, Mario kart, Mario maker, smash Bros czy w nadchodzące mh rise. 

I to tylko 80zł.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Wiem że mieszkając u nas w Polsce wydaje się to dziwne ale miliony graczy którzy opłacają Nintendo online nie robią tego dla kilku Romów a po to żeby dobrze bawić się w animal crossing, splatoon, Tetris 99, Mario kart, Mario maker, smash Bros czy w nadchodzące mh rise. 

I to tylko 80zł.

Nintendo robi to co robi,  tylko i wyłącznie dla hajsu jak każde inne korpo. I dobrze, bo to ich racja bytu, ale trzeba im patrzeć na ręce jak innym. Jakby mogli, to by Ci 800zł miesięcznie  z konta ściągali za tapetę z Mario. Miały być ekskluzywne zniżki, różne niespodzianki i ogólnie pozytywna rewolucja a co jest? Krok w tył z VC i Nintendo Club, moźliwość zakupienia kontrolerów do NESa dla wariatów, brak ludzkiej komunikacji i jakieś ochłapy w postaci gierek sprzed 30 lat. Nie tak się ze mną umawiali, czytałem ich komunikaty;D Po prostu oszukali swoich klientów. W nagrodę konsola schodzi jak szalona i wszyscy im przyklaskują. 

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Trochę piszecie oczywistości. Od początku nintendo komunikowało, że VC znane ze starych konsol nie ujrzymy na Switchu. Jest to wiadome od ponad 2 lat. https://www.businessinsider.com/nintendo-switch-virtual-console-2018-5

 

Oczywiste jest to, że chodzi o sprzedawanie abonamentu. Inaczej jak chcesz ograć mario z Nesa to je kupisz, zarobią 5 usd na tobie i nara. A tak to może w ramach nostalgii będziesz opłacać abo. 

 

Ruch przejścia na abonamenty jest trendem w całym IT. Niektóre firmy zostawiają jeszcze możliwość kupowania licencji stałych, jak Microsoft np ale niektóre zupełnie przeszły na model abonamentowy jak autodesk czy Adobe. Także taka decyzja widocznie lepiej się spina finansowo. 

 

To co wku***a u nintendo to taka bezczelność i lenistwo. Granie po necie było darmowe ale od razu zapowiedzieli że nie będzie. Po prostu się nie wyrobili z tym na czas. Biblioteka tych klasyków jest malutka. Ja wiem, że cena nie jest wysoka ale też to najgorsza usługa tego typu. Nie ma wiadomości na konsoli, nie dają gier na Switcha tylko klasyki. Do tego przecież są jeszcze inne konsole do emulowania z których gierki fajnie by było zobaczyć jak chociażby GB, GBC, GBA. 

 

Kiedyś napisałem tutaj, że najgorsze co może się nam, posiadaczom switcha zdarzyć to szybki sukces nintendo. I tak się stało. Nintendo osiadło na laurach, bo skoro konsole schodzą nam poyebane to przecież wszystko dobrze robią, nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

VC nie ma i nie będzie. Lista gierek w abo jest mała w porównaniu do VC ale ilośc staroci i tak jest spora. Macie dodatkowo kolekcję z Segi MD, macie Sega Ages, miliard Arcace Archives i sporo innych gierek z Automatów. Słabo jest tylko jak chodzi o retro z konsol przenośnych (chociaż tutaj też powoli wychodzą gierki z NGPC). 

 

Abonament miałem na rok, ograłem kilka gierek z NES'a, zostało trochę do ogrania na SNESie, ale wrócę dopiero jak pojawi się dużo więcej tytułów, bo przy takim lenistwie wydawniczym (tylko prosze bez pisania mi tutaj o licencjach - nie mój problem i nie ja im kazałem iść w taką formę oferowania gierek retro) nie chcę tego wspierać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...