Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MEVEK napisał:

Heh... Widze ze niektorym w d... glowach sie poprzewracalo. Idzcie moze hejtowac remake Finala, co? Mnie tu wszystko sie podoba. Poczynajac od grafy, a konczac na walce. Z reszta poczytajcie sobie komentarze. Tylko Wy tu narzekacie!


Weź sobie zaparz jakiejś melissy i ochłoń fanatyku, bo ja rozumiem, mieć sentyment do jakiejś gierki i wyczekiwać jej odnowienia, ale taka psychoza jest niezdrowa. Trochę obiektywizmu zachowaj i tyle, bo podniecasz się, jakby to był jakiś ósmy cud świata, a tak naprawdę poszli po linii najmniejszego oporu. 

Jak już pisałem - nie wiem, czy to do końca dobrze, czy źle - niby tego oczekiwali fani, żeby było jak najwierniej oryginałowi, ale też fajnie, aby gra spełniała jakieś współczesne standardy, więc chiałbym, aby zarówno framerate a także kamera, nie były spyerdolone. No i jedna część gierki na 5-6h...

 

A remake'u Finala hejtować nie zamierzam, bo to jedyny tytuł z tego State of Play, który zrobił na mnie ogromne wrażenie i mimo że nigdy nie grałem w oryginał i fanem nie jestem, to mam ogromną ochotę lecieć po to do sklepu.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ja tam czekam, fajny singielek ze złotej ery psx.
Coraz mniej gierek dla mnie produkuje ta branżą, grafika dla mnie nigdy nie byla priorytetowa a i nie zamierzam liczyć ile klatek jest na trailerze.

 

Dla najlepszych doświadczeń polecam podłączyć pod CRT żeby nie było za nowocześnie.

Odnośnik do komentarza

No ja nie jestem jakims smerfem, ktory bedzie szedl za wami. Tego nie da sie czytac. Ktos tam cos pierdnal i reszta powtarza, bo mysli ze sobie plusow na lapie hejtem, jak to bylo w D.Gone.  Dzis juz tego nie pamietaja i juz goty gra. 

 

Oryginal skonczylem ponad 50 razy. To czym jest prezentowana gra w zupelnosci mnie satysfakcjonuje. Nie spodziewam sie nie wiadomo czego. Wiem co widze i cieszy mnie to.

 

Czego mialem sie spodziewac? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MEVEK napisał:

No ja nie jestem jakims smerfem, ktory bedzie szedl za wami. Tego nie da sie czytac. Ktos tam cos pierdnal i reszta powtarza, bo mysli ze sobie plusow na lapie hejtem, jak to bylo w D.Gone.  Dzis juz tego nie pamietaja i juz goty gra. 

 

Oryginal skonczylem ponad 50 razy. To czym jest prezentowana gra w zupelnosci mnie satysfakcjonuje. Nie spodziewam sie nie wiadomo czego. Wiem co widze i cieszy mnie to.

 

Czego mialem sie spodziewac? 

choćby tego że nie naplują ci w twarz jedną grą która kiedys była na cd 700mb.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2019 o 15:05, MEVEK napisał:

https://www.ppe.pl/news/132399/state-of-play-powraca-sony-pokaze-nigdy-wczesniej-nieprezentowana-gre-i-medievila.html

 

 

Projekt jest w dobrych rekach, wiec jedynie na co czekam to data premiery.  Wszystkiego innego unikam! :banana:

Żeby nie trafić na spoiler z gry, którą już skończyłeś? :dafuq:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

 To zupelnie nowa gra, zrobiona od podstaw. Imo to i tak za duzo pokazali. Mogli sie ograniczyc do np. cmentarzyska i by styklo. Inne areny jak chodzby wariatkowo, czy wawoz dyni to moje ulubione levele. Mogli je sobie darowac. Z drugiej strony to wyglada pieknie. Nie moge sie doczekac  :cw:

Odnośnik do komentarza

Sterowanie wygląda żywcem przeniesione z wersji na PSX-a, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że przenieśli je 1:1. Może poruszanie postaci ma tylko wyglądać jak w oryginale, ale precyzja ruchów itp. zostały poprawione. Ciężko stwierdzić po filmiku. Ale i tak czekam z wypiekami na twarzy. Moja pierwsza gra na PSX, więc sentyment jest. Mogli jednak graficznie bardziej się postarać - stworzyć chociaż te lokacje na miarę gry AAA, a reszta jak dialogi, długość gry czy content już by były spoko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2019 o 16:05, MEVEK napisał:

Projekt jest w dobrych rekach, wiec jedynie na co czekam to data premiery.  Wszystkiego innego unikam! :banana:

14 godzin temu, chris85 napisał:

Żeby nie trafić na spoiler z gry, którą już skończyłeś? :dafuq:

18 godzin temu, MEVEK napisał:

Oryginal skonczylem ponad 50 razy.

 

No to faktycznie lepiej nic nie oglądać, zwłaszcza że gierka odświeżana jest 1:1 :reggie:

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...