Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Sterowanie wygląda żywcem przeniesione z wersji na PSX-a, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że przenieśli je 1:1. Może poruszanie postaci ma tylko wyglądać jak w oryginale, ale precyzja ruchów itp. zostały poprawione. Ciężko stwierdzić po filmiku. Ale i tak czekam z wypiekami na twarzy. Moja pierwsza gra na PSX, więc sentyment jest. Mogli jednak graficznie bardziej się postarać - stworzyć chociaż te lokacje na miarę gry AAA, a reszta jak dialogi, długość gry czy content już by były spoko.

 

Niektore elementy ciezko jest oceniac po trailerze, a inne owszem. Cieszy mnie tutaj voice acting, ktory jest zblizony do oryginalnego. Sciezka dzwiekowa, tez lekko podrasowana. Wszystko fajnie sie komponuje.

 

Nie wiem czym niby  MediEvil odbiega tak od innych remajkow (poza tym, ze jest to oddzielna czesc)ze tak po nim jedziecie? Niby Crash, czy Spyro wygladaja lepiej ?

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast mam całkiem pozytywne wrażenia. Martwi mnie jedynie ten klatkarz w niektórych momentach. Część scen wygląda płynie a część jakby była z jakiejś alfy wklejona. Poczekam na recenzje i jak będzie to gra na 7 lub lepiej to łykam w premierowej cenie może się skuszę na wersję deluxe. Nigdy nie miałem PS1, nie mam sentymentu do tej gierki jednak mega mi się podoba stylistyka gierki i sam klimat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Nie wiem czym niby  MediEvil odbiega tak od innych remajkow (poza tym, ze jest to oddzielna czesc)ze tak po nim jedziecie? Niby Crash, czy Spyro wygladaja lepiej ?


No zarówno Crash jak i Spyro, pomijając już fakt, że były trylogiami (co mimo wszystko jest baaaardzo istotne w porównaniu do tego skoku na kasę), wyglądały dużo lepiej i mimo zachowania ducha oryginału, widać było ogrom pracy włożony zarówno w odtworzenie leveli, jak i odświeżenie głównego bohatera.
A tutaj... To wygląda na nowe tylko w przypadku zbliżeń i tych  cut-scenek, bo sam gameplay to wypisz, wymaluj PSX, tyle że bez pływających tekstur, które były znakiem rozpoznawczym tej konsoli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Nie potraficie sie cieszyc z drobnych rzeczy, a jedynie bujac sie, po forum i mowic wszystkim, co maja myslec, ktytykowac.

Smutno mi za Was  :reggie:

Masz problem, stary chlop broni ukochanej gry, jeszcze pół biedy gdyby ktos ci tutaj atakował samą grę, ale ty bronisz sposobu golenia graczy.

Odnośnik do komentarza

Bo dalem du.py z tym classiciem to teraz mnie beda golic na lewo i prawo. Wrrr...

 

P.S

Czytam opinie na internetach i nikt tam w sumie nie psioczy, jak wy tutaj. Jest duzo pochlebnych, ale i rowniez neutralnych opinii.  Nic specjalnie negatywnego nie wypisuja. 

 

Najwazniesze na ktore wpadlem to te z obawy o wydanie fizyczne, ktore moze posiadac kod na sciagniecie gry z psstora.  Grube przegiecie, jezeli zdecyduja sie na taki chwyt :notsure:

 

Chyba juz oficjalnie?

 

3max.jpg

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się podejście Meveka. :) Też jestem strasznie podjarany tą grą, była ważną częścią mojego dzieciństwa. Nawet niedawno specjalnie ograłem Medievil Resurrection żeby przygotować się na premierę. Ludzie mają wysokie oczekiwania i nie będzie łatwo im sprostać. Osobiście uważam że remake powinien pójść w bardziej mrocznym kierunku. Większość z nas była dziećmi kiedy doświadczaliśmy tej gry więc niektóre momenty były naprawdę creepy (chociażby poziom w kościele, mrowisku czy domu dla obłąkanych). Teraz dorośliśmy i gra powinna dorosnąć razem z nami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...