Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musicie mnie słuchać. Zwyczajnie zachwycam sie giera swojego dzieciństwa - nie odbierajcie mi tego. Po prostu nie mogę sie doczekać tego wydarzenia.

Oby tylko wszystko chodziło płynnie na bieda PS4 - do dziś śmigam na edycji MGS i odpukać, nic sie z nią nie dzieje. Niestety 4K nie doświadczę, ale poza tym dobry sprzęt:oh_you: 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gra o takiej złożoności dzisiaj może ubiegać się co najwyżej o miano Indie, ale że ja indyczynę lubię to tez ogram w okolicach premiery. Zwłaszcza że nie spodziewam się full price.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Nie musicie mnie słuchać. Zwyczajnie zachwycam sie giera swojego dzieciństwa - nie odbierajcie mi tego. Po prostu nie mogę sie doczekać tego wydarzenia.

Oby tylko wszystko chodziło płynnie na bieda PS4 - do dziś śmigam na edycji MGS i odpukać, nic sie z nią nie dzieje. Niestety 4K nie doświadczę, ale poza tym dobry sprzęt:oh_you: 

Czekaj czekaj. Masz OLEDa, wydajesz w pizdu na gierki a ciągle grasz na amatorze? :mevek:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ASX napisał:

wygląda strasznie przeciętnie, nawet oprawa jest jakaś taka bez duszy pierwowzoru 

 

raczej tylko dla fanów oryginału 

No nie koniecznie, bo ja Medievila kojarze tylko z nieskończonym cioraniem w demo dwójki u kuzyna w czasach jak nie miałem jeszcze psx-a :) Chociaż może też dlatego działa na mnie siła sentymentu bo jest to najbardziej oczekiwana gra przeze mnie obok Death Stranding i Shenmue 3 na końcówkę roku. Trailer wygląda świetnie.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Kojarzycie MediEvil Fate's Arrow, które miało wyjść na PS2? Jak się okazuje już w październiku pojawi się w sprzedaży komiks, od oryginalnego twórcy postaci Sir Dana Fortesque, bazujący na tym nigdy niewydanym koncepcie. Wiadomo, nowa gra byłaby lepsza, ale kto wie co na fali popularności MediEvil jeszcze się pojawi.

 

https://strefapsx.pl/medievil-fates-arrow-ps2-komiks/

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie tyle, że może się pojawić, co fajnie by było jakby się pojawił, a przynajmniej to autor newsa (czyli ja :) ) miał na myśli.

 

W sumie też nie wiem co robić. W zasadzie angielska wersja by mi wystarczyła, ale może na fali popularności komiks trafi również do Polski? Nie siedzę w komiksach, to wydawnictwo ma u nas jakieś oddziały czy coś?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Pure Bladestone napisał:

Robi się ciekawie wokół marki Medievil. Zamówiłbym preordera na ten komiks w twardej oprawie, tylko autor newsa podanego wyżej pisze, że komiks może pojawić się w Polsce.

Siedzi tu ktoś w komiksach żeby określić jakie są szanse na premierę w Polsce? Wydawnictwo Titan Comics.

Zerowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Bodzio_PSX napisał:

Kojarzycie MediEvil Fate's Arrow, które miało wyjść na PS2? Jak się okazuje już w październiku pojawi się w sprzedaży komiks, od oryginalnego twórcy postaci Sir Dana Fortesque, bazujący na tym nigdy niewydanym koncepcie. Wiadomo, nowa gra byłaby lepsza, ale kto wie co na fali popularności MediEvil jeszcze się pojawi.

 

https://strefapsx.pl/medievil-fates-arrow-ps2-komiks/

Po prostu świetnie. ŁYKAM wszystko, pod szyldem MediEvil. Szkoda, ze nie wydadzą tego wcześniej, co by jeszcze podgrzać atmosferę tuz przed premiera. Kto wie... a za rok pewnie PS5 w bundlu z MediEvil 2 na start, jak znalazł. 

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, MEVEK napisał:

Kiedys plany byly, moze tym razem sie uda.

A z 2 to bedzie, jak mowe. Na start najlepsze sa exy, nie inaczej, poza tym silnik juz maja gotowy. 

 

Radze trochę przyhamować z takimi marzeniami bo możesz się grubo rozczarowac.

 

Na początku niech ta część się sprzeda, a potem Sony będzie myśleć o ewentualnym rozwijaniu marki. A z tą sprzedażą może być ciężko bo gra chyba wychodzi tego samego co nowe Call of Duty i może być trudno przebić się takiej malutkiej gierce

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...