Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gregor var Emreis napisał:

Gra ktoś w Wiedźmina? Gra już mi trzy razy się wysypała, wyskakuje błąd i sru to menu konsoli. 25 godzin mam nagrane, i niby nie jest to jakieś upierdliwe, no ale ani na PS4 ani na Xboxie tak nie miałem


w jakimś konkretnym miejscu? nie przegrałem jeszcze tyle czasu, ale nie zdarzyły mi się żadne crashe

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gregor var Emreis napisał:

Gra ktoś w Wiedźmina? Gra już mi trzy razy się wysypała, wyskakuje błąd i sru to menu konsoli. 25 godzin mam nagrane, i niby nie jest to jakieś upierdliwe, no ale ani na PS4 ani na Xboxie tak nie miałem

https://support.cdprojektred.com/en/witcher-3/nintendo-switch/sp-technical/issue/1141/game-crashes-3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Szkoda tylko, że taką nieludzką cenę dali. Ja rozumiem, porty na Switcha kosztują, ale na innych platformach dodają te gry do płatków śniadaniowych. Chociaż pewnie inaczej bym mówił gdybym miał sentyment. Nie mam, więc olewam. Nie chciało mi się odpadać na Xboxie gdzie mam w Gamepass, tym bardziej nie wydam 200zł na Switchu

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Bzduras napisał:

Ja bym chętnie zapłacił pełną cenę za trylogię Danganronpy na Switchu. Dlaczego jeszcze żaden chińczyk nie wpadł na pomysł przeportowania tego pozostaje dla mnie niezrozumiałe po dziś dzień.

Nie było przypadkiem w poprzednim roku jakiś przebąkiwań na temat Danganronpy trilogy na pstryka? 

Odnośnik do komentarza

Trylogia ograna - dla mnie gry świetne ale na raze. Podobnie jak Ace attorney. Za mało gry a grze żeby drugi też znając fabułę przechodzić. Ale mogliby wydać dla poszerzenia grona odbiorców. Nie widzę ogrywania tego typu gier na stacjonarnym sprzęcie, tylko przenośnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Na kartridżu będzie początkowa partia każdej z trzech gier, dociągać z sieci się będzie dalsze etapy.

 

 

Nota bene z Borderlandsami chyba jest inaczej i z tego co rozumiem, tylko początek pierwszych Borderlandsów jest na kartridżu, a a dwójki i pre-sequela nie można nawet zacząć z buta.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...