Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, devilbot napisał:

To jest beta tego multi czy już full? Bo jak full to niesamowita porażka. 6 lat robić takie bare bones multi w którym nawet opcji brakuje.

 

Już full, ale fakt, że w porównaniu do Halo 5 jest dość biednie w opcjach. Jednakże baza jest naprawdę solidna i jeśli będą rozwijać to gra przeżyje naprawdę długo.

 

@easye to pewnie jak w ostatnich grach MSu - dynamiczna jakość obrazu na poczet klatek. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

To jest beta tego multi czy już full? Bo jak full to niesamowita porażka. 6 lat robić takie bare bones multi w którym nawet opcji brakuje.

 

2Mgdhao.png

 

te 6 lat to pewnie naciągane w chuj i pewnie gra zrobiona w maks 3 lata bo 15 razy ją restartowali i gdyby nie ten rok delayu to było by dopiero barebones 

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jednakże baza jest naprawdę solidna i jeśli będą rozwijać to gra przeżyje naprawdę długo.

 

To nie jest pytanie jeśli, oczywistym faktem jest to, że premiera Infinite to dopiero początek tego co mają zamiar zrobić z tą grą bo od poczatku zapowiadają że to ma być platforma/gaas/co tam sobie wymyślą 

Odnośnik do komentarza

Mysle ze to przez to, ze cale zycie gralismy na padach, sam ostatnio zaczalem grac troche na myszce, lamie strasznie, ale szybkość celowania jest jest nie do zastapienia.

Dla mnie brak możliwości wyboru z listy trybu gry w jaki chce grać jest totalna porażką.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i mnie jakoś nie zachwyca te multi. Flaga to totalna porażka dla mnie, ale tam to chyba trzeba w zwartej ekipie grać. 

Czacha jeszcze jako tako, ale gra wolna- mimo zmian ustawień pada. Trzeba dłużej posiedzieć chyba, ale ja nigdy w to nie grałem online. Na chwile obecną dla mnie jest to drętwe. Balans broni chyba coś kuleje, zobaczę 8 grudnia, bo i tak mam zamówione pudełko. 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka meczy wczoraj i w sumie się powtórzę, tryb rankingowy z BRką na start to coś pięknego i aż się przypominają czasy Slayer BR z Halo 3.

 

Nie lubię innych trybów bo ARka to nie moja bajka, a sidekick jest bezużyteczny na dalszy dystans i pierwsze chwile po respie schodzą mi zawsze na szukaniu broni (brki, albo commando który swoją drogą też jest kozacki).

 

Nie narzekam też na tryby CTF, oddball i bastiony na zwykłej playliście, bo być może jestem już starym boomerem ale zwykły slayer jest dla mnie zbyt chaotyczny i znacznie lepiej odnajduje się w bardziej taktycznych starciach, mimo że gram z randomami.

 

Mapy na pierwszy rzut oka też wydają się dobrze zrobiono, chociaż wiadomo że aby je tak naprawdę ocenić trzeba pograć znacznie dłużej. Mają też fajny klimacik jak np. Dedlock z tym działem:

 

System progresji faktycznie jest do dupy, nie ma normalnego systemu doświadczenia tylko są jakieś tam wyzwania, ale szczerze mówiąc jako Legenda Piracka uważam że do gry powinna nas motywować przede wszystkim frajda z gry, a nie system progresji z marchewkami. Więc mi osobiście jakoś strasznie on nie przeszkadza, póki czerpie radość z dobrej gry.

 

Odnośnik do komentarza

Akurat to że system progresji jest powolny mi nie przeszkadza, bardziej martwi mnie brak ciekawych nagród, jakoś w fortninte czy apex gdy człowiek spoglądał na bp to miał ochotę go kupić, tutaj jest takie meh.  

Co do rozgrywki i mieszanych trybów to spoko, mnie to pasuje chociaż ta BR'ka na rankedach śni mi się po nocach, nie lubię tego. 

Ogólnie dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła a przysłowiowy "ostatni mecz" trwa u mnie z godzinę xD 

 

Czy są jakieś kary za wyjscie z rankeda? 

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem za bardzo dyskusji o systemie progresji. Jak się zagrywałem swego czasu w multi Reach, to nagrodą dla mnie było ewentualne zwycięstwo i dobre K/D ratio, no i oczywiście fun z gry. A w 2021 roku okazuje się, że XP i skiny, to być albo nie być gry sieciowej.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SnoD napisał:

Ja nie rozumiem za bardzo dyskusji o systemie progresji. Jak się zagrywałem swego czasu w multi Reach, to nagrodą dla mnie było ewentualne zwycięstwo i dobre K/D ratio, no i oczywiście fun z gry. A w 2021 roku okazuje się, że XP i skiny, to być albo nie być gry sieciowej.

ok boomer

Takie skiny i inne systemy progresji obecnie decydują czy gra będzie żyła dostając nowy content, czy zdechnie i pozostanie ogrywana przez garstke try hardów którzy grają tylko w tą 1 grę całe życie.
Ja jednak wolę by cały czas była różnorodność graczy na wielu poziomach skilla, bo po prostu mam za dużo gier do ogarniania by nawalać całe dnie w halo tylko by mieć jakąkolwiek szanse na dobrą zabawe z ludźmi co grają tylko w to.

