Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cottage napisał:

Bordelandsy mają 8gb kardidż + reszta do ściągnięcia ponad 41GB

 

Wg okładki Borderlands 1 część na karcie, pozostałe w postaci kodu. Bioshock po włożeniu kartridża ściąga resztę. Bioshock chyba przygarnę, Borderlandsy odpuszczam. 

https://www.amazon.co.uk/Borderlands-Legendary-Collection-Nintendo-Switch/dp/B086FC776J

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Cottage said:

Bordelandsy mają 8gb kardidż + reszta do ściągnięcia ponad 41GB

 

Borderlands 2 almost complete edition na Macu z patchami UHD ma okolo 12 GB. Z tego co wiem jedna gra na Switcha moze zajmowac max 32 GB. Zmienili to czy beda w bibliotece jako 3 rozne gry?

Edytowane przez _Forum_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, second napisał:

Mieli wypuścić po premierze jakaś paczkę naprawiajacą tekstury do Outer Worlds na Switchu, wiadomo coś na ten temat? Mam grę w backlogu i na kibelku by była jak złoto, ale nie kosztem wypalenia oczu

Coś tam wypuścili ale niewiele się poprawiło. Trzeba dalej czekać może w następnym patchu bardziej się przyłożą chyba ze już więcej z tego nie wycisną

Edytowane przez SwitchMan
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Liczyłem na ten port i tyle o ile taki Wiedźmin jest w pełni grywalny i cieszy, tak ta gra to mocna porażka na Switchu. Nie tylko tekstury są mdłe i rozmyte. Zasięg renderowania jest komicznie niski. Tam gdzie normalnie powinno być niewielkie zalesienie są dwa drzewa na krzyż. Tekstury ładują się z takim opóźnieniem... Gra utraciła cały swój urok na Switchu jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zgadza się, jak znajomi zastanawiają się nad rozpoczęciem przygody z MGS (swoją drogą, nie wiem jak będąc graczem można było tą serię pomijać przez tyle lat) to polecam ogranie MGS TTS na Dolphinie zamiast ogrywać wersję oryginalną bo dla sporej ilości osób oprawa graficzna i sterowanie bez celowania w FPP jest nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, oFi napisał:

Jeśli chodzi o remake jedynki to były jakies projekty pierwszej lokacji tej przed windą, ale wszystko umarlo bo konami wszystko zabiło. 

 

A niektóre wyglądały na prawdę dobrze, czuć bylo napracowanie

 

 

 

Widziałem te screeny, ale to był jeszcze inny nowy remake. Mi by wystarczyła wersja z GameCube’a z podbitą rozdziałką i kilkoma ulepszeniami. Ograłbym, a jedyny tv jaki mam to 4k, więc kupno GameCube’a czy Wii odpada. A na emulatorze nie będę grać, zresztą mam tylko lapka.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
On 11/4/2020 at 12:40 AM, SwitchMan said:

Właśnie na eShop wpadł dodatek niedostępny wcześniej do Borderlandsów 2 - Commander Lilith and Fight for Sanctuary. Prawie 5 Gb i za darmo do 3 grudnia !

Wygląda na to, że zapowiedź trójeczki to już tylko kwestia czasu ;) 

E no, niech Cię nie ponosi. Trojeczka potrafi się nieźle zadławić na current genach a i performance mode na XOX potrafi dropnąć z 60 klatek.

 

Chyba, że na jakimś Switch Pro albo Cloud Version. ;)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MierzejX napisał:

E no, niech Cię nie ponosi. Trojeczka potrafi się nieźle zadławić na current genach a i performance mode na XOX potrafi dropnąć z 60 klatek.

 

Chyba, że na jakimś Switch Pro albo Cloud Version. ;)

 

Jak przytną grafikę, przyłożą się, to Borderlands 3 nie jest niewykonalny. Wiesiek 3 dał radę, więc nie widzę czemu nie miałoby być BL3 na Switch. Może to takie moje życzeniowe myślenie, ale czekam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...