Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ppe.pl/news/132399/state-of-play-powraca-sony-pokaze-nigdy-wczesniej-nieprezentowana-gre-i-medievila.html

 

Cytat

Sony właśnie potwierdziło szczegóły drugiego State of Play. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, czyli już 9 maja o godzinie 23:00. Widzowie muszą przygotować się na „szybkie show”.

 

State of Play będzie trwać około 10 minut, ale w tym czasie mamy otrzymać sporo ciekawych informacji, które powinny zainteresować posiadaczy PlayStation 4. Firma przedstawi „nową grę” - jednak niestety nie otrzymaliśmy informacji, czy możemy liczyć na pozycję AAA.

Wewnętrzna ekipa Sony zaoferuje nam „rozszerzone spojrzenie” na MediEvil Remake z PlayStation 4, więc prawdopodobnie powinniśmy w końcu poznać datę premiery oczekiwanego kotleta. W dodatku korporacja zaprezentuje „inne aktualizacje i ogłoszenia dotyczące nadchodzących gier na PS4”.

 

Projekt jest w dobrych rekach, wiec jedynie na co czekam to data premiery.  Wszystkiego innego unikam! :banana:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MEVEK napisał:

https://www.ppe.pl/news/132399/state-of-play-powraca-sony-pokaze-nigdy-wczesniej-nieprezentowana-gre-i-medievila.html

 

 

Projekt jest w dobrych rekach, wiec jedynie na co czekam to data premiery.  Wszystkiego innego unikam! :banana:

Aż dziwnie to zabrzmi, ale na żaden tytuł na tej generacji nie czekam, jak na ten:) Już mi się przejadają te wszystkie "filmowe" doświadczenia, cieszy mnie, że wracają takie klasyki i jeszcze ten Burtonowski trochę zapomniany ostatnio klimat...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie przesadzam?

Moment w którym podbiega do ,żołnierza który nadal ma kwadratową strzelbę, albo skakanie po mozgach, no nie wygląda olsniewajaco, a  przez mechanike 1:1 można się pomylić.

Chętnie pogram, bo nigdy sam nie skonczyłem, ale tak jak remastery robią na odpie,rdol, tak i  remake można zrobić na odpier,dol, ale to dopiero jak wyjdzie bedzimey wiedziec.

Tak czy tak, zazwyczaj zapowiedzi powinny robic.

Odnośnik do komentarza

No przesadzasz bo chyba nie pamiętasz jak wygląda oryginał. No cóż dla mnie od początku jest to poroniony pomysł żeby rimejkować tę gre 1:1   :reggie: jeszcze brak dwójki xD  nawet acti nie jest takie chuyowe jak sony i robi remaster wszystkich części danej serii. Trudno, dupe i tak wypinam bo to moja ukochana gierka z dzieciństwa

Odnośnik do komentarza

Ni to remke, ni to remaster - oczywiście silnik inny, więcej polygonów i lepsze tekstury, więc remake, ale cała reszta to praktycznie staroć 1:1.
Nie wiem, czy to dobrze, czy nie bardzo - pewnie okaże się w praniu - ważne, żeby kamera nie była spyerdolona.
Mevek to już całkowicie odleciał z tymi peanami - znaj umiar, fanboju :nosacz3:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh... Widze ze niektorym w d... glowach sie poprzewracalo. Idzcie moze hejtowac remake Finala, co? Mnie tu wszystko sie podoba. Poczynajac od grafy, a konczac na walce. Z reszta poczytajcie sobie komentarze. Tylko Wy tu narzekacie!

 

Nie rozumiem, co mieli by zmienic i po co? Walka ma byc taka nieudolna, bo Sir Daniel nie potrafi walczyc i to ma byc widoczne. Cala reszta to wciaz bardzo dobra przygoda z wszelkiej masci lamiglowkami, przy ktorych  nie jeden gracz jeszcze sie zatnie. A te kwadratowe lufy to pewnie celowy zabieg w strone fanow, czego nie mozna odebrac inaczej. Na serio bardzo sie ciesze, ze jest to 1:1 bo to co zrobili z M:Resurrection to byla katastrofa.  Tego fani chcieli. Jestem usatysfakcjonowany. 

 

Jedynie co mnie boli to prawdopodobnie brak kolekcjonerki, ale moze to sie jeszcze zmieni, bo jak do tej pory wszystkie exy je maja. Trzymam kciuki.

 

Jeszcze trailer..

 

 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Oho, zaraz się dowiem że niczego nie można komentować, bo komuś coś się podoba, a obiektywne standardy nie istnieją.

 

Wyglada na drewno i bije niskim budżetem na kilometr, ale pewnie i tak sprawdzę. Ressurection też uchodzi za najsłabszą cześć serii, a ja się bardzo przyjemnie przy nim bawiłem. Tylko tam nie było takiego drewna...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Oho, zaraz się dowiem że niczego nie można komentować, bo komuś coś się podoba, a obiektywne standardy nie istnieją.

 

Wyglada na drewno i bije niskim budżetem na kilometr, ale pewnie i tak sprawdzę. Ressurection też uchodzi za najsłabszą cześć serii, a ja się bardzo przyjemnie przy nim bawiłem. Tylko tam nie było takiego drewna...

Nie no gorsze od podejścia mevka jest minusowanie go

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rimejk 1:1, bo widać, że będzie ugrzeczniony względem oryginału, a tak poza tym obawiam się, że gra będzie niegrywalna jak...

Spoiler

oryginał z 98

Mam nadzieję, że to kwestia popsutego trailera, ale już teraz gra ostro klatkuje, a całość wygląda jak typowa gra arcade live z xboxa 360, która mogłaby wyjść dekadę wcześniej, do tego jedna odsłona, która wystarczy na 5-6h.

Oczywiście będzie sukces sprzedażowy bez względu na wszystko, jak widać po galu anonimie. 10/10, jak to wygląda, jak to działa, jaki gameplay(vide Mendrek). ŁOOOOOOOOOOOOOO

 

I mówię to jako osoba, która ma ogromny sentyment do tej gry, ale nie będę upiększał rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...