Mi się akurat podoba nawet, że jest rotacja trybów narzucona - przez to gra nie zamieni się w fesiwal grania smutnego tdm do porzygu. Jedynie mogli być przykładowo opcje wyłączenia z rotacji 1 trybu najmniej lubianego, bo granie ctf z randomami, którzy nie grają pod objective tylko biegają jak debile szukając killi to heroizm.

Co do samej różnorodności battle passa to stylistyka halo jest problemem. W takim forciku nie ma spójnego designu, więc walka neymara z venomem i travisem scottem nikogo nie dziwi co daje im w zasadzie nieograniczone pole kreatywne do tworzenia skinów. W takim warzone czy innym apexie też jest dużo większe pole do popisu dla designerów. W halo to jednak jest dosc ograniczona pula pancerzy o spojnych hitboxach.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, easye napisał:

Mysle ze to przez to, ze cale zycie gralismy na padach, sam ostatnio zaczalem grac troche na myszce, lamie strasznie, ale szybkość celowania jest jest nie do zastapienia.

 

Szybkość celowania to jedno ale wszystkie potrzebne rzeczy w Halo jak movement i tak lepiej i łatwiej się wykonuje na padzie. Jedyny realny plus użycia myszki w tej grze to wtedy kiedy masz snajperkę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, SnoD napisał:

Ja nie rozumiem za bardzo dyskusji o systemie progresji. Jak się zagrywałem swego czasu w multi Reach, to nagrodą dla mnie było ewentualne zwycięstwo i dobre K/D ratio, no i oczywiście fun z gry. A w 2021 roku okazuje się, że XP i skiny, to być albo nie być gry sieciowej.

 

bo skoro juz dodali coś takiego jak bt to fajnie gdyby go zrobili porządnie

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Soban napisał:

Takie skiny i inne systemy progresji obecnie decydują czy gra będzie żyła dostając nowy content, czy zdechnie i pozostanie ogrywana przez garstke try hardów którzy grają tylko w tą 1 grę całe życie.

z jednej strony zgadzam się, ale moim zdaniem jeśli gra jest wystarczająco dobra to jest w stanie się obronić sama i nie zdechnąć

Odnośnik do komentarza

Z minusów na już do poprawy

 

-wybór crossplaya a raczej jego brak chce grać tylko z padami

-brak samego slayera PRO w rankedach to farsa same góvna losuje jak flaga, piłka i stronghold choć ten ostatni najlepszy, wiem, że jest też slayer ale daje go raz na ruski rok za to piłka i flaga non stop qrva jego mać 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po dłuższym graniu. Jeżeli to będzie tak wyglądało 8 grudnia. To gra skończy tak samo jak Halo 5. Nie jest to spadkobierca Halo 1-3 a rozwiniecie Halo 5 takie Halo 5 2.0. Gra ma zero contentu, ku..wa zero. Co oni robili przez 6 lat?????? A i gra jest brzydka, strasznie brzydka. Gram na xsx podłączonym do LG OLED C9. Grafikę jeszcze wytrzymam ale animacje są straszne. Najgorzej chyba wyglądają wybuchy. Wyglądają jak z czasów PS2 i org Xboxa

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, bluber napisał:

 

Szybkość celowania to jedno ale wszystkie potrzebne rzeczy w Halo jak movement i tak lepiej i łatwiej się wykonuje na padzie. Jedyny realny plus użycia myszki w tej grze to wtedy kiedy masz snajperkę. 

Tez tak myślałem, ale zagraj nawet zwykłym pistolecikiem na padzie a później na myszce, no nie do przeszkodzenia kontrola odrzutu, dla jednych słaba broń a tabareciarze noscopem z końca mapy zdejmują.

 

No i movement w tej grze jest najłatwiejszy chyba ze wszystkich części, bo gra jest dosyć wolna, nie ma tych strefow z boostem, uderzeń z powietrza, więc nie wiem co niby łatwiej się wykonuje na padzie.

Dla mnie nie ma w ogóle o czym dyskutować, bo zaraz będzie że Izi odkrył myszkę w 2021r, prawda jest taka, że z crossplayem gracze na PC będą orać pady strasznie.

 

A tu jeszcze jedni graja w 200 fpsach, inni w 120 badz 60, stare konsole w 30 :teehee: 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, bluber napisał:

 

No grałem na myszce i na padzie i wole grać na padzie. Robienie curb slide na klawiaturze to w tym momencie karkołomne zadanie. 

Nadal uważam że tylko dla nas przez fakt, że całe życie graliśmy na padzie, kogoś kto spędził np. 4000h w CSa pewnie by to nieźle rozśmieszyło.

Inny leniwy przypisze sobie tą sekwencje pod 1 przycisk z własnym makro. ;)

 

9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ogólnie izi klawiszologia w halo z przełączaniem granatów etc. to jednak nie to co pad. Chociaż precyzja myszki jest gites, fakt.

No jak masz 3 przyciskową myszkę...

Każda gamingowa ma ich znacznie więcej niż 3...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mowa o mk VS pad w Halo, to Doc wyjaśnia.

 

Z tego co czytam, to największy obecnie problem tej gry, to cross play. Najgorsza rzecz dzisiejszych fps, ale w końcu gracze tak o to walczyli. Jak już jest, to pozwólcie to wyłączyć i normalnie gracz z ludźmi z jednej platformy, bo sorry, ale jaki jest sens gry, jak jeden gra na padzie, drugi na mk, i jeszcze ten drugi ma 2 razy wiecej fps :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